Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM odontologijai

CRM odontologijai



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM odontologijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM odontologijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinių klinikų ir odontologijos kabinetų gaminamumas apima ne tik kokybiškų medžiagų ir įrangos naudojimą, bet ir apskaitos tvarkymą, personalo darbo stebėjimą, klientų pritraukimo priemonių naudojimą bei susidomėjimo CRM priemonėmis odontologijai palaikymą. Automatizavimas ir specialių sistemų montavimas tampa neatidėliotinu poreikiu, nes leidžia sisteminti visus procesus, įskaitant medžiagų gavimą ir sunaudojimą, odontologų ir kitų darbuotojų darbo laiko kontrolę bei efektyviai vykdyti reklaminę veiklą. Individualizuotos dantų valdymo CRM programos skiriasi nuo paprastų platformų papildomais mechanizmais, padedančiais racionalizuoti specialistų, įskaitant ir kitas specialybes, sąveiką, o veiklą sutelkiant į klientų pasitenkinimą. Šio automatizavimo formato plitimą paskatino itin konkurencinga aplinka, kurioje darėsi vis sunkiau pritraukti ir net išlaikyti klientus, žmogui svarbūs ne tik gydytojas, bet ir paslauga, papildomi priedai. nuolaidos. Privatūs odontologai atidaro savo klinikas ir bando rasti nemokamą dantų klientų aptarnavimo sistemą, tikėdamiesi sukurti klientų bazę per trumpesnį laiką ir už mažiausią kainą. Toks poreikis internete neabejotinai suteiks daug pasiūlymų, tačiau reikia suprasti, kad arba bandomosios versijos gali būti nemokamos, arba tokios, kurios jau yra pasenusios funkciniu pajėgumu, tai yra, negali konkuruoti aukšta kokybe. technologiškai pažangi programinė įranga. Praleisti laiką nemokamose platformose bus brangiau nei investuoti į profesionalią programinę įrangą, nes konkurentai pagerins savo verslą, o jūs būsite patenkinti nedideliu pacientų antplūdžiu. Suprantama, kad pradedantieji verslininkai stengiasi sutaupyti, bijo didelių programų kainų, tačiau kūrėjai siūlo įvairiausias programas, kad kiekvienas rastų savo biudžetą atitinkantį sprendimą. Be to, kompetentingai prižiūrėjus ir pasirinkus programinę įrangą, investuotos lėšos atsipirks per kelis mėnesius, aktyviai pasinaudojus privalumais ir galimybėmis, kurias CRM suteikia dantų apskaitai.

Universali apskaitos sistema bus sprendimas, kurio ieškojote kitose savo odontologijos verslo srityse, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie jums netiko. Aplikacijos funkcionalumas priklauso nuo užsakovo pasirinkimo, įmonės poreikių ir automatizavimui skirtų lėšų. Sąsajos lankstumas leidžia užbaigti ir modifikuoti įrankių rinkinį, kad galiausiai pasiektumėte savo tikslus. Kuriant projektą, pasitelkiamos pažangiausios CRM technologijos, skirtos odontologui, kad personalas galėtų dirbti ir bendrauti su pacientais reikiamą formatą. Pakanka praeiti kelių valandų trumpus mokymus, kad išmoktumėte valdyti, suprastumėte meniu modulių paskirtį ir pradėtumėte praktinę dalį. Nuo preliminaraus techninių niuansų derinimo iki sistemos įdiegimo gali užtrukti vos kelias dienas, o tai suteikia greitą startą. Mūsų kūrimas nėra nemokamas, tačiau labai prieinamas net pradedantiesiems odontologams, pasiryžusiems tobulinti savo verslą. Priklausomai nuo veiklos masto ir verslo ypatybių, skiriasi atliktų operacijų apskaitos algoritmai, kurie pirmiausia sukonfigūruojami po įdiegimo. Mūsų odontologijos CRM sistema kontroliuos specialistų darbo krūvį bei pacientų valdymą ir pranešimus bei perskirstys iš svetainės gautus įrašus integravus į duomenų bazę. Be to, galite užsisakyti laboratorijos skyriaus funkcionalumo sukūrimą, atsižvelgdami į medžiagų, įrankių sunaudojimą ir stebėdami, ar jie laiku papildomi. Integruotas požiūris į automatizavimą ir valdymą padės rengti buhalterinę apskaitą, privalomą atskaitomybę ir kitus dokumentus. Programinės įrangos konfigūracija kai kurias operacijas atlieka be žmogaus įsikišimo, sumažindama bendrą darbo krūvį ir sutaupydama laiką bendravimui bei gydymui. Kiekvienam odontologui ir kitam darbuotojui, užsiimančiam verslu elektroninėje aplinkoje, sukuriama atskira paskyra, kuri nustato jų prieigos teises ir galimybes. Taigi mūsų CRM pasirinkimas odontologijai bus patikimas partneris verslininkams ir visam personalui.

Mūsų sistemos dėka galėsite ne tik užmegzti vadybą, bet ir užmegzti efektyvius santykius su klientais, nes jie gaus daugybę papildomų paslaugų. Nors odontologijos paslaugų lygio didinimas yra CRM sistemos nuopelnas, bus skirtingi komunikacijos kanalai ir įtakos metodai. Odontologų elektroninė programa padės pasirinkti tinkamiausią vizito laiką, o naudojantis individualiomis pašto galimybėmis žmogus gaus pranešimus, tai gali būti nemokamas el. paštas arba SMS žinutė konkurencingomis kainomis. Naudojant paruoštus šablonus registruojant naują pacientą ir pildant kitas programoje esančias formas, galima žymiai sutrumpinti laukimo ir priėmimo laiką. Pasibaigus pamainai, gydytojai odontologai galės greitai suvesti duomenis apie atliktą darbą ir sudaryti ataskaitą naudodami paruoštus pavyzdžius. Gydytojas netgi atspausdins rekomendacijas dėl tolesnio gydymo programoje, kuri pašalina rašysenos nesupratimą paprastomis formomis. Medicinos personalui buhalterinės odontologijos CRM leidžia sudaryti patogų grafiką, atsižvelgiant į asmeninius grafikus, gauti pranešimus apie naują priėmimą ar atšaukti esamą priėmimą. Odontologams bus lengviau suplanuoti pakartotinį vizitą arba nustatyti priminimą asmeniui atlikti įprastą patikrinimą ar valymą. Plėtra bus kontroliuojama medžiagų ir transporto priemonių atsargoms, pranešant, kad netrukus bus baigtas nesumažinamas kiekis. Šis metodas pašalina prastovą, atsiradusią dėl vaistų trūkumo. Skirtingai nuo nemokamų, elementarių programėlių, kurių kai kurie žmonės ieško internete, mūsų USU platforma suteiks galimybę tvarkyti elektroninius pacientų įrašus ir schematiškai peržiūrėti gydomus dantis. Sistema galės naudotis tik iš anksto užsiregistravę ekspertai, gavę prisijungimo vardą ir slaptažodį; tai neleidžia trečiosioms šalims gauti konfidencialios informacijos. CRM programinė įranga odontologams gali analizuoti kabinetų užimtumą, koreguoti jų užimtumą ir sudaryti tvarkaraštį. Verslo savininkai netgi galės valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos naudodami įrenginį su iš anksto įdiegta licencija ir internetu.

Sistemos funkcionalumas gali būti tiek fiksuotas, tiek gabalinis, tačiau tai padės apskaičiuoti personalo darbo užmokestį, fiksuojant laiką ir teikiamas paslaugas. Norėdami išlaikyti nuolatinių klientų susidomėjimą, galite sukurti premijų programą su automatiniu procedūrų kainos apskaičiavimu, nuolaidų kortelėms priskirti taškus ar tam tikras nuolaidas. Programinės įrangos konfigūracija taip pat padės atlikti apskaitą, profesionalias ataskaitas, skaičiuoti pelną ir biudžeto išlaidas. Jokia nemokama CRM odontologija negali pasiūlyti net kai kurių Universaliosios apskaitos sistemos įrankių. Plėtra bus naudingas įsigijimas tiek mažoms odontologijos praktikoms, tiek dideliems klinikų tinklams, kuriems reikia konsoliduoti ištisus filialus.