Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM funkcijos

CRM funkcijos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM funkcijos
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM funkcijas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės sistemos yra įvairios CRM funkcijomis, kainomis, moduliniu kiekiu, užduočių vykdymo procesais, rinkodaros operacijų organizavimu, išankstiniu pristatymų ir pardavimų apskaičiavimu, visų procesų kontrole. Norint pasiekti norimų rezultatų, automatizuoti ir optimizuoti darbo laiką, darbui konkrečioje funkcinėje veiklos srityje reikalingi CRM funkciniai moduliai. Kiekviena įmonė, rinkdamasi automatizuotą programą, remiasi savo poreikiais plėtoti savo nišą ir išlikti prieš konkurentus, užimančius tam tikrą nišą rinkoje. Deja, renkantis CRM programas, išsirinkti dėl plataus gaminių asortimento taip sunku, kad vartotojai vėliau priima neteisingą sprendimą, kuris liūdnai atsiliepia gamybai ir funkcinei plėtrai, dėl nepakankamo modulių skaičiaus, dėl neteisingas įrengimas ir kitos nuomonės.

Mūsų sukurta programa „Universal Accounting System“ yra pati geriausia CRM sistema, kaip niekas kitas, su prieinama kaina, sąsaja, intuityviais ir lanksčiais konfigūracijos nustatymais, visišku funkcinių procesų automatizavimu ir darbo valandų optimizavimu. prieinamą kainą, tai ne vienintelis dalykas, kuris padės sutaupyti pinigų, nes įmonės politika taip pat nenumato abonentinio mokesčio.

Automatizuota CRM sistema palaiko vieną duomenų bazę su visa kontaktine informacija, bendradarbiavimu (prekių tiekimu), bet kokia valiuta priimtomis mokėjimo operacijomis, numatomais įvykiais ir kt. , padalintas pagal segmentus ir tipus. Atsiskaitymas už apmokėjimą vykdomas automatiškai, atsižvelgiant į standartinį kainoraštį, įskaitant akcijas ir premijas, arba personalizuotą kainoraštį nuolatiniams klientams. Galima siųsti ar informuoti kitas šalis apie įvairius renginius arba pateikiant dokumentus, SMS, El.

CRM integravimo su įvairiais įrenginiais ir sistemomis funkcija leidžia greitai atlikti funkcines užduotis naudojant tikslesnes medžiagas, pavyzdžiui, inventorizacijos metu, turint tikslius duomenis apie produktų kiekį ir kokybę, visiškai neįtraukiamas darbo išteklių įtraukimas. CRM programa gali patikrinti ekonomiškų produktų prieinamumą, jei jų nepakanka, prekės papildomos. Kiekviena atlikta operacija įrašoma į klientų korteles su funkcinio darbo rekvizitais, saugiai išsaugant visą informaciją ir visą dokumentų srautą serveryje ilgus metus.

CRM programos funkcija numato darbo pareigų atskyrimą ir naudojimo teisių diferencijavimą, siekiant visiškai užtikrinti patikimą duomenų apsaugą be pažeidimų. Pateikę prisijungimo vardą ir slaptažodį, darbuotojai gali gauti reikiamą medžiagą vienoje CRM žinių bazėje. Kontekstinė paieška leidžia be jokių pastangų gauti norimas medžiagas per kelias minutes.

Integracija su apsaugos kameromis leidžia perteikti tikslią informaciją apie darbuotojų darbą ir visą verslą. Nuotolinė prieiga prie CRM sistemos su visu funkcionalumu galima mobiliuoju ryšiu. Visas funkcijas ir funkcinę įrangą galima įvertinti įdiegus nemokamą bandomąją versiją. Dėl visų jūsų klausimų galite kreiptis patarimo ir pagalbos į mūsų vadybininkus, kurie laukia jūsų skambučio.

Funkcinis CRM diegimas, automatizuotas su visišku gamybos ir techninių operacijų automatizavimu, funkcijų buvimu ir dideliu modulių skaičiumi, gali optimizuoti darbuotojų darbo laiką ir pakelti organizaciją į naują lygį.

Planuotų veiklų kūrimas, darbų būklės ir vykdymo stebėjimas per planuotojo funkciją.

Elektroninės CRM sistemos funkcija, galima kurti lenteles, žurnalus ir duomenų bazes.

Bendros CRM sandorio šalies duomenų bazės su visomis funkcijomis ir kontaktine informacija valdymas.

Kelių kanalų režimu vartotojai gali vienu metu pasiekti CRM sistemą ir naudoti įprastas funkcijas, pvz., dalytis, įvesti ir gauti medžiagą.

Visų konkrečios sandorio šalies, produkto ar organizacijos informacijos duomenų rodymas naudojant CRM funkcinius modulius.

Medžiagos įvedamos automatiškai, kad būtų optimizuotas veikimo laikas.

Reikalingų funkcijų ir duomenų parametrų išvedimas naudojant kontekstinės paieškos programą ir funkcinius modulius.

Vienkartinis prisijungimas prie CRM sistemos ir duomenų apsauga naudojant dokumentą.

Pagal vartotojo teisių perdavimo kriterijus, funkcijos priklauso nuo darbuotojo funkcinio darbo.

Ekrano užraktas taikomas asmens duomenų saugumui.

Automatinis medžiagų įvedimas, importas ir eksportas leidžia optimizuoti verslo funkcijas.

Kontekstinės paieškos funkcija sumažina sugaištą laiką iki kelių minučių, pateikdama reikiamą informaciją pagal poreikį.

Bet kokio formato ir apimties dokumentų kūrimas.

Darbo funkcijų ir darbų diferencijavimas atliekamas neprisijungus.

Administratorius turi visas teises į valdymą, kontrolę, analizę, apskaitą, modulius.

Nuotolinio vaizdo valdymo funkcija yra vaizdo medžiagos perdavimas vietiniu tinklu.

CRM aplikacija apskaičiuoja tikslų dirbtų valandų kiekį, darbo kokybę, atlieka darbo užmokesčio apskaičiavimo procesą su darbo valandų apskaitos funkcija.

Nuotolinės prieigos funkcija yra reali, kai mobilusis įrenginys yra funkcionaliai prijungtas.

Galite nemokamai atsisiųsti bandomąją versiją su moduliais.

Mūsų svetainėje galima susipažinti su klientų atsiliepimais, funkcijomis, moduliais, papildomais funkciniais parametrais.

Galite asmeniškai sukurti dizainą ir modulį.

Automatinis inventorizavimas su funkcine sąveika su sandėlio įranga.

Naudojant asmeninius šablonus ir pavyzdžius, modulius ir diegimą iš interneto.

Krovinių siuntų konsolidavimas.

Nuotolinis valdymas, logistikoje.