Programinė įranga
  1. Home Verslo automatizavimas
  2.  › 
  3. Programos verslo automatizavimui
  4.  › 
  5. CRM sutarties vykdymui

CRM sutarties vykdymui  • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
    Autorių teisės

    Autorių teisės
  • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
    Patvirtintas leidėjas

    Patvirtintas leidėjas
  • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
    Pasitikėjimo ženklas

    Pasitikėjimo ženklas
 
CRM sutarties vykdymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM sutarties vykdymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet koks verslas remiasi aktyvia sąveika su vartotojais ir klientais, tačiau dažniausiai santykiai su įmone turi būti dokumentuojami sudarant sutartis ir po to stebint abiejų pusių daiktų vykdymą; CRM gali padėti vykdyti sutartis; Speciali sistema su pritaikytais algoritmais. Pati CRM technologija yra gerai apgalvotas sąveikos su sandorio šalimis mechanizmas; Čia kiekvienas procesas yra apgalvotas prieš veiksmus, ekspertai aiškiai atlieka savo užduotis per numatytą laiką, negaišdami laiko papildomam derinimui ar dokumentacijos rengimui nuo tam tikro laiko. Kiekvienai operacijai pateikiamas šablonas. Patentuotos programinės įrangos automatizavimas ir įdiegimas padeda efektyviai kontroliuoti sutartinių įsipareigojimų vykdymą. Paprastai pati sutartis susideda iš daugybės punktų, kuriuose aprašomos šalių teisės ir pareigos, sankcijos pažeidimo atveju ir vėlesnio darbo kokybė, nuo to, kaip yra kontroliuojama, kaip laikomasi sąlygų, priklauso įmonės reputacija. buvo pastatytas. Dažnai šios užduotys yra patikėtos buhalteriams ar teisininkams, tačiau didėjant prašymų apimtims ir atitinkamai klientų skaičiui, sunku tikėtis tikslumo. Automatizavimo sistemos gali kuo greičiau išlyginti šias problemas, prisiimti užduotį stebėti, ar laikomasi sutartyje numatytų sąlygų, ir palikti daugiau laiko kokybiškai paslaugai ar produktui įgyvendinti. Europinis CRM standartas padės žengti koja kojon su laiku, kompetentingai užmegzti santykius su klientais ir komandoje – tai liudija didžiulė užsienio įmonių patirtis. Žinoma, ši technologija turi būti pritaikyta verslo realybei šalyje, kurioje bus vykdoma automatizacija, kitaip tai liks utopiniu idealaus verslumo modeliu. Nedera ieškoti programinės įrangos tik vienai užduočiai išspręsti, didesnį poveikį galima pasiekti taikant integruotą požiūrį, apimantį visas organizacijos struktūras.

Visais atžvilgiais tinkamo sprendimo paieška gali užtrukti ilgiau nei mėnesį, o tai visiškai neprotinga šiuolaikiniame gyvenimo ritme ir ekonomikoje. Tačiau yra ir kita automatizavimo galimybė, naudokite mūsų plėtrą, kuri leidžia pasirinkti funkcinį turinį konkretiems įmonės tikslams ir uždaviniams. Universali apskaitos sistema turi nemažai privalumų; vienas iš jų yra sąsajos lankstumas, kai galite keisti parinktis kliento nuožiūra neprarandant našumo. Mūsų ekspertai kurdami stengėsi atsižvelgti į daugybę niuansų ir pageidavimų, kad galutinė platformos versija galėtų visiškai įgyvendinti savo tikslus. Šiuolaikinių technologijų, įskaitant CRM formatą, naudojimas padeda išlaikyti efektyvumą per visą projekto gyvavimo laikotarpį. Programai gali būti patikėtas verslo procesų valdymas kiekviename padalinyje, prieš tai sukonfigūravus algoritmus kaip optimalaus verslo valdymo pavyzdžius. Kai kurie procesai perkeliami į automatizavimo režimą, labai supaprastinant personalo darbo užduočių atlikimą. Kalbant apie sutartis, konfigūracija taps nepakeičiama, nes ji visada laiku informuos jus, jei aptiks terminų pažeidimus ar neapmokėjimą, išskyrus ilgas prastovos. Prieš pateikdami paruoštą sprendimą, atliksime preliminarią organizacijos struktūros analizę, suvaldysime pastato padalinių ir projektų ypatybes bei pradėsime plėtrą pagal parengtą misiją. Pati diegimo ir konfigūravimo procedūra nereikalaus nei daug pastangų, nei laiko, nes ją atliks USU ekspertai, tereikia prieiti prie kompiuterių ir turėti galimybę baigti trumpą mokymo kursą. Vos per kelias valandas kalbėsime apie aplikacijos privalumus ir galimybes, paaiškinsime užduočių atlikimo stebėjimo principus, CRM technologijų galimybes. Platforma gali prisijungti nuotoliniu būdu, todėl verslo vieta mums nėra svarbi. Kitas mūsų programinės įrangos privalumas – greitas projekto atsipirkimas dėl lanksčios kainų politikos ir greito paleidimo bei perėjimo prie aktyvaus naudojimo. Programoje galės tilpti ne tik stambūs verslininkai, bet ir pradedantieji, turintys ribotą biudžetą, renkantis mažesnį skaičių transporto priemonių su vėliau plečiama.

Prieš pradėdami eiti tiesiogines pareigas, darbuotojai užpildo informacines duomenų bazes duomenimis apie sandorio šalis, partnerius, darbuotojus ir perduoda dokumentus, anksčiau saugomus elektroniniu būdu. Kadangi sistema palaiko daugumą žinomų failų formatų, jį importavus bus galima per kelias minutes perkelti neribotą kiekį duomenų. Veiksmų algoritmai, įvairaus sudėtingumo formulės, sutarčių pavyzdžiai ir kitų tipų dokumentai taip pat koreguojami pagal veiklos ypatybes, ateityje vartotojai galės juos koreguoti. Specialistams tereikės suvesti informaciją, kurios trūksta šablonuose, o tai žymiai sumažins dokumentų rengimą konkrečiai sutarčiai. Kadangi platforma automatiškai tikrins įsipareigojimų vykdymą, nukrypus, atsakingas asmuo gaus atitinkamą pranešimą. Konfigūracijos stiprumas neriboja gaunamos ir apdorojamos informacijos kiekio; tai reiškia, kad net ir esant didelei apkrovai bus išsaugotas apdorojimo greitis ir našumo rodikliai. Pažymėtina, kad darbuotojai galės naudotis tik tomis žiniomis ir įrankiais, kuriuos jiems nustatė vadovas, o savo ruožtu bus įsipareigoję atlikti užduotis. Neišėjus iš biuro bus galima stebėti pavestų užduočių pasirengimą, skirti naujas užduotis ir taip efektyviau valdyti organizaciją. CRM modulio buvimas prisidės prie greito projektų įgyvendinimo, nes tam ekspertai aktyviai bendraus pagal sukonfigūruotą mechanizmą, o komunikacija vyks vidinės komunikacijos padalinyje. Visų fazių nuoseklumas padės padidinti įmonės konkurencinius pranašumus, padidinti klientų pasitikėjimą, taigi ir pelną. Kiekvienas skyrius gaus atskirą įrankių rinkinį, palengvinantį jų darbo pareigų atlikimą, tai galioja ir buhalterinei apskaitai bei sandėliui, tačiau kiekvienas pagal savo atsakomybę.

CRM platformos naudojimas sutarčių vykdymui iš USU leis ne tik kontroliuoti sutarties nuostatų įgyvendinimą, o tai įmanoma naudojant integruotą požiūrį, bet ir prisidės prie tvarkos kūrimo visose srityse. Jei kažkuriuo momentu suprasite, kad esamų funkcijų nebepakanka, kad būtų galima išspręsti visą užduočių spektrą, atnaujinsime sąsają, įskaitant unikalias parinktis pagal individualius kliento prašymus. Analizės ir prognozavimo įrankiai padės pakelti verslą į naujas aukštumas racionaliai išleidžiant, paskirstant išteklius ir pašalinant nereikalingas išlaidas. Taip pat galite nesijaudinti dėl informacijos, dokumentų saugumo, sugedus įrangai visada yra tam tikru dažnumu sukuriama atsarginė kopija.