Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Sukauptų CRM

Sukauptų CRM • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Sukauptų CRM
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM kaupimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Komunalinės įmonės savo darbe nuolat susiduria su daugybe prašymų, paskaičiavimų ir būtinybe laiku parengti dokumentus apmokėjimui, kontroliuojant finansavimo gavimą, o tai, be kitų pareigų, labai jas supaprastina. Operacijose vadovai už tam tikrą mokestį diegia pritaikytas CRM programas. Integruota automatika būsto ir komunalinių paslaugų sektoriuje tik populiarėja, nes ne visi supranta, kokią naudą galima gauti naudojant kompiuterines technologijas. Žinoma, kompiuteriai buvo pradėti naudoti prieš daugelį metų, tačiau paprastai tai yra skirtingos skaičiavimo, dokumentų rengimo programos, turinčios labai primityvias galimybes. Šiuolaikinis automatizavimo formatas yra visai kas kita, praktiškai dirbtinis intelektas gali iš dalies pakeisti žmogų, ypač apdorojant didelius informacijos kiekius, skaičiuojant, stebint užduočių vykdymą, kur tik žmogui sunku susidoroti. . Programinės įrangos programiniai algoritmai taip pat gali padėti automatiniam kaupimui, iš paslaugų vartotojų gaunamo finansavimo stebėjimui, laiko ir nuobaudų įvertinimui esant pažeidimams. CRM formatas reiškia, kad funkcijos yra orientuotos į darbuotojų sąveikos mechanizmo kūrimą siekiant bendro tikslo, vykdyti planą ir gerinti paslaugų kokybę. Dėmesys paslaugų vartotojams ir kokybiškų paslaugų teikimas leis mums išlikti patikimumo ir pasitikėjimo pramonės lyderiais. Kai kurias pareigas perdavus elektroniniam asistentui, specialistai galės sumažinti bendrą darbo krūvį, o tai reiškia, kad jie galės praleisti daugiau laiko bendraudami su lankytojais nesiblaškydami pildydami daugybę dokumentų. Vienintelis dalykas yra tai, kad renkantis tinkamą sprendimą reikia atkreipti dėmesį į jo galimybes ir kompetenciją, nes bendras formatas negali atsižvelgti į komunalinių paslaugų organizavimo niuansus. Idealus variantas būtų individualus tobulėjimas atsižvelgiant į veiklos specifiką, tačiau ne kiekviena organizacija gali tai sau leisti, todėl rekomenduojame naudoti vertą alternatyvą.

Universali apskaitos sistema yra unikali plėtra, nes suteikia galimybę keisti funkcinį turinį pagal kliento pageidavimus, tad turėdami aiškią struktūrą gausite individualų sprendimą. Mūsų patirtis ir naudojamos technologijos leidžia klientui pateikti geriausią funkcinio turinio variantą, o CRM mechanizmų įtraukimas padeda pasiekti puikių rezultatų. Atsižvelgiant į kaupiamųjų procedūrų ir kitų užduočių organizavimo ypatumus, sukuriamas tolesnio darbo su programa mechanizmas, leidžiantis nedelsiant pradėti aktyvų darbą ir greitai grįžti prie naujo formato. Programos meniu atstovauja tik trys moduliai, jie turi panašią struktūrą ir supaprastina kasdienių užduočių įgyvendinimą. Norint įsisavinti programinę įrangą, nereikia turėti specialių žinių ar specialios patirties, trumpos instruktažos metu pasistengsime paaiškinti pagrindinius dalykus, išmokyti suprasti ir naudotis galimybėmis. Naudoti sparčiuosius klavišus, kreiptis į remonto komandas ar susisiekti su rangovais per kelias minutes, išspręsti skolų problemas, neteisingai apmokestinti mokėjimus yra patogu, o klientų aptarnavimo specialistai galės apdoroti daug daugiau prašymų be klaidų nei anksčiau. Gerai apgalvotų algoritmų buvimas įgyvendinant kasdienes užduotis padės specialistams teisingai ir laiku atlikti užduotis, organizuoti darbo grafikus ir nepraleisti svarbių detalių. Dokumentuose niekas neapsieina be paruoštų, standartizuotų šablonų, nes sistema juose jau sujungia dalį informacijos iš duomenų bazių, todėl vartotojams belieka užpildyti trūkstamą informaciją. Personalo prieigos prie informacijos sritis yra reguliuojama suteiktomis teisėmis, vartotojo vardu, slaptažodžiu ir vaidmeniu ir turi būti įvedama kiekvieną kartą, kai patenkama į programos sritį. Toks požiūris ne tik apsaugos nuo pašalinių trukdžių ir bandymų pasisavinti konfidencialią informaciją, bet ir sukurs patogias darbo sąlygas, kuriose kiekvienas turės optimalų informacijos kiekį, pasirinkimo galimybes ir nebus blaškomi kiti.

USU aplikacija CRM versijoje, skirta mokėjimams rinkti, galės optimizuoti naujų vartotojų registravimo, paieškos esamoje duomenų bazėje ir atsakymo į užklausas procedūras per trumpiausią įmanomą laiką pagal dabartinį standartą. Jei viešoji paslauga turi elektroninę platformą, vykdoma integracija, automatizuotas prašymų, prašymų ir skundų priėmimas, taip pat mokesčių gavimo stebėjimas. Galite keisti skirtingų kategorijų klientų nustatymus, kad naudojant kitus tarifus pensininkams ar daugiavaikėms šeimoms, pridedant žmones su negalia, viskas vyktų nedalyvaujant klientams. Siekiant sukurti efektyvią padalinių sąveiką, sukurtas efektyvus CRM mechanizmas, kuris taip pat nustato taisykles ir sistemas, kurios leis pasiekti aukštus rezultatus ir produktyvumo rodiklius. Tam, naudojant meniu įmontuotą elektroninį laikmatį, vadovybei bus lengviau nuotoliniu būdu valdyti pavaldinius, stebėti užduočių pasirengimą ir duoti nurodymus. Specialistams bus lengviau kurti remonto ir priežiūros darbų programas, nes sistema atsižvelgs į asmenines programas ir kitus organizacijos niuansus. Papildomų, mokamų paslaugų teikimas CRM konfigūracijoje gali būti nustatomas pagal galiojančius kainoraščius, taip pat galima sekti lėšų kaupimą sąskaitose už elektrą. Sutarties sudarymas šiuo atveju yra privaloma procedūra, tačiau tai taip pat užtruks, nes kai kurie taškai bus užpildyti. Automatizavimas suteiks naujų galimybių abonentams būti nedelsiant informuotiems apie kainų pokyčius, profilaktinę priežiūrą ar esamas skolas. Masinio, individualaus pašto siuntimo įrankiai su galimybe pasirinkti gavėjų kategoriją leidžia labai greitai ir be pastangų perduoti informaciją. Be standartinio el. pašto formato, galite naudoti SMS žinutes arba kurti įspėjimus per viber. Dar viena išskirtinė funkcija gali būti pranešimai balso skambučiu jūsų įstaigos vardu, tam, kuriant konfigūraciją, reikia nurodyti integracijos su telefonu poreikį. Taigi robotas gali skambinti elektroninėje kortelėje įrašytu vardu, pranešti apie paslaugų įkainius, laiku pateikus mokėjimo prašymus sumažinti personalo apkrovą.

Sąsajos universalumas ir paprastumas leidžia sujungti padalinius, sandėlius ir filialus į bendrą informacinę erdvę, net jei jie yra toli vienas nuo kito, bendravimas vyksta internetu. Siekiant supaprastinti paiešką didelėje CRM sistemos duomenų bazėje, pateikiamas kontekstinis meniu, kuriame vartotojai turi įvesti kelis simbolius, kad gautų tikslų rezultatą. Elektroninis asistentas išsaugos visą duomenų archyvą, bendravimo su abonentais istoriją, gautus kaupimus ir skaičiavimus, kad net ir po metų nebūtų sunku rasti informacijos. Bet kokie darbuotojų veiksmai yra fiksuojami prie jų įrašų, todėl įrašo ar dokumento autoriaus suradimas bus kelių sekundžių reikalas, taip pat padės įvertinti efektyvumą ir gauti teisingą atlyginimą. Gerinant paslaugų kokybę, mažinant eiles ir popierizmą, padidės vartotojų lojalumo lygis, bus galima pritraukti naujų gyvenamųjų objektų. Viskuo rūpinamės, kad perėjimas prie CRM technologijų ir kompleksinio automatizavimo neapkrautų vadovų. Tai reiškia, kad reikia evoliucionuoti atsižvelgiant į įmonės norus ir poreikius, kurti vidinius parametrus ir šablonus, apmokyti darbuotojus, o vėliau ir reikalingą paramos lygį.