Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM sporto salėje

CRM sporto salėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM sporto salėje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm sporto salėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vis daugiau žmonių nori stebėti savo sveikatą ir lankytis sveikatingumo klubuose, o tai prisideda prie tokio verslo plėtimosi ir atitinkamai didėjančios konkurencijos, todėl verslininkai linkę naudoti įvairias priemones klientų pritraukimui ir išlaikymui. Sporto salė labai patogi. Sėkmingai veiklai neužtenka atidaryti sporto salę su treniruokliais, čia svarbi kiekviena smulkmena – nuo remonto, dizaino, techninės įrangos lygio, personalo profesionalumo iki papildomos teikiamos paslaugos. Lankytojų srautu galite tikėtis tik tinkamai subalansuodami visus niuansus, tačiau lygiagrečiai su šiais momentais turėtumėte tvarkyti vidinį dokumentų valdymą ir apskaitą, mokėti mokesčius, stebėti darbuotojų darbą ir planuoti biudžetą. Racionalaus požiūrio į naujų žmonių registravimą, abonementų išdavimą, koučingo programos kūrimą, kambarių skyrimą nebuvimas – tik maža dalis problemų, su kuriomis susiduria pradedantys verslininkai. Popierinių žurnalų įrašų ar paprastų programų pasirinkimas labai apriboja duomenų kūrimo ir analizės galimybes. Specialios programos, skirtos automatizavimui su CRM technologijomis, be užduočių atlikimo optimizavimo, gali teikti teisingo paslaugų reklamavimo funkcijas, informuoti klientus ir, tiesą sakant, orientuoti verslą į lankytojų poreikius. Kartu su kitomis jėgos programomis treniruočių krūvio paklausa didėja, o programinė įranga suteiks opiumo kompleksą, kuris išlaisvins potencialą ir padidins pajamas bei konkurencinius pranašumus. Sistemingas požiūris padidins žmonių pasitikėjimą ir atitinkamai padidins sporto salės lankomumą kelis kartus per trumpą laiką. Esant kokybiškam elektroniniam asistentui, vadovybė nustatys skaidrų valdymą ir visišką esamos situacijos kontrolę, gebėjimą reaguoti laiku. Tokios CRM automatizavimo sistemos supaprastins reikalus tiek konsultacijų fazėje, tiek planuojant susitikimus konkrečioms programoms, tiek paskirstant darbo laiką, stebint užduočių vykdymą.

Verslininkai dažnai praleidžia daug laiko rinkdamiesi programinę įrangą, nes, nepaisant didelės jos įvairovės, ne visi gali patenkinti visus įmonės poreikius arba būti nepatenkinti kitais aspektais, tokiais kaip sąsajos sudėtingumas, didelė kaina. . Idealiu atveju programa turėtų prisitaikyti prie unikalių verslo ypatybių, pasiūlyti skirtingas kainų kategorijas ir būti prieinama skirtingų sluoksnių vartotojams, kaip tai daro Universali apskaitos sistema. Platformos išskirtinumas slypi sąsajos lankstumas ir galimybė klientui pasirinkti atskirą įrankių rinkinį. Programinė įranga informacinių technologijų rinkoje egzistuoja jau daugelį metų ir sugebėjo patobulinti siūlomas paslaugas, paremtas šiuolaikinėmis technologijomis ir CRM mechanizmais, kurie yra esminiai sėkmingo verslo elementai. Sistema tinka įvairioms veiklos rūšims, tarp mūsų klientų yra daug sporto salių savininkų, todėl turime supratimą apie vadovų lūkesčius ir tikslus. Naudodamiesi mūsų programa kontroliuosite kiekvieno pavaldinio darbą, stebėdami materialaus turto ir atsargų prieinamumą, kad išvengtumėte prastovų ar jų užbaigimo netinkamu laiku. Naujų lankytojų registracija, abonementų išrašymas, konsultavimas, mokėjimų priėmimas ir čekių išrašymas bus daug greitesnis dėl tam tikrų algoritmų, šablonų ir formulių buvimo. Dabar programą sudaryti reikės per kelias minutes ir atsižvelgti į asmeninius trenerių grafikus, kiekvienos sporto salės užimtumą ar treniruočių grupių komplektaciją. Automatika leidžia fiksuoti darbuotojų darbo valandas, peržiūrėti ataskaitas ir skaičiuoti darbo užmokestį. Keisis ir buhalterijos darbas, kai kurios formos bus pildomos automatiškai pagal tai, kas yra duomenų bazėje, o mokesčių deklaracijų rengimas vyks be priekaištų. CRM technologijų buvimas prisidės prie greito problemų, kylančių tarp skyrių ir skyrių, sprendimo, pakanka naudoti vidinės komunikacijos modulį.

Visuose parametruose sukonfigūruotas funkcionalumas leidžia sukonfigūruoti neribotą skaičių pardavimo kanalų pagal verslo procesų sporto salėje tikslus. Darbuotojai galės paskatinti klientą įsigyti abonementą naudodami automatizuotus piltuvėlio algoritmus, taip optimizuodami CRM pardavimo skyrių. Konfigūracija rinks užklausas iš visų integruotų šaltinių, įskaitant telefoną ir svetainę, o jų paskirstymas atsižvelgs į esamą darbo krūvį, temą ir užklausos kryptį. Kiekvieno etapo nustatymas ir sąveika su potencialia sandorio šalimi padės išanalizuoti ir apsvarstyti kitą rinkodaros ir verslo plėtros strategiją. Klientų bazės elektroninėse kortelėse bus ne tik kontaktai, bet ir visa bendradarbiavimo istorija, skambučiai, atliktos programos, o patogumui galėsite užfiksuoti vaizdą iš nešiojamojo kompiuterio ir pridėti nuotrauką, darytą pirmojo apsilankymo metu. kompiuterinė interneto kamera. Dar vienas privalumas diegiant CRM programas sporto salėms bus galimybė inicijuoti premijas, klubų skatinimo sistemas, nuolaidas. Nario kortelės išdavimas gali būti ne tik vizitine kortele ir padėti greitai užfiksuoti užsiėmimų lankymo faktą, bet ir suteikti specialių privilegijų, kai tenkinamos skirtingos sąlygos (kursų skaičius, sukaupta tam tikra suma). Šioms kortelėms galima priskirti brūkšninį kodą ir identifikuoti naudojant į pagrindą integruotą skaitytuvą. Vadovai ar registratūros darbuotojai galės lengvai užsisakyti konkrečias dienas ar užsiėmimus, konkretų trenerį, vos keliais pelės paspaudimais. USU programa palaiko įvairias mokėjimo priėmimo formas, įskaitant debeto korteles ar terminalą, taip išplečiant naudą vartotojams. Visoms operacijoms, veiksmams, įskaitant finansus, sukuriamas atskiras ataskaitų rinkinys, kuriame parodomos realizuotos išlaidos ir pelnas, o analizės ir prognozės atliekamos akimirksniu. Filtrų ir profesionalių įrankių buvimas padės gauti konkrečios srities ir skyriaus statistiką. Esant visam fitneso klubų tinklui, net jei jie yra išsibarstę regione, sukuriamas bendras informacinis tinklas, skirtas dokumentams internete gauti, kad būtų galima keistis naujausiais duomenimis.

Įmonių savininkai ar padalinių vadovai gaus eilę ataskaitų pagal sukonfigūruotus parametrus, tai padės įvertinti esamą situaciją, nustatyti tolimesnes tobulėjimo perspektyvas ir atidaryti naujus salonus. CRM technologijos padės palaikyti tvarką kiekviename etape, kontroliuoti verslo užduočių atlikimą, naudojant mažiau išteklių. Kompetentingas požiūris į kiekvieno proceso organizavimą padės pašalinti anksčiau atskleistus trūkumus, tai taikoma ir dokumentų valdymui. Vartotojai, turintys tam tikras teises, galės keisti algoritmo nustatymus ir pridėti pavyzdžių. Norėdami suprasti, kaip pasikeis tikslų siekimo mechanizmas, rekomenduojame perskaityti realių vartotojų atsiliepimus atitinkamoje svetainės skiltyje.