Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM plėtra

CRM plėtra • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM plėtra
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM plėtrą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuotas CRM kūrimas skirtas automatizuoti visus procesus, spręsti problemas ir padidinti klientų skaičių, išlaikyti kiekvieną klientą, atsižvelgti į personalo darbo optimizavimą, sumažinti išlaidas ir susisteminti visą informaciją apie santykius su sandorio šalimis. CRM kūrimo kaina rinkoje skiriasi priklausomai nuo modulinio greičio, galimybių, naudojimo paprastumo ir kitų aspektų. Paleidę mūsų unikalią CRM plėtrą Universalią apskaitos sistemą, galite optimizuoti ir supaprastinti sudėtingas ir intensyvias organizacijos darbo sąlygas, siūlydami platų funkcijų ir privilegijų spektrą. Kai išanalizuosite mūsų plėtros išlaidas, būsite maloniai nustebinti ir labai sužavėti neribotomis paslaugų palaikymo galimybėmis, nes nėra mėnesinio mokesčio.

CRM plėtros valdymo sistema užtikrina pilnavertės klientų bazės palaikymą su išsamiais komunikacijos ir informaciniais duomenimis apie operacijas, mokėjimus ir skolas. Su klientais, gaminiais, tiekėjais, mainų sandoriais ir kitus duomenis susigrąžinti medžiagą per realią elektroninę paieškos sistemą ir užtikrinti greitą bei kokybišką reikiamo dokumentų paketo pateikimą. Elektroninė sistema suteikia galimybę į duomenų bazę įvesti pradinę informaciją, vėliau naudojant įvairius šaltinius sujungiamas automatinis duomenų įvedimas arba importas. Dokumentų srauto saugumo patikimumas neliks nepatikrintas, nes atsarginės kopijos metu dokumentai yra saugomi serveryje ir išlaiko savo pirminę išvaizdą net po dešimtmečių.

Kelių vartotojų CRM kūrimo bazė leidžia vartotojams vienu metu prisijungti naudojant asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį, įvesti informacinius duomenis (rankiniu būdu arba automatiškai), gauti informaciją (pagal bendrąsias prieigos teises), taip pat ja keistis, kai bendrauja skyriai ir filialai. per vietinį tinklą. Vienkartinis kūrimas nuskaito duomenis apie kiekvieno vartotojo darbą ir blokuoja prieigą, kad būtų užtikrinta, jog pateikiama tinkama medžiaga.

Mūsų puikus CRM kūrimas leidžia vartotojams pasirinkti reikiamą darbo ir dokumentų formatą, kurti asmeninius dizainus ir modulius naudojant įmontuotus šablonus ir maketus, užsienio kalbas ir lenteles su žurnalais. Dirbdami su sandėlio įrenginiais užtikrinsite gaminių tikslumą tinkamai kontroliuodami jų kokybės charakteristikas, atsižvelgdami į reguliarias inventorizacijas.

CRM darbo eigos priežiūra vykdoma automatiškai, atsižvelgiant į planuojamų veiklų, tokių kaip dokumentacijos kūrimas, inventorizavimas, atsarginės kopijos, darbo valandų ir darbo užmokesčio apskaitos kūrimas, dokumentų ir ataskaitų kūrimas ir pateikimas, darbo grafikų projektavimas, derinimo operacijų vykdymas, kūrimą. .

Nuotolinė, mobili prieiga prie CRM sistemos galima su interneto tiekėjų palaikymu, neprisijungus prie darbo vietos. Kontroliuoti procesus gamyboje, stebėti pavaldinių veiklą, vesti tikrai analitinius įrašus gaudami vaizdo medžiagą iš apsaugos kamerų.

Norėdami susipažinti su plėtra, galite nemokamai įdiegti demonstracinę versiją. Apsilankę svetainėje galite savarankiškai sužinoti apie papildomas funkcijas, kainą, informaciją, modulius, taip pat nusiųsti užklausą mūsų specialistams.

Universalus CRM vystymas iš USU padeda vykdyti valdymo veiklą, kontrolę ir analizę maksimaliai sumažinant veikimo laiką, visiškai automatizuojant verslo procesus.

Vienos klientų bazės palaikymo automatizavimas su pilna apskaita ir ataskaitų teikimu apie atliktus darbus (paslaugas ir prekes).

Kelių vartotojų režimas, skirtas vienu metu pasiekti visus skyrių ir filialų darbuotojus, atsižvelgiant į asmeninio prisijungimo ir slaptažodžio suteikimą.

Naudojimosi dokumentais teisių atskyrimas leidžia užtikrinti informacinių duomenų apsaugą ir saugumą.

Kūrimo kaina maloniai šokiruoja ir nepaliks abejingų.

Nėra abonentinio mokesčio.

Bendra ir patogi sąsaja su galimybe asmeniškai pasirinkti konfigūracijos nustatymus.

Automatizuota valdymo sistema santykiams su sandorio šalimis per vieną CRM duomenų bazę.

Kontekstinės paieškos sistemos naudojimas būtų naudingas pasiūlymas taupyti darbo laiką.

Dokumentų valdymo automatizavimas, atsižvelgiant į automatinio duomenų įvedimo ir duomenų perdavimo iš įvairių šaltinių naudojimą.

Gaukite reikiamą informaciją.

Ilgas medžiagų ir dokumentų galiojimo laikas.

Išankstinis įvairių užduočių planavimas, planuojamų veiklų stebėjimas, atsižvelgiant į situaciją ir terminus.

Prekių pardavimo kontrolė.

Atskiros gaminių lentelės.

Inventorizacija atliekama automatiškai sąveikaujant su sandėlio įrenginiais.

Krovinio optimizavimas, atsižvelgiant į darbo užduočių ir naudojimo teisių apribojimą.

Individualios arba bendrosios SMS, MMS, elektroninės žinutės.

Įvairių užsienio kalbų vartojimas dirbant su klientais ar tiekėjais vienu metu.

Mokėjimų tinkama valiuta priėmimas dalyvaujant konverteriui.

Atsiskaitoma grynaisiais ir negrynaisiais pinigais.

Nuotolinė prieiga, mobiliuoju ryšiu, nemokama.

Nuotolinio valdymo pultas, kai integruotas su vaizdo kameromis.

Nemokama bandomoji versija galima ad hoc režimu, kad sužinotumėte apie funkcijas ir modulius.

Svetainėje galite perskaityti klientų atsiliepimus, kainas.

Taip pat galite kurti modulius, žurnalus, dokumentų pavyzdžius.

Įvairių formatų naudojimas.

Išlaidų kainoraštis gali skirtis atsižvelgiant į pelningumą.