Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM įmonei

CRM įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonei bet kurioje veiklos srityje CRM sistema užtikrina santykių su vartotojais automatizavimą, planuoja darbuotojų darbinę veiklą ir kontroliuoja klientų išlaikymą, pritraukia daugiau sandorio šalių ir siūlo daug daugiau programos vartotojams. Norint pasirinkti reikiamą įrankį, būtina stebėti visas rinkoje esančias CRM sistemas naudojant demonstracinę versiją, palyginti su įmonėmis pagal funkcionalumą ir galimybes, kainą ir efektyvumą, o tada pereiti tiesiai prie diegimo. Mūsų automatizuota CRM sistema leidžia minimaliomis pastangomis pakelti jūsų įmonę į naują lygį, garantuodama jūsų įmonei reikiamą funkcionalumo, efektyvumo ir automatizavimo sąrašą visuose verslo procesuose. Įperkama CRM kaina leidžia aprėpti visus struktūrinius vienetus nuo mažų iki didelių.

Elektroninės valdymo sistemos palaikymas leidžia formuoti gamybos padalinį sukuriant atskiras lenteles sandorio šalims, atsižvelgiant į automatinės paieškos pagal terminologiją, atliktus darbus ir pristatytų produktų asmeninius duomenis (pilną pavadinimą, dokumento numerį) galimybę. CRM programa užtikrina, kad medžiagos būtų automatiškai išsaugomos ir atnaujinamos, pašalinant klaidas ir nesusipratimus. Automatizuotas duomenų įvedimas yra būtinas tvarkant didelį klientų skaičių ir tvarkant dokumentaciją, optimizuojant veikimo laiką ir leidžiant turėti tikslius duomenis be klaidų. Kontekstinė paieškos sistema yra atsakinga už informacijos duomenų gavimą per kelias minutes.

Automatinis dokumentų ir ataskaitų generavimas, sąskaitų išrašymas ir savikaina pagal kainoraštį, kontrolė visuose prekių išdavimo ir transportavimo etapuose galimas su integruotu nuotoliniu valdymu su interneto ryšiu. Naudojant keitiklį, galima priimti mokėjimus bet kuria užsienio valiuta.

CRM sistema garantuoja užduočių vykdymo ir planuojamų veiklų kontrolę, užtikrinant veiklų vykdymą, atsižvelgiant į iškeltų tikslų įvedimą į planuotoją. Pasinaudojus kitų šalių kontaktine informacija, informaciją galima greitai išsiųsti SMS, MS, El.paštu, Viber žinutėmis, kas neabejotinai padidins ir plėtos santykius su klientais. Prižiūrėdami CRM sistemą, galėsite nuotoliniu būdu stebėti kiekvieną operaciją nuo sutarties pasirašymo iki galutinio rezultato.

Finansinių judėjimų kontrolė, įmonės veiklos analizė, darbų stebėjimas ir statistika, bet kurio ataskaitinio laikotarpio grafikų ir ataskaitų gavimas, pardavimo planų vykdymas, medžiagų naudojimo teisių perdavimas yra prieinamas kiekvienam. įmonės darbuotojas, kuriam vadovauja vadovas.

Galite greitai ir lengvai atsisiųsti nemokamą bandomąją CRM versiją iš mūsų svetainės. Tai leis greitai įsisavinti įrankius ir galimybes produktyviam ir kokybiškam darbui įmonėse be abonentinių mokesčių. Jei reikia sukurti CRM programą, galima sukurti papildomus individualius modulius. Mūsų konsultantai visada susisiekia, kad suteiks informacijos ir pagalbos diegiant licencijuotą versiją.

Automatizuota USU programa yra specialiai sukurta įvairaus biudžeto CRM įmonėms, užtikrinanti komfortą ir patogų aptarnavimą atliekant visas gamybos operacijas.

CRM aplikacijos automatizavimas suteikia įmonei visus reikalingus elektroninius žurnalus ir skaičiuokles, kurios leidžia greitai importuoti medžiagą bei naudoti įvairius analizės ir valdymo metodus.

Elektroninė CRM sistema leidžia visada po ranka turėti reikiamą medžiagą, atsižvelgiant į nuolatinį informacijos duomenų atnaujinimą.

Naujausią informaciją galima paimti iš vienos žinių bazės, kuri leidžia vartotojams daugelį metų išlikti nepakitusiam ir užtikrina ilgalaikį saugojimą ir dažnai daromos atsarginės kopijos.

Atidėjimų valdymas, sandoriai, santykių ir sandorių istorija konkretiems klientams, prekėms.

Įmonės intuityviai pritaikoma CRM sąsaja buvo sukurta kiekvienam vartotojui, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus.

Vartotojai gali savarankiškai pasirinkti reikiamus šablonus, imti dokumentų pavyzdžius, patys juos modifikuoti arba atsisiųsti iš interneto.

Apsauga nuo vienkartinio dokumentų ir informacijos duomenų redagavimo.

Prieiga tik su asmeniniais parametrais, vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Automatinis ekrano užraktas atliekamas nuskaitant asmens teises ir tapatybės parametrus.

Vartotojo teisių delegavimas priklauso nuo darbuotojų pareigų įmonės CRM.

Kelių vartotojų režimas, prieinamas visiems darbuotojams, kad vienu metu galėtų naudotis visų skyrių ir filialų darbuotojai, atsižvelgiant į galimybę sujungti valdymą vienoje duomenų bazėje.

Darbo eigos ir apskaitos optimizavimas automatizuojant duomenų įvedimą.

Bet kokio dokumento sukūrimas.

Palaikomi visi dokumentų formatai (MS Word ir Excel).

Mokėjimų bet kuria tinkama užsienio valiuta priėmimas su įmontuotu keitikliu.

Visiška proceso kontrolė, pradedant paraiška ir baigiant prekės išsiuntimu pirkėjui.

Kontekstinis paieškos variklio valdymas, užtikrinantis, kad medžiaga būtų nuskaityta per kelias minutes.

Nuolatinė vadovybės kontrolė vykdoma naudojant apsaugos kameras.

Turint bendrą CRM klientų bazę, galima gauti išsamius ryšių ir informacijos įrašus.

Nuotolinis darbas atliekamas per vietinį interneto tinklą.

CRM sistemos įtraukimo į kampaniją efektyvumas įrodys jos efektyvumą vykdant ir padidins pajamas.

Teikiant informacinius duomenis sandorio šalims, kontaktinė informacija naudojama SMS, MMS, el. pašto ir Viber žinutėms su medžiagos priedais siųsti.

Skelbimas gali būti masinis arba pasirinktinis naudojant filtrą.

Planavimo priemonėje jie gali įvesti visas suplanuotų įvykių užduotis.

Ekrano užrakto valdymas užtikrina informacinių duomenų apsaugą.

Įmonės darbuotojų mokymus suteiks svetainėje pateikta vaizdo peržiūra.

Galimybė atsisiųsti CRM įmonėms laisvu režimu, bandomoji demo versija.