Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM atsiskaitymui

CRM atsiskaitymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM atsiskaitymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM, kad galėtumėte atsiskaityti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kurioje veiklos srityje pardavimų sritis yra labiausiai paplitusi verslo forma, o didelė konkurencija nepalieka šansų naudoti pasenusius metodus dirbant su buhalterija ar kasininkais, nes už kiekvieną klientą tenka kovoti, išlaikyti jį specialiu sąlygas ir bei įtraukti CRM papildomoms paslaugoms, pravers ir kasos aparatai. Jei šis svetimas trumpinys jums vis dar nieko nereiškia, tai padėjo verslininkams iš Europos pakelti įmones į naują lygį, nepasiekiamą konkurentams, neigiantiems savo pranašumą. Jo pagrindinis požiūris koduoja į klientą orientuotą valdymą, kai visas ekspertų darbo mechanizmas yra sukurtas tenkinant klientų poreikius ir išlaikyti jų susidomėjimą įmone bei produktais, iš procesų neįtraukiant neproduktyvių procesų. Toks formatas galioja ir kasos aparatams kaip grandys tarp įmonės ir vartotojo, neturėtų kilti nesklandumų, klaidų ar ilgų tikrinimų, problemų priimant įvairias mokėjimo formas. Tam, kad pardavimo zona veiktų reikiamu lygiu, turi būti teisingai parinkta sektoriaus ir teikiamų paslaugų charakteristikas atitinkanti CRM platforma. Būtent automatikos ir specializuotos programinės įrangos įdiegimas gali labai palengvinti prekybos organizavimą, pradedant asortimento sukūrimu, sandėlių papildymu, paskirstymu pagal taškus ir turto judėjimo tarp padalinių apskaita. Neprotinga programinę įrangą sutelkti tik į darbo vietos keitimą saugyklose, nes yra daugiafunkcinis mechanizmas su daugybe detalių, kurias reikia sujungti į vieną išdėstymą. Todėl ieškant elektroninės apskaitos asistento rekomenduojame daugiau dėmesio skirti kompleksiniams sprendimams, orientuotiems į konkrečią pramonės šaką, nes jiems prireiks mažiau laiko adaptacijai ir derinimui. Renkantis programą rekomenduojame atkreipti dėmesį ne į ryškius reklaminius pažadus, o į tikrus atsiliepimus, tikras funkcijas.

Galite praleisti daug laiko lyginant platformas, kai kurias testuojant, perkonfigūruodami jas konkrečioms užduotims atlikti, arba galite tai padaryti atvirkščiai ir sukurti CRM kasos aparatų apskaitai naudodami mūsų kuriamos sąsajos dizainerį. Universali apskaitos sistema gali keistis atsižvelgiant į klientų poreikius ir pasiekti tikslus galutine forma. Programa pagrįsta lanksčiais nustatymais ir paprasta daugiafunkcine sąsaja, kurią niekam nebus sunku įvaldyti. Be šiuolaikinių, patikrintų technologijų naudojimo, platforma palaiko CRM formatą, kuris yra labai paklausus daugelyje sričių, įskaitant komerciją. Mūsų ilgametė patirtis ir mūsų profesinio tobulėjimo komanda leis jums sukurti programą, kurios reikia jūsų organizacijai dabar. Ne tik išklausysime kliento pageidavimus, bet ir išnagrinėsime padalinių kūrimo, verslo niuansus, identifikuosime papildomus poreikius, tai padės sukurti optimalią platformą. Jei sudėtingų programinių sistemų diegimas ir personalo perkvalifikavimas pareikalauja daug laiko, mūsų konfigūracijos metu viskas bus beveik nepastebėta. Montavimą ir konfigūravimą atlieka specialistai, esantys asmeniškai svetainėje arba nuotoliniu ryšiu internetu; tai labai patogu užsienio įmonėms arba tiems, kurie pasirenka šį variantą dėl kitų priežasčių. Kadangi platforma apgalvota iki smulkiausių detalių, joje nėra perteklinės terminijos, ją sukurti prireiks kelių valandų, per kurias būsimiems vartotojams surengsime nedidelę meistriškumo klasę. Kai kurias funkcijas ir jų paskirtį galima suprasti intuityviu lygmeniu, todėl praktinę pažintį turėsite pradėti nuo pirmųjų dienų. Kadangi ekspertai dėl savo darbo pareigų dirba su skirtingais duomenimis ir dokumentais, programoje taip pat numatytas vadovybės reguliuojamų prieigos teisių diferencijavimas. Darbuotojas gaus individualų vartotojo vardą ir slaptažodį įvesti asmeninę paskyrą, pasitarnaus kaip patogi darbo vieta, kurioje galėsite keisti nustatymus ir dizainą.

Programinės įrangos konfigūracija galės greitai sukurti reikiamą CRM struktūrą kasos aparatams naudojant iš anksto sukonfigūruotus algoritmus, formules ir dokumentų šablonus, kurių vadovai ar kasininkai turėtų vadovautis tik rekomenduojamu mechanizmu. Sistema palaiko įvairias valiutas ir mokėjimo priėmimo formas, automatiškai generuoja čekį ir patikrina finansų kvitą, o tai labai supaprastina personalo tokių operacijų vykdymą. Jei yra elektroninė pardavimo platforma, atliekama integracija, sukuriamos naujos kasos formos ir parduotų prekių ar paslaugų apskaita, o užsakymai automatiškai paskirstomi vadovams pagal esamus darbo krūvius. Programa stebės kiekvieno darbuotojo darbą, nustatyto plano įgyvendinimą, primins svarbias užduotis ir parengs ataskaitą vadovybei. CRM technologijų buvimas prisidės prie efektyvaus darbo, finansinių, laiko išteklių paskirstymo tikslams pasiekti. Dėl programinio sąskaitų faktūrų parengimo pagal sandorio šalių korteles pašalinamos klaidos, kontroliuojama kiekviena operacija ir padidėja vienu metu apdorojamų paraiškų kiekis. Įvairių mokėjimo sistemų palaikymas padidins lojalumą ir teikiamų paslaugų kokybę. Baigus procesą, jo būsena duomenų bazėje automatiškai pakeičiama į baigta ir perkeliama į archyvą. Taigi vadybininkai turi tiesiogiai susidoroti su pardavimu, sąveika su klientais, o konfigūruodami skaičiavimus perima sąskaitų siuntimą ir lėšų gavimo stebėjimą. Integracija su CRM kasos aparatų apskaitai padės padidinti pardavimų apimtis automatizuojant kai kurias įprastas operacijas ir padidinant bazėje atliekamų mokėjimų apdorojimo greitį. Skatinant aktyviausius darbuotojus, galima atlikti darbuotojų veiklos efektyvumo vertinimus naudojant audito galimybes, kurios prisidės prie įmonės motyvavimo politikos kūrimo. Ataskaitų teikimas CRM sistemoje kuriamas pagal pritaikytus algoritmus, galima pasirinkti skirtingus parametrus, rodymo formą (lentelę, grafiką, diagramą).

Kiekviena įmonė turės unikalią plėtrą, savo ruožtu pritaikytą jos poreikiams, o nuo to priklauso projekto kaina. Mūsų lanksti kainų politika leidžia gauti aukštos kokybės automatizavimą už šiuo metu turimas lėšas. Jei pradedantysis verslininkas turi kuklų biudžetą, pradžiai pakanka bazinės versijos, o plečiantis verslui visada galite užsisakyti atnaujinimą ir padidinti darbuotojų įtraukimą į programinės įrangos algoritmus. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą dėl automatizavimo rekomenduojame atsisiųsti nemokamą bandomąją versiją ir, remiantis savo patirtimi, įsitikinti, kad sąsają paprasta sukurti, ir išbandyti kai kurias parinktis. Jei reikia susisteminti lygiagrečius procesus, tiesiog nurodykite tai programoje. Puslapyje pateikiama vaizdo įrašo apžvalga ir pristatymas padės susipažinti su kitomis programėlės funkcijomis. Mūsų ekspertai visada palaiko ryšį ir yra pasirengę atsakyti į visus klausimus, padėti išsirinkti programinę įrangą; tai gali būti asmeninis susitikimas arba kiti bendravimo kanalai, rodomi oficialioje USU svetainėje.