Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM fitnesui

CRM fitnesui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM fitnesui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kūno rengybos crm

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiomis dienomis lengva apsaugoti klientų duomenis naudojant fitneso CRM sistemą. Automatizuotas CRM sporto salei leidžia įvesti išsamią informaciją apie kiekvieną klientą, analizuoti apsilankymų poreikį ir dažnumą, gerinti kokybę ir pritraukti stambius klientus, planuoti užsiėmimus, racionaliai išnaudoti sales ir laiką. Specializuotas CRM fitneso apskaitai leidžia kontroliuoti visus procesus, pagerinti darbo kokybę, padidinti lygį ir pelningumą. Šiuolaikiniame pasaulyje, kur viskas automatizuota, nuodėmė nepasinaudoti itin paklausiais ypatingais pasiūlymais. Visos CRM programos skiriasi savo išoriniais parametrais, funkcijomis, funkcionalumu, efektyvumu, automatizavimu, klasifikacija ir kaina. Norėdami pasirinkti tinkamą CRM programą savo kūno rengybos centro apskaitai tvarkyti, pirmiausia turite stebėti, analizuoti, tada išanalizuoti norimus rezultatus ir pasirinkti tinkamą įrankį naudodami bandomąją versiją. Norėdami optimizuoti praleistą laiką ir pinigus, atkreipkite dėmesį į mūsų unikalią plėtrą Universalią apskaitos sistemą be valdymo, apskaitos, išlaidų ir abonentinių mokesčių. Įdiegę mūsų CRM įrankį galėsite padidinti našumą, pagerinti kokybę ir automatizuoti gamybos procesus. Visi moduliai parenkami individualiai kiekvienai organizacijai, pagal treniruoklių centrą, taisykles ir kriterijus. Dėl gerai suprantamų kūno rengybos centro apskaitos parametrų darbuotojai, nepriklausomai nuo savo pasirengimo lygio, gali greitai ir efektyviai nustatyti reikiamus konfigūracijos parametrus, parinkti įrankius ir modulius, pasirinkti darbo skydelio atidarymo ekrano temas. , CRM sistemos naudojimo kalbos. Kiekviena CRM programa kiekvienam vartotojui sukonfigūruojama individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius parametrus, atsižvelgiant į verslo veiklą. Nei vienas klientas neliks be dėmesio analizuojant lankomumo ir kokybės analizę, savalaikius mokėjimus, išvykimo ir atvykimo analizę, užimtumą tam tikriems abonementų tipams, kurie skiriasi kaina, užsiėmimų skaičiumi ir lygiu. Su CRM programine įranga galėsite valdyti ir kontroliuoti visas operacijas, užtikrindami paklausą ir pelningumą, be painiavos planuojant ir perkeliant klases. Į vieną USU CRM sistemą galima sujungti visus kūno rengybos centrų filialus ir seifus.

USU programinė įranga skirta nustatyti CRM sistemą neribotam skaičiui įrenginių, kuriuose vartotojai gali prisijungti prie paskyros naudodami asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį. Kelių naudotojų režimas leidžia dirbti visiems kūno rengybos profesionalams, kurie gali įvesti informaciją apie užsiėmimus ir klientus pagal savo darbo veiklą, peržiūrėti informaciją naudodamiesi kontekstine paieškos sistema ir optimizuoti treniruočių laiką. Informacijos perdavimas galimas iš įvairių šaltinių, kurie palaiko beveik visus Microsoft Office Word ir Excel dokumentų formatus. Naudodami kelių kanalų režimą, darbuotojai iš skirtingų filialų galės keistis informacija per vietinį tinklą, dirbti su užduočių planuokliu, matyti planuojamas veiklas ir nusistatyti tikslus su terminais. Taigi vadovas gali matyti sveikatingumo centrų, darbuotojų veiklą, racionaliai planuoti tolesnius veiksmus, skaičiuoti išlaidas ir pajamas, gauti tam tikrų laikotarpių analitines ir statistines ataskaitas.

Kaip ir visose kitose veiklos srityse, fitnesas turi įvairių aspektų, kuriuos pristatant klientams, būtina pateikti tikslią informaciją ir adekvačią kainą, atsižvelgiant į rinką ir centrus. Klientai yra pajamų šaltinis, todėl augimo kontrolė, lankomumas, apskaita ir analizė, apmokėjimo sistema, poreikiai ir grįžtamasis ryšys yra gana svarbus. Mūsų paslaugų programa suteikia visų klientų santykių, pretenzijų, mokėjimų, prenumeratos duomenų ir kt. istoriją. CRM sistema gali automatiškai apskaičiuoti užsiėmimų ir abonementų kainą konkrečiam klientui, remdamasi nuolaidomis ir akcijomis, sukauptomis premijomis, elektronine skaičiuokle ir nurodytomis formulėmis. Atsiskaityti galima įvairiomis valiutomis ir būdais (grynaisiais ir negrynaisiais). Kiekvieno apsilankymo metu kiekvienam lankytojui įteikiama kortelė arba apyrankė, sinchronizuota su CRM sistema, kad būtų galima automatiškai naudotis kursu, įvesti atvykimo ir išvykimo informaciją, neįskaitant žmogiškųjų faktorių sukeltų klaidų. Be to, vaizdo stebėjimo kameros padeda valdyti, realiu laiku ir automatiškai teikdamos patikimą informaciją šeimininkui, fiksuodamos rodmenis ir nustatydamos trūkumus. Prenumeratos yra laikomos atskirai žurnaluose, įvedami kiekvienam priskirti sveikieji skaičiai, klaidų nėra ir ataskaitose rodomi teisingai. Rasti tinkamą prenumeratą ar informaciją gana lengva, tiesiog pateikite užklausą, kuri optimizuoja ekspertų veikimo laiką. Atsiliepimus apie grįžtamąjį ryšį galima gauti žinutėmis, siunčiamomis įvertinti paslaugų kokybę, trenerių darbą, švarą ir kitus niuansus. Taip galite padidinti ne tik kokybę, bet ir lankytojų lojalumą. Kiekvienam darbuotojui bus fiksuojamas dirbtas laikas, tikrinama darbo kokybė, kiekis ir grįžtamasis ryšys bei mokamas darbo užmokestis. Darbo grafikų sudarymas bus kuriamas tiesiogiai CRM sistemoje, tikrinant jų įgyvendinimą.

Programinė įranga gali būti integruota su kitomis programomis ir įrankiais, užtikrinant tikslumą ir aukštą kokybę. Pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos supaprastinimas 1s apskaita, reikalingų ataskaitų ir dokumentų sukūrimas. Mūsų CRM įrankis yra prieinamas ne tik standartiniu formatu, bet ir mobiliąja versija, kurią savo nuožiūra gali pritaikyti tiek kūno rengybos centro darbuotojai, tiek klientai.

Demonstracinė versija, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės, norint išbandyti CRM programą. Dėl visų klausimų siųskite žinutę mūsų ekspertams nurodytais kontaktiniais numeriais.