Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM valdymas

CRM valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM valdymas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm valdiklį

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM valdymas yra svarbi verslo operacija. Kad jis būtų tinkamai įgyvendintas, pirkėjui reikalinga programinė įranga iš USU. Visuomet pagelbės CRM valdymo programa iš Universalios apskaitos sistemos, nes šis kompleksas skirtas tik detaliai prižiūrėti įmonėje vykdomą verslo veiklą. Profesionaliai pasirūpinkite auditu, didelę reikšmę skirdami įmonės darbuotojams. Žmonės visada bus saugiai kontroliuojami, nes programinė įranga tai daro pati. Norėdami tai padaryti, jums nereikės pasitelkti kitų ekspertų darbo, o dalyvavimo lygis visada bus vadovybės akyse. Įstaigoje atsakingi asmenys visada galės priimti teisingus valdymo sprendimus ir geriausiai vykdyti veiklą.

Jei verslumo tikslas yra specializuotis CRM valdymui, tai integruotas USU sprendimas bus tinkamiausia elektroninė priemonė. Su jo pagalba bet kokia komercinė operacija bus atlikta kokybiškai. Kasdien galima dirbti pagal modulius, kurių kiekvienas prisiima atsakomybę už konkrečią biuro veiklą. Pagrindinis modulis leis dirbti CRM režimu, teisingai vykdant įmonei priskirtus įsipareigojimus. Taip pat yra galimybė be vargo apdoroti milijonus vartotojų paskyrų, nes programinė įranga ateina į pagalbą vartotojui ir vietoje to atlieka daug sudėtingų veiksmų. Paieškos sistema taip pat gali naudotis klientas, įsigijęs CRM valdymo programą iš Universaliosios apskaitos sistemos. Ši išsami programinė įranga yra aukštos kokybės sprendimas, leidžiantis greitai atlikti visas susijusias verslo operacijas.

Šiuolaikinė integruota programa, galinti valdyti CRM – tai produktas, kurį galima lengvai įdiegti veikiančiame asmeniniame kompiuteryje. Svarbiausia, kad sistemos blokai veiktų tinkamai, o kietieji diskai turėtų visiškai normalią veikiančią Windows operacinę sistemą. Turėti tokį kompiuterį savo žinioje nėra sunku. Įjungus CRM valdymo programą iš Universalios apskaitos sistemos, net monitoriaus kaštai yra minimalūs. Žinoma, taip pat galite naudoti naujausius, visiškai neprilygstamo našumo sistemos blokus. Taip pat galima paleisti aukščiausios klasės kompiuterius su dideliu našumu. Tačiau jei įmonė, perkanti programinę įrangą CRM valdymui, neturi tokios finansinės galimybės, tai ir nereikia. Pakanka turėti įprastą techninę įrangą ir šio gaminio sistemos reikalavimai buvo sąmoningai sumažinti iki minimalių verčių.

Unikalūs sąveikos metodai pateikiami su dideliais informacijos kiekiais CRM, kad būtų galima valdyti iš USU. Kontekstinė paieška yra viena iš galimybių, kurias vartotojams siūlo Universalios apskaitos sistemos įmonės ekspertai. Kadangi šis produktas teikia kontekstinę paiešką, jums nereikia nuolat įvesti paieškos užklausos spustelėjus konkretų stulpelį. Šiuolaikinis valdymo CRM gali rodyti arba paslėpti stulpelius darbo srityje. Jis gali būti reguliuojamas individualiai, kad būtų išvengta ergonomikos sunkumų. Likutis kurį laiką parodys skolą, o tai reiškia, kad vartotojas gali užsirašyti šią informaciją. Šiuolaikinė valdymo plėtra visiškai patenkins verslo poreikius, todėl nereikės pirkti papildomų tipų programinės įrangos.

Demonstracinė CRM versija, skirta valdyti, atsisiunčiama iš oficialaus ją pagaminusios įmonės portalo. Turite turėti galimybę greitai ir efektyviai perkelti ir pridėti elementus ekrane. Informacijos gavimas iš šiuolaikinių biuro programų formatų taip pat yra viena iš šiame gaminyje pateiktų komandų. Galite pasirinkti tinkamus iš prenumeratorių kategorijos. Pasiekus pasirinkimo tikslą, reikia naudoti tik vykdymo mygtuką. USU CRM valdymo programa leidžia dirbti su kontekstiniu meniu įtraukiant naujas paskyras. Taip pat yra kolektyvinė kaupimo komanda įmonėms, veikiančioms viešųjų paslaugų teikimo srityje. Bendraujant su tiksline auditorija CRM režimas yra gana naudingas. Ji įsikiša pagal vartotojo prašymą ir užtikrina veiksmingą sąveiką su tiksline auditorija.

Jei valdymui iš Universalios apskaitos sistemos projekto naudojamas CRM, įmonės reputacijos lygis bus pakankamai aukštas.

Šis kompiuterinis sprendimas gali imti dideles palūkanas iš vartotojų, kurie jį skolingi.

Laipsniškas skolų įmonei mažinimas teigiamai paveiks biudžeto situaciją ir pagerins finansinį stabilumą.

Operatyvinių išteklių manevras galimas, jei įsijungia CRM valdymo programinė įranga.

Yra daug paprastų veiksmų, kad vartotojai nesusipainiotų ir galėtų paleisti programą.

Daugelio susijusių verslo operacijų įgyvendinimas yra gana realus.

Operatoriaus monitoriuje bus rodomas kitas klientas, kuriam numatyta automatinė parinktis.

Taip pat yra galimybė ženkliai pagerinti mokėjimo punktų, kuriuose vartotojai įneša finansinių išteklių į įsigyjančios įmonės biudžetą, verslo apimtis.

Šiuolaikinė USU CRM valdymo sistema visada ateis į pagalbą vartotojui. Jo veikimo metu nekils jokių sunkumų dėl paprastos ir intuityvios sąsajos, kuri veikia labai efektyviai.

Daugelio klientų užklausų apdorojimas leidžia efektyviai bendrauti su vartotojais ir taip padidinti įmonės reputaciją sandorio šalių akyse.

Sąsaja yra kuo paprastesnė ir patogesnė vartotojui, net ir tiems, kurie nėra itin draugiški kompiuterinėms technologijoms.

Išskleidžiamosios ataskaitos taip pat yra viena iš funkcijų, kurias USU darbuotojai teikia CRM valdymo produkto vartotojui. Atsirado puiki galimybė per rekordiškai trumpą laiką vykdyti biuro veiklą ir patenkinti visus verslo poreikius, taip užtikrinant jo dominavimą.

Dirbtinis intelektas automatiškai atsižvelgs į esamus paieškos užklausos filtrus. Jis integruotas į valdymo programą, kad palengvintų biuro veiklą.

Šiuolaikinė valdymo programinė įranga leidžia sutaupyti popieriaus ir dirbti iš anksto apmokėtą, jei yra. Žinoma, į skolą atsižvelgs ir dirbtinis intelektas, atlikdamas gamybos operacijas.

Skaičiavimų vykdymo metu nebus padaryta klaidų, vadinasi, reikalai eis į kalną.

CRM valdymo programinė įranga leidžia dirbti siunčiant kvitus į paštą, jei įmonė dirba komunalinių paslaugų srityje. Tai labai patogus pasirinkimas maksimaliai palengvinti personalo naštą.