Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM klientų apskaitos sistema

CRM klientų apskaitos sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM klientų apskaitos sistema
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU projekto CRM klientų apskaitos sistema yra tikrai kokybiškas elektroninis produktas, su kuriuo bus nesunkiai išspręstas bet koks gamybos uždavinys. Įsigyjanti bendrovė galės aplenkti savo pagrindinius konkurentus, o tai reiškia, kad jos verslas kils aukštyn. Bus galima užimti solidžią vietą verslo vadybai svarbiose nišose ir efektyviai plėstis neprarandant užimtų nišų. Tai gana patogu ir praktiška, o tai reiškia, kad nereikėtų pamiršti ir CRM klientų apskaitos sistemos įdiegimo. USU ekspertai puikiai pritaikė šį gaminį darbui bet kuriame asmeniniame kompiuteryje. Aukštas optimizavimo lygis leidžia pirkėjams sutaupyti įrangos. Žinoma, jei organizacija jau turi produktyvius sistemos blokus ir didelius kryžminius monitorius, sąveika su tokia įranga nesukels problemų. Tačiau jo galima atsisakyti, jei kyla naujų iššūkių arba vadovybė nenumatė įsigyti naujausios įrangos. Šiuolaikinis USU kompleksas puikiai veikia su bet kokia tinkama įranga.

CRM klientų apskaitos sistemos sukūrimas neužims daug laiko, o USU specialistai suteiks visapusišką pagalbą. Bus galima dirbti su operatyviniais duomenimis ir priimti teisingus valdymo sprendimus. Balso pranešimų siuntimas taip pat yra viena iš funkcijų, kurias Universalios apskaitos sistemos ekspertai integravo į CRM programą, kad galėtų bendrauti su klientais. Tokiu būdu kompleksas puikiai įspėja žmones, kuriems reikia pranešti, kad įmonė vykdo akcijas, nuolaidas ar persiunčia kitą informaciją. Bet kokį skaičiavimą automatiškai atliks CRM klientų apskaitos sistema. Kadangi tai niekuomet žmogaus silpnumo nepatiriantis elektronikos gaminys, nepriekaištingai atliekantis visokias operacijas, klaidų nedaro. Klaidų nebuvimas diegiant biuro operacijas bus tikrai naujas lygis, kurį pirkėjas galės pasiekti ir išlaikyti.

USU CRM programinė įranga yra pažangus elektroninis produktas, su kuriuo galima lengvai išspręsti bet kokią gamybos užduotį. Kad ir kokios sudėtingos dilemos iškiltų organizacijai, jos bus išspręstos per rekordiškai trumpą laiką. Norint teikti tinkamos kokybės paslaugas, atsiranda galimybė bendrauti su kitų kategorijų abonentais. Įsigyjančios įmonės darbuotojai gali be klaidų bendrauti su informacine medžiaga, nes jiems padeda CRM klientų apskaitos sistema. Ši išsami programinė įranga puikiai susidoroja su bet kokio formato gamybos procesais. Jis puikiai optimizuotas, todėl tikrai tinkamas naudoti bet kokiomis sąlygomis. Klientams bus suteiktas deramas atidumas ir įmonė apskaitą tvarkys nepriekaištingai. Jei USU projekte pradės veikti CRM sistema, visa tai išsipildys.

Abejotiniems potencialiems klientams Universalios apskaitos sistemos darbuotojai suteikė klientams CRM programos bandomąjį paleidimą. Demonstracinė versija skirta tik informaciniams tikslams, tačiau komerciškai paleisti galima tik tuo atveju, jei turite programinės įrangos licenciją. USU visada siekia maksimalaus atvirumo ir laikosi demokratinės kainų politikos. Šiems tikslams naudojamos modernios technologijos, pritaikoma ilgametė patirtis ir profesinės kompetencijos. Be to, algoritmai, kuriais grindžiama programinė įranga, yra nuolat optimizuojami, siekiant pagerinti kokybės lygį. USU CRM produktas taps tikrai nepakeičiamu ir kokybišku įrankiu pirkėjo įmonei. Darbuotojai neturės problemų jį naudodami, nes jie gali įgalinti patarimus ir pagerinti mokymo kursų patirtį glausta forma.

Su licencijuota versija teikiama nemokama techninė pagalba iš Universalios apskaitos sistemos specialistų CRM kompleksui. Tai daroma siekiant palengvinti paleidimo procesą. Darbuotojai gali iš karto suprasti, ką daryti ir kaip įdiegti gaminį. Kokybiškas mokymo kursas suteikia beveik iš karto pradžią, o tai suteikia įmonei pranašumą prieš pirkėją. Aplenkti visus pagrindinius konkurentus bus galima suaktyvinus CRM sistemą tik asmeniniuose kompiuteriuose. Darbas su subrangovais taip pat taps realybe, jei įsigalios USU kompleksas. Atlikėjus galima veiksmingai stebėti ir suprasti, ar jie gerai susidoroja su užduotimis. CRM diegimas iš Universaliosios apskaitos sistemos nesukels vargo ir bus suteikta visapusiška techninė pagalba. Žinoma, jei perkančioji įmonė neturi pakankamai laisvo laiko, galite įsigyti papildomų valandų techninės pagalbos.

Moderni ir kokybiška optimizuota CRM klientų apskaitos sistema iš USU leidžia dirbti su bet kokiais skaičiavimais ir juos atlikti pagal nurodytus algoritmus.

Skolų valdymas taip pat yra diskretiškai į šį elektroninį gaminį integruota funkcija. Tai leidžia sumažinti įmonės biudžeto naštą dėl gautinų sumų mažinimo ir finansinių išteklių perkėlimo į įmonės biudžetą.

Šiuolaikinė USU CRM klientų apskaitos sistema gali dirbti su paketiniais įspėjimais, naudodama bet kurį iš 4 įrankių.

Bus galima bendrauti su SMS paslaugomis, naudotis adresų sąrašais ir taip pat bendrauti su Viber programa.

CRM sistemoje taip pat aktyviai veikia automatinės paieškos parinktis, kad klientai atsispindėtų įrašuose.

Tie patys algoritmai taikomi tiek ieškant, tiek siunčiant masinį paštą. Vienintelis skirtumas yra formatas, kai kalbama apie automatinį vertimą, turite sukurti garso turinį. Jei mes kalbame apie tekstinius pranešimus, tada atitinkamai reikia įvykdyti informacijos rinkinį simbolių pavidalu.

Išsami USU projekto CRM programa leidžia optimizuoti personalo darbą, o specialistai gali efektyviau atlikti tiesiogines darbo jėgos funkcijas.

Klasės informacijos perdavimas arba importavimas atliekamas tam, kad darbuotojai galėtų lengvai užpildyti duomenų bazę.

Šiuolaikinė CRM programa iš Universalios apskaitos sistemos užtikrina kokybišką bendravimą su klientais, dėl to didėja įmonės reputacija, o klientai visada palieka gerus atsiliepimus, o kai kurie iš jų tampa nuolatiniais paslaugų ar prekių vartotojais.

Darbas su skolomis leis palaipsniui ją mažinti ir taip finansiškai stabilizuoti verslumo tikslą.

Priedai gali būti siunčiami el. pašto adresu, kad vartotojams būtų pateikta reikalinga informacija.

Jei reikia greitai ieškoti reikiamos informacijos, neapsieisite be CRM klientų apskaitos sistemos.

Paieškos filtrai užtikrins aukštos kokybės informacijos blokus, kuriuos bus galima panaudoti įstaigos labui.

Tinkamų valdymo sprendimų priėmimas tampa realus ir todėl, kad moderni CRM klientų apskaitos sistema leidžia rinkti statistiką ir analitiką, kuri vėliau pateikiama verslo vadovybei vaizdinių ataskaitų pavidalu.