Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM mobiliajai prekybai

CRM mobiliajai prekybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM mobiliajai prekybai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM mobiliajai prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Didelės prekybos įmonės, turinčios daug prekybos vietų, turi stebėti savo darbą, prekių demonstravimą, visų sąlygų laikymąsi, tam turi samdyti prižiūrėtojus, pardavėjus, visuose etapuose reikia daryti pataisymus, pildyti reikiamus dokumentus, ištraukti CRM, kad atlikti savo verslo užduotis. gali labai supaprastinti šiuos mobiliosios prekybos procesus. Taip pat vadovybei svarbu, kad prekybos atstovai, užsiimantys produkcijos platinimu, ieškantys prekybos vietų, turėtų mobilią programinės įrangos versiją, paspartintų naujausios informacijos gavimą ir susistemintų savo veiklos kontrolę. CRM formatas yra orientacinis modelis, skirtas sukurti darbuotojų tarpusavio sąveikos mechanizmą, kaip pagrindinius pelno šaltinius sprendžiant bendrus tikslus, tenkinant klientų poreikius. Tokių technologijų poreikis ėmė ryškėti klestėjus ekonomikai, verslui, strategijoms persiorientuojant į naujų vartotojų pritraukimą ir išlaikymą. Verslas priklauso itin konkurencingai aplinkai, todėl senų valdymo metodų naudojimas prilygsta verslo praradimui; Verslininkai, suvokdami šį faktą, į prekybos pramonės organizavimą stengiasi įtraukti specializuotas informacines technologijas. Mobiliosios programos versijos ir CRM įrankių buvimas bus dar vienas privalumas, kuris pagerins organizacijos verslą, veiks pagal esamą planą, sumažins apkrovą. Lauko darbuotojai galės greitai generuoti ataskaitas, derinti problemas su kolegomis biure ir lengvai sekti savo buvimo vietą šiuolaikiniais įrenginiais su viena programine įranga. Tokios automatikos sistemos taip pat labai pravers kurjeriams, serviso meistrams, remonto komandoms visur, kur reikalingas nuotolinis valdymas, kad neprarastų įstaigos reputacijos. Neabejotina, kad tokios technologijos yra veiksmingos, svarbiausia pasirinkti prieinamą ir lengvai naudojamą sprendimą, atitinkantį visus poreikius.

Universali apskaitos sistema nėra paruoštas sprendimas, kurį reikia įdiegti iš naujo, jos funkcinį turinį nustatote patys pagal verslo poreikius. Kūrimas pagrįstas lanksčia platforma, leidžiančia pašalinti ir pridėti parinktis, nukreipti jas į konkrečius tikslus, o tai įmanoma dėl unikalių technologijų naudojimo. Specialistų paruošta ir pritaikyta aplikacija diegiama tiek asmeniškai kliento vietoje, tiek nuotoliniu būdu, o kompiuterių sisteminiams parametrams nekeliami aukšti reikalavimai. Pripratimo prie naujo formato procesas neužtruks ilgai, užtruks vos kelias valandas, nes tai nedidelė pamokėlė būsimiems vartotojams. Nuo pirmųjų studijų ir veiklos dienų specialistai savo darbus galės versti į automatizuotą formatą, nes sistema iš pradžių orientuojasi į skirtingus mokymo lygius. Konfigūracijos universalumas leidžia įvesti tvarką bet kurioje veiklos sferoje, įskaitant prekybą. CRM įrankių buvimas padės organizuoti mobilų pavaldinių valdymą, jų darbą, net jei jie keliauja. Naudojant programinę įrangą patogu su galimybe paskirstyti užduotis, planuoti maršrutus, kontroliuoti resursų suvartojimą visuose taškuose, įvesti duomenis be interneto ryšio, išsiuntimo eilę. Nustačius skaidrų srities ekspertų auditą, vadovybė galės gauti naujausias ataskaitas. Programinės įrangos konfigūracija bus geriausias sprendimas tiek didelių parduotuvių tinklų ar prekių ženklų pardavimo atstovams, tiek perpardavėjams, inžinieriams, kurjeriams, kad ir kur būtų vykdoma veikla ne pagrindinėje buveinėje. Tuo pačiu mobiliojoje ir bendrojoje programinės įrangos versijoje kiekvienam darbuotojui bus suteikta atskira zona su tam tikromis prieigos teisėmis, reguliuojamomis priskirtomis pareigomis ir tarnybiniais įgaliojimais. Kad pašaliniai asmenys nesinaudotų konfidencialia informacija, suteikiama įvesti vartotojo vardą, slaptažodį ir pasirinkti vaidmenį, kad galėtumėte patekti į USU programą.

CRM platforma nuolat stebės personalą, ženkliai sumažindama darbo krūvį ir sutrumpindama laiką, sugaištą atliekant įprastines operacijas, pildant daugybę prekybai būdingų dokumentų. Optimizavus darbuotojų maršrutus, padidės objektų ir susitikimų skaičius per pamainą. Iš karto po susitikimo bus patogu gauti informaciją apie naujas paraiškas ir siųsti ataskaitas. USU mobilioji aplikacija specialistams suteiks greitą prieigą prie visų reikiamų duomenų, įskaitant papildomus užklausas, kontaktus, tvarkaraščius ir racionalų užsakymų vykdymo maršrutą. Tuo pačiu metu vadovai biuruose gaus naujausią informaciją, laiku valdys procesus, paskirstys keliones pagal darbuotojų krūvį, o tai reiškia, kad didės produktyvumo rodikliai. Kompetentingas požiūris į planavimą padės padidinti per tą patį laikotarpį atliekamų operacijų skaičių. Mobiliosios komercijos CRM programa efektyviai priartins prie medžiagų, darbo jėgos, laiko išteklių paskirstymo, atsižvelgs į individualų personalo grafiką, esamą vietą ir objekto artumą bei reikiamo lygio įgūdžių prieinamumą. Remonto ir techninės priežiūros versle toks požiūris leis išspręsti problemas pirmą kartą, išsiuntus kvalifikuotą specialistą. Mūsų kūrimo metu galite nustatyti brūkšninio kodo skaitymą naudodami integravimo įrankius su skaitytuvu, o tai reiškia, kad galite pagreitinti informacijos perdavimą į duomenų bazę, nors ir nuotoliniu būdu, per mobiliąją programėlės versiją. Prekybai svarbios sandėlio ir atsargų kontrolės užduotys bus atliekamos realiu laiku su atnaujinta informacija apie prekių judėjimą ir pardavimą. CRM technologijos padės užmegzti aktyvią ir efektyvią sąveiką tarp visų įmonės darbuotojų, sukurdamos vidinės komunikacijos modulį, leidžiantį ne tik keistis žinutėmis, bet ir dokumentais. Įrankiai ataskaitų bloke padės įvertinti realią situaciją organizacijoje, laiku nustatyti probleminius momentus ir imtis priemonių jiems pašalinti prieš atsirandant neigiamoms pasekmėms.

USU programinė įranga atliks operacijas, susijusias su prekybos organizacijos valdymu, įskaitant sandėlių, finansų ir pavaldinių darbo stebėjimą. Svarbu tai, kad programinės įrangos diegimo fazėje nereikės stabdyti verslo procesų, papildomų lėšų, įsigysite licencijas pagal vartotojų skaičių, o gavę prieigą prie kompiuterių, įdiegsime fone. Sistema supaprastina šias užduotis skyrių vadovams, tikrindama mokėjimo gavimą, įsiskolinimų buvimą, sutartinių įsipareigojimų įvykdymo laiką. Jei jums reikia išplėsti prekybos platformos funkcionalumą, pridėti naujų galimybių, turėtumėte susisiekti su kūrėjais ir gauti atnaujinimo paslaugas. Konfigūracija ne tik sukurs efektyvų darbuotojų sąveikos ir dėmesio klientui mechanizmą, kurie yra pagrindiniai CRM formato diegimo tikslai, bet ir galės efektyvinti kitus procesus. Su papildomomis programinės įrangos funkcijomis galite susipažinti naudodami vaizdo įrašą, pristatymą arba atsisiųsdami bandomąją versiją iš oficialios USU svetainės.