Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM kaina

CRM kaina • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM kaina
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm kainą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM kaina neturėtų būti per didelė. Juk įmonės pelningumas sumažės, jei patirs labai dideles išlaidas. Idealiausi ekonomiškai efektyvūs produktai yra įmonės universalioje apskaitos sistemoje. Todėl ši organizacija, kuri visiems tiekia aukštos kokybės elektroninius produktus, teigiamai bendrauja su šia programuotojų komanda. Bet kokio tipo programinė įranga gali atlikti kelias užduotis, kad išspręstų bet kokią verslo operaciją. Jei patenkinsite atitinkamą poreikį, laisvų darbo vietų kontrolė taip pat imsis veiksmų. Būdinga modulinė programos architektūra, be to, jos kaina maloniai nustebins bet kurį vartotoją, o funkcionalumo prasme turinys yra tikrai rekordinis. CRM kompleksas užtikrina efektyvią sąveiką su tiksline auditorija, kurios dėka galite susidoroti su bet kokio sudėtingumo užduotimis, išleisdami minimalią pinigų sumą.

Jei jus domina CRM produkto kaina, šią informaciją galite gauti tiesiogiai iš USU ekspertų. Šios komandos darbuotojai efektyviai dirba rinkoje, teikdami klientams pretendentams kokybiškus kompiuterinius sprendimus. CRM komplekse pirkėjui suteikiama nemokama techninė pagalba. Tai labai patogu, o tai reiškia, kad jums nereikia išleisti papildomų finansinių išteklių. Į kainą jau įskaičiuoti visi reikalingi elektroninio gaminio paleidimo procesai. Laisvų įrenginių kontrolė leis ne tik optimaliai paskirstyti jiems tenkančią apkrovą. Taip pat suteikiama galimybė sandėliuose talpinti turimas atsargas. Nors už šias kanceliarines operacijas CRM kompleksas neatsako, universali apskaitos sistema yra tikrai visapusiškas produktas. Be to, jo kaina yra tikrai priimtina ir, palyginti su analogais, nėra didelė.

Siekiant sumažinti CRM komplekso kainą, buvo panaudotos aukščiausios klasės technologijos, universalios platformos ir ilgametis darbas, o tai leido sukaupti didelę patirtį įgyvendinant šias biuro operacijas. Vartotojui taip pat siūloma nemokama bandomoji versija, kad jie galėtų įvertinti CRM produktą nemokėdami visos kainos. Nemokama bandomoji versija su tuo pačiu nemokamu pristatymu leidžia visapusiškai įvertinti komplekso funkcionalumą. Demokratinis universaliosios apskaitos sistemos požiūris yra jos išskirtinis bruožas, leidžiantis klientams įvertinti šią paslaugą. Patogi CRM komplekso sąsaja yra neatskiriama funkcija, leidžianti greitai įgyvendinti kūrimo procesą. Be to, tai neturėjo jokios įtakos sąnaudoms, nes programinė įranga buvo platinama už priimtiną mokestį, o vartotojas pirko produktą už vienkartinį mokėjimą.

Į kainą įskaičiuotos visos būtinos išlaidos; Tai reiškia, kad jums nereikės papildomai mokėti kaip abonentinio mokesčio ar pervesti lėšų, kad galėtumėte naudotis šia apskaitos sistema. Bendrovė visiškai atsisakė mėnesinių užpilų iš klientų. Žinoma, CRM produktas nekainavo daug, todėl vis tiek buvo prieinamas plačiajai verslininkų auditorijai. Tačiau į paslaugą įeina nemokama techninė pagalba, suteikiama 2 val. Licencijuota CRM produkto versija bus įdiegta asmeniniame kompiuteryje, ekspertai taip pat gaus trumpą mokymo kursą ir pagalbą nustatant reikiamas konfigūracijas. Tai labai patogu, nes leidžia įmonei pradėti veiklą iš karto, sumokėjus išlaidas savo biudžeto naudai.

Jei kurį nors iš vartotojų domina CRM produkto kaina, visus atsakymus į savo klausimus galite gauti universaliosios nuorodų sistemos regioniniame biure. Kaina gali skirtis priklausomai nuo regiono, šalių ir miestų. Visas Universaliosios apskaitos sistemos personalas nuolat stebi rinką ir nustato realią potencialių klientų perkamąją galią. Štai kodėl kaina gali skirtis, o galutinius jos rodiklius verta išsiaiškinti iš ekspertų, atsakingų už šį klausimą. Kompleksas pirkėjo įmonei taps tikrai nepakeičiamu ir kokybišku elektroniniu įrankiu, kurio pagalba bus atliekami bet kokie realūs biuro darbai. Be to, norint įsigyti produktą nereikia mokėti didelių išlaidų. Tai gana nebrangi, ypač jei atsižvelgsime į tikrai kokybišką ir puikiai suprojektuotą funkcinį turinį bei papildomas dovanų galimybes.