Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM klientų valdymas

CRM klientų valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM klientų valdymas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM klientų valdymą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienam verslininkui klientai tampa vertingiausiu ištekliu, nes būtent jie generuoja pajamas, o dėl didelės konkurencijos reikia ieškoti alternatyvių procesų valdymo būdų, kaip juos pritraukti ir išlaikyti, o tam gali padėti automatizavimas ir CRM naudojimas. klientų valdymo technologijos. Šiuolaikiniai rinkos santykiai ir padėtis ekonomikoje diktuoja savo taisykles, kuriose sėkmės galima pasiekti tik kompetentingu požiūriu į sąveiką su sandorio šalimis, siekiant sumažinti jų nutekėjimą, padidinti susidomėjimą produktais ir paslaugomis. Kliento poreikių supratimas leidžia kardinaliai pakeisti verslo procesų struktūrą, pereinant nuo neefektyvios naujų klientų paieškos tam tikriems sprendimams strategijos prie pasiūlymų kūrimo esamiems užklausoms. Individualizuotas požiūris į aptarnavimą gali būti atskaitos taškas didinant lojalumą ir taip didinant klientų bazės bei įmonės valdymo vertę. Šiuolaikinių verslininkų tendencija – orientuotis į pirkėją, kitaip masinių išpardavimų metu nebus įmanoma pasiekti plėtros ir pelno tikslų. Nebegalite nustebinti žmonių preke ar paslauga, jų asortimentas platus, visada galima rasti alternatyvą, todėl jie mieliau kreipia dėmesį į paslaugą ir individualų požiūrį. Pirmiausia tai skirta šiems tikslams vakaruose, o dabar turime CRM sistemą, kuri reiškia santykių su sandorio šalimis valdymą. CRM formato programinė įranga padeda kurti klientų bazę, saugoti bendradarbiavimo istoriją, kontroliuoti ir analizuoti sąveikos su jais procesus. Inovatyvių technologijų naudojimas leis rinkti ir apdoroti duomenis apie vartotojus kiekviename sąveikos etape, analizuoti gautus rezultatus ir tuo remiantis kurti sėkmingus santykių modelius. Perėjimas prie automatizavimo gali kelis kartus padidinti verslo procesų greitį, o tai turės įtakos bendram organizacijos pelnui.

Tarp daugybės programų, galinčių verslo gyvenime įdiegti CRM technologijas, Universal Accounting System išsiskiria sąsajos pritaikomumu ir lankstumu, leidžiančiu koreguoti programinę įrangą pagal konkrečius kliento poreikius. Šią plėtrą sukūrė profesionalai, kurie puikiai supranta verslininkų perspektyvas ir yra pasirengę įgyvendinti projektą pagal savo veiklos specifiką. Aplikacijos vartotoju gali tapti bet kuris darbuotojas, baigęs trumpus ekspertų mokymo kursus, patirtis ir didelės žinios nereikalingos. Dėl USU programinės įrangos išleidimo bus galima automatizuoti santykius su vartotojais dėl kompetentingo požiūrio į informacijos valdymą pagal taikomas CRM technologijas. Programa padės sukurti produktyvią sąveiką ir padidinti klientų bazės vertę pritraukiant ir išlaikant pelningus pirkėjus. Programinės įrangos algoritmai padės išspręsti konkrečias problemas kiekviename ryšio užmezgimo ir sandorio sudarymo etape. Todėl reklamos stadijoje CRM platforma padės identifikuoti galimas sandorio šalis po adresų sąrašo išsiuntimo, analizuoti poreikius ir pasitelkus tyrimo priemones prognozuoti klientų reakciją, taip renkant informaciją komerciniam pasiūlymui sukurti. Užsakymų vykdymo metu sistema stebės, ar yra įvykdytos sutartyje nurodytos sąlygos, o tai padidins kitos šalies lojalumą. Darbuotojai realiu laiku galės sekti esamą užsakymo būseną; Patogumui kiekvieną etapą galima išskirti ir paryškinti tam tikra spalva. CRM technologijų dėka galite optimizuoti vidinį dokumentų srautą, planuoti užduotis, keistis naujausia informacija tarp įmonės darbuotojų. Programinė įranga taip pat leidžia valdyti paslaugas po užsakymo, automatizuojant planavimo procesus, atsiliepimų priminimus ir sekant paslaugų užklausas.

Dar vienas privalumas diegiant CRM klientų valdymo platformą bus galimybė atlikti kokybinę įmonės darbo duomenų analizę, kuri leidžia greitai ir kompetentingai planuoti bei sukurti verslo strategiją. Šiuolaikinių technologijų naudojimas susistemina santykių su klientais valdymą, o tai teigiamai paveiks įmonės produktyvumo lygį. Procesų rinkinys, kurį sistema nukreips į elektroninį formatą, padės sukurti optimalias sąlygas dideliam prekių ar paslaugų pardavimui. Galite sekti klientų bazės segmentavimo procedūrą, duomenų bazėje identifikuodami pelningus klientus, kurie turės įtakos pardavimų augimui. USU aplikacijos pagalba analitikai galės spręsti problemas, susijusias su verslo veiklos sisteminimu, kai darbuotojai veikia pagal esamus reglamentus, taip sumažinant klaidų skaičių ir pagreitinant veiklą organizacijoje. Bet kurio proceso skaidrumas vadovams leis nustatyti silpniausias įmonės darbo puses, laiku imtis priemonių joms pašalinti. Aktyvus funkcionalumo naudojimas kasdienėje veikloje žymiai pagreitins darbą visuose padaliniuose, net jei jie yra geografiškai nutolę nuo pagrindinio biuro. Filialai sujungiami į bendrą informacinę erdvę, o tai palengvins bendravimą su darbuotojais, darbą su klientais ir verslo savininkų veiklos kontrolę. CRM konfigūracija leidžia gauti statistinę informaciją, reikalingą svarbiems valdymo sprendimams priimti, atlikti sudėtingas analizes. Ataskaitos gali būti kuriamos pagal skirtingus parametrus, kriterijus ir terminus, kad būtų galima įvertinti kiekvieną veiklos aspektą. Ataskaitoms programėlė suteikia atskirą modulį su įrankiais, kad galėtumėte atlikti konkrečių įmonės užduočių analizę.

CRM programinės įrangos įdiegimas CRM konfigūracijoje reiškia, kad gaunamas patikimas asistentas, kuris taps kompasu santykiuose su klientais, leis automatizuoti daugumą procesų, padės nustatyti efektyvius būdus pritraukti naujų klientų ir įtraukti tuos, kurie jau yra duomenų bazėje. . Kompetentingas požiūris į programos įgyvendinimą leidžia kuo greičiau susisteminti probleminius momentus ir perkelti įmonę į naują plėtros ir pajamų lygį. Pasirinkimas šiuolaikinių technologijų naudai padidins konkurencingumo lygį, todėl galimybės įsigyti sėkmingo verslo įrankių rinkinį neatidėliokite vėlesniam laikui.