Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM skambinti

CRM skambinti • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM skambinti
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Nusipirkite CRM skambinimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų bazės palaikymas ir nuolatinis atnaujinimas tampa vienu iš pirminių užduočių taikymo srityje, nes nuo to priklauso įmonės apyvarta ir pelnas, vadovams reikia periodiškai skambinti, teikti paslaugas, bet jei prijungiate CRM į skambutį tai galite žymiai padidinti efektyvumą. Didelė konkurencija ir verslo reikalavimai nepalieka verslui ir specialistams kito pasirinkimo, kaip tik sutelkti dėmesį į klientų pasitenkinimą, nes tai vienintelis būdas išlaikyti susidomėjimą ir pasitikėjimą. Kadangi panašios veiklos krypčių įmonių yra daug, o kainos dažnai nelabai skiriasi, dabar žmogus visada turi pasirinkimą, kur pirkti tą ar kitą prekę, naudotis paslauga, todėl pagrindinis veiksnys yra gaunama paslauga ir papildomos naudos. , premijų, nuolaidų pavidalu. Atsižvelgiant į klientų kategoriją ir veiklos pobūdį, skambinti reikėtų reglamente nustatytu dažnumu. Automobilių atsarginių dalių sandėlyje esančios bazės pakartotiniam aktyvavimui šis laikotarpis gali būti keleri metai, o prekybai kasdienio poreikio prekėmis laikas sutrumpinamas iki vienos savaitės. Bet jei susisteminsite bendravimo su sandorio šalimis užduotis automatizuodami, atsivers naujos verslo plėtros perspektyvos. Pats savaime integruotų programų įdiegimas supaprastina daugumos įprastų, bet ne mažiau svarbių procesų įgyvendinimą. O jei prie to pridėsime CRM technologijas, galime sukurti naują ekspertų sąveikos mechanizmą, kai kiekvienas iš jų laiku atliks savo darbo užduotis, o taip pat panaudos visus įmanomus resursus informuoti klientus. Sukurta CRM strategija leis greitai padidinti pardavimus, aplenkti konkurentus ir žymiai padidinti sandorio šalių lojalumą. Paprastai tokiose platformose yra įrankiai, skirti kontroliuoti esamus projektus ir užduotis, pašalinti vėlavimo ar netinkamų veiksmų galimybę, supaprastinti valdymą verslo savininkams ir padalinių vadovams.

Visų pirma, reikia pasirinkti programinę įrangą, kuri atitiks įmonės poreikius, o tam reikia atkreipti dėmesį į administravimo patogumą bei rekomenduojamą funkcionalumą, nes ilgas ir sudėtingas pritaikymas atitolins perėjimo procesą. . Daugeliu atvejų paruoštos programos vienaip ar kitaip neatitinka lūkesčių, kuriuos kai kurie nori įvertinti. Tačiau siūlome pasinaudoti mūsų pasiūlymu parengtu pagrindu sukurti individualų sprendimą, nedarant nuolaidų, kurios turėtų įtakos automatizavimo efektyvumui. Universali apskaitos sistema turi paprastą, tačiau daugiafunkcę ir lanksčią sąsają, kurią galima keisti pagal konkrečias užduotis ir veiklos sritis. Kurdami projektą specialistai atsižvelgs ne tik į užsakovo norus ir norus, bet ir į duomenis, kuriuos gauna ištyrę organizacijos vidinę struktūrą. Visi paruoštos konfigūracijos aspektai atliekami kompiuteriuose ir šią procedūrą galima organizuoti nuotoliniu būdu naudojant interneto ryšį. Būsimi vartotojai programine įranga galės pradėti naudotis iš karto baigę trumpą USU ekspertų mokymo kursą, kuriam prireiks vos kelių valandų mokymosi laiko. Pardavimų skyriaus ir buhalterijos darbuotojai gaus skirtingas prieigos teises prie duomenų CRM platformoje klientų paieškai, priklausomai nuo jų pareigų, tai leidžia organizuoti asmenų ratą, kurie naudosis oficialia informacija. Mūsų programinės įrangos platforma padės per trumpą laiką padidinti pardavimų lygį, optimizuoti pritraukimo ir reklamos procesus, pagerinti aptarnavimą, nes bus prieinamas visas duomenų spektras, bendradarbiavimo istorija per visą laikotarpį. . Norint palaikyti tvarką įmonės reikaluose, nustatymuose apibrėžiami algoritmai, jie tampa savotiška instrukcija, o formulės taip pat pravers daugybėje skaičiavimų ir dokumentacijos pavyzdžių. Norėdami kuo greičiau pradėti naudotis visomis programos galimybėmis, turėtumėte organizuoti katalogų, katalogų ir duomenų bazių pildymą ir nesunkiai paspartinti šią procedūrą naudodami importavimo parinktį. Tuo pačiu palaikoma tvarka, darbuotojai turi galimybę rankiniu būdu pildyti korteles duomenimis, kai ateina nauja informacija.

Norint ieškoti klientų bazėje, CRM platforma padės kompetentingai organizuoti pardavimų vadybininkų darbą, racionaliai organizuoti ir paskirstyti užduotis, o tada skaidriai kontroliuoti jų vykdymą. Tačiau plėtra gali ne tik apdoroti skambučius, bet ir automatizuoti operacijų vykdymą, sutarčių ir susijusių dokumentų vykdymą. Didžiosios dalies monotoniškų, įprastų procesų įgyvendinimas leis specialistams atkreipti dėmesį į komunikaciją kaip į pagrindinį kliento pritraukimo šaltinį. Visi skambučiai ir susirašinėjimas su rangovais yra fiksuojami, kad vadovybė turėtų nuotolinio valdymo įrankius, įvertinančius pavaldinio ar konkretaus skyriaus produktyvumą. CRM programinės įrangos audito galimybės padės analizuoti specialistų dalyvavimo projektuose lygį, plėtos motyvavimo politiką, paskatins aktyvius dalyvius. Analizės galimybės padės išnagrinėti su organizacija susijusius lojalumo lygio rodiklius ir pagal gautus duomenis sukurti tolesnio tobulėjimo strategiją. Elektroninis klientų bazės palaikymo formatas leidžia išsaugoti visą sąveikos istoriją, kurią patogu bet kada patikrinti, norint apsvarstyti kitas galimybes pritraukti dėmesį. CRM sistema padės pardavimo skyriaus vadovams laiku atlikti savo pareigas, operatyviai reaguoti į užklausas, ieškoti sąrašų ir planuoti užduotis ateičiai. Programėlės nustatymuose galite susikurti algoritmą, kaip klientui išsiųsti laiškus ir žinutes, kai įvykdomas tam tikras užsakymo etapas, taip užtikrinant nuolatinį bendravimą. Klientų paieškai pritaikyta CRM konfigūracija neleis prarasti aplikacijų naujoms sandorio šalims, sisteminant ir nuolat stebint darbuotojų darbą, ieškant taškų plėsti savo verslo kryptį. Dėl tam tikrų standartų, leidžiančių praktiškai automatizuoti procesus, galima pašalinti neefektyvias išlaidas ir sutaupyti laiko pildant dokumentus. Informacija apie operacijas atsispindi kliento kortelėse, o tai supaprastina chronologijos atkūrimo užduotį ir leidžia naujam darbuotojui greitai suprasti bylų perdavimo atveju. Programinė įranga ne tik sudarys sąlygas efektyviam personalo darbui, bet ir suteiks visą reikalingą atskaitomybę vadovybei, grafikuose ir lentelėse atspindinčią informaciją apie skambučius, pateiktus pasiūlymus, pardavimo kiekius ir planų įgyvendinimą.

Tam tikrų nustatymų buvimas leidžia sutrumpinti dokumentų rengimo laiką, įskaitant kasdienes ataskaitas, kurioms naudojami duomenys iš duomenų bazės. Kai programa bus integruota su įmonės svetaine, ji stebės visas programas ir paskirstys jas tarp ekspertų, orientuodama į faktinį darbo krūvį, veiklos sritis. Šis požiūris leidžia pašalinti žmogiškąjį faktorių, neprarandant nė vieno patrauklumo, o tai reiškia, kad bus galima padidinti pelną. Verslo valdymas gali būti organizuojamas nuotoliniu būdu naudojant įrenginį su iš anksto įdiegta programa ir internetu, taip sukuriant skaidriausias ir patogiausias sąlygas. Numatytas vidinis modulis, skirtas keistis žinutėmis ir dokumentuoti, siekiant palaikyti tinkamą visų darbuotojų ryšį. Turėdami specifinius reagavimo į susidariusias situacijas modelius CRM platformoje, galite laikytis įmonės standarto ir apsaugoti įmonės reputaciją. Norėdami automatizuoti paiešką, užsakydami projektą turėtumėte nedelsiant nurodyti integracijos su telefonu poreikį, kad kiekviena paieška ir jos rezultatai būtų saugomi duomenų bazėje. Bendrų standartų buvimas padės padidinti pelną, nes pagreitins verslo užduočių atlikimą, sumažins laiko ir finansinių išteklių sąnaudas.