Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM palyginimas

CRM palyginimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM palyginimas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm palyginimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Renkantis automatizuotą sistemą, būtina palyginti CRM programas su jų kolegomis, kad nustatytumėte geriausią ir tinkamiausią pagal funkcionalumą ir modulinę sudėtį jūsų veiklos tipui. CRM sistemų palyginimo kriterijai yra skirti tiek mažoms įmonėms, tiek didelėms įmonėms, turinčioms visas funkcijas arba ribotas, skirtingas kainas ir pan. Gali būti kitaip su 1C CRM programos palyginimas yra tas, kad nereikia pirkti, išleisti papildomų programų. laiko dirbti vienoje sistemoje ir įvesti duomenis kitoje, kai viskas vienoje programoje, patogumui nereikia šokinėti iš vienos sistemos į kitą, automatizuoja verslo procesus ir optimizuoja darbo laiką. Lyginant 1C CRM programas, verta paminėti, kad yra įvairių tipų - nuo pagrindinės versijos iki pilno masto. Palyginimas būtų darbo vietų skaičiavimas vienkartiniam darbui, pilnai ar dalinai automatizuojant, su aptarnavimo specialisto pagalba, toliau klasifikuojant pagal verslo veiklos kriterijus. Palyginti su panašiomis programomis, mūsų automatizuota programa Universali apskaitos sistema yra pilno masto CRM sistema, skirta kelių vartotojų režimui. Už mažesnę rinkos kainą ir neribotą funkcionalumą CRM komunalinės paslaugos leidžia kurti verslo planus, kuriuose diferencijuojamos vartotojo galimybės ir darbo pasidalijimas tarp darbuotojų, siekiant padidinti ekspertų statusą ir produktyvumą. Nuolatinis stebėjimas padeda padidinti našumo lygį ir 1C atliekamų užduočių kokybę, o tai turi įtakos detaliems dirbtų valandų ir darbo užmokesčio skaičiavimams. Palyginti su panašiomis programomis, mūsų CRM sistema suteikia galimybę automatizuoti pagrindinius organizacijos procesus ir kriterijus pagal valdymo apskaitos ir santykių su klientais kriterijus, nepamirštant logistikos, dokumentacijos, sąveikos 1C CRM apskaitos.

Tai greitai įsisavinamas įrankis, padedantis greitai sukurti reikiamus paieškos, įvesties ir apskaitos kriterijus, pakeisti reikiamais pavyzdžiais, šablonais ir lentelėmis, greitai sukurti dokumentaciją ir ataskaitas, laikytis terminų pateikimo vadovybei analizei ir mokesčių komitetams. , kas mėnesį arba kas ketvirtį. Darbuotojams suteikiamas vartotojo vardas ir slaptažodis, asmeninė prieiga prie CRM ir 1C sistemos, atsižvelgiant į verslo veiklos kriterijus. Galima rinktis iš visų pasaulio kalbų, vartojamų vienu metu arba pakaitomis, priklausomai nuo vartotojo pasirinkimo. Jei modulių neužtenka, juos galima sukurti specialiai jums, atsižvelgiant į visus jūsų pageidavimus.

Vienoje lentelėje galite išlaikyti vieną klientų bazę, patikrindami pirkimo kokybę, kriterijus ir dažnumą, peržiūrėdami mokėjimų ir skolų istoriją 1C, analizuodami darbo kokybę ir terminus. Kuriant dokumentaciją ir ataskaitas, lydimąją dokumentaciją ir mokėjimo sąskaitas faktūras galima naudoti įvairius dokumentų formatus. Išsiųstas žinutes, dokumentus ir kitus duomenis galima siųsti SMS, MMS, El. pašto būdais.

Stebėjimas vykdomas nuolat, kai yra prijungtas prie vaizdo kamerų, kurios perduoda vaizdo medžiagą internetu. Be to, prie mobiliosios versijos prisideda nuotolinė prieiga, sklandus veikimas, valdymas ir apskaita. Jis gali būti naudojamas norint patikrinti programinę įrangą palyginimo tikslais, analizuoti kokybę ir funkcionalumą, naudojant bandomąją versiją, kuri svetainėje siūloma nemokamai, kur taip pat galima atsižvelgti į mūsų pateiktus palyginimus ir apžvalgas. klientų. Dėl papildomų klausimų kreipkitės į administratorius.

Skirtingai nuo panašių programų, mūsų automatizuota CRM sistema išsiskiria multimodalumu, efektyvumu, dideliu atminties kiekiu ir neribotomis galimybėmis.

Unikali CRM priemonė, leidžianti kurti ir naudoti skaičiuokles pagal kriterijus, automatizuoti medžiagos įvedimą importuojant medžiagą iš bet kurio šaltinio, užtikrinti tikslumą ir verslo išteklių optimizavimą.

Elektroninis planuotojas pateikia tikslius planuojamų įvykių duomenų įvedimą, datų, klientų ir atsakingo asmens žymėjimą atskiruose stulpeliuose, kuriuose pažymima įgyvendinimo būsena ir komentarai.

Kelių kanalų duomenų bazė reiškia vienkartinę prieigą prie programos pagal 1C bendradarbiavimo įgyvendinimo ir palyginimo kriterijus, skirtus keistis, įvesti ir teikti duomenis, esančius vienoje žinių bazėje, naudojant kontekstinę paieškos variklį.

Ataskaitos ir dokumentai generuojami automatiškai, todėl vartotojams pateikiami tikslūs ir išsamūs duomenys bei apdorojami dideli informacijos kiekiai.

Atitikti valdymo kriterijų nebus sunku, programa labai lengva ir visuotinai prieinama, todėl mokymai ir ilgalaikis tobulėjimas nenumatytas.

Sukūrus visos informacijos ir dokumentų atsargines kopijas, jie automatiškai išsaugomi serveryje ir užtikrina ilgalaikę ir nekintančią išvaizdą.

Palyginti su kitomis programomis, mūsų plėtra suteikia galimybę vienu metu vartoti kelias užsienio kalbas, o tai darys efektyvesnę įtaką įmonės būklei ir veiklai.

Asmeninis prisijungimas ir slaptažodis, nuskaitomi veiklos rodikliai leidžia diferencijuoti vartotojo teises.

Įvairūs moduliai, šablonai, pavyzdiniai dokumentai gali būti papildyti papildomais patobulinimais arba įdiegti iš interneto.

Automatinis įvedimas taupo laiką ir užtikrina be klaidų, palyginti su įvedimu rankiniu būdu.

Eksportuojant sumažinamas laikas, nes pateikiami tikslūs duomenys, ypač 1C duomenų bazės.

Atsižvelgiant į integraciją su 1C apskaita, CRM kriterijų naudojimas turės vaisingą poveikį organizacijos ekonominiam augimui, palyginti su panašiais pokyčiais.

Darbo skydelyje yra daug įvairių šablonų ir temų, kurios sukurs patogią aplinką, palyginti su tradicinėmis ekrano užsklandomis.

Vienos klientų bazės palaikymas padeda darbuotojams matyti reikiamą informaciją ir panaudoti ją vėlesniuose santykiuose.

Jis gali būti naudojamas automatiškai platinti SMS, MMS, Mail ir Viber žinutes, perduoti dokumentus ar informuoti kitas sandorio šalis.

Programos kaina yra nepalyginama, nes kaina yra mažesnė už rinkos kainą ir yra daugiau galimybių.

Nuotolinis valdymas atliekamas apsaugos kameromis.

Skaičiavimas atliekamas naudojant kainoraštį, atsižvelgiant į akcijas, premijas, specialius pasiūlymus nuolatiniams klientams.

Dizaino kūrimas pagal savo idėją

Nuotolinis CRM paslaugų ir 1C valdymas teikiamas per mobiliųjų įrenginių interneto ryšį.