Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM ryšių su klientais sistema

CRM ryšių su klientais sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM ryšių su klientais sistema
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite CRM ryšių su klientais sistemą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„Universal Accounting System“ CRM ryšių su klientais sistema yra tikrai gerai suprojektuotas elektroninis įrankis. Su jo pagalba nesunkiai išsprendžiama bet kokia raštvedybos užduotis, kad ir kokios sudėtingos jos atrodytų operatoriams. Ši sudėtinga programinė įranga turi tokius pažangius našumo parametrus, kad jos veikimas yra efektyvus net ir mažo našumo kompiuteriuose. Bet kuris klientas gali įdiegti ir naudoti šį gaminį, nes jam keliami rekordiškai žemi sistemos reikalavimai. Be to, tai neturėjo jokios įtakos gaminio veikimui. Jis lengvai atlieka bet kokią užduotį, kuri jam iškeliama. Ši CRM ryšių su klientais sistema puikiai aptarnaus klientus, kurie kreipiasi ir bus patenkinti, o tai reiškia, kad įmonė turės gerą reputaciją ir žmonės bus labiau linkę užsiimti šiuo verslo objektu.

CRM komplekso nustatymas neužims daug laiko, o specialistai suteiks visapusišką pagalbą. Tuo pačiu bus galima pasikliauti pirmos klasės, bet trumpos formos mokymo kursu. Dėl jo buvimo vartotojai gali greitai pradėti naudotis pasiūlymu. Mūsų CRM programinė įranga veiks nepriekaištingai bet kokioje situacijoje, net ir tada, kai įmonei tenka apdoroti daugybę klientų užklausų. Tuo pačiu metu, kadangi dirbtinis intelektas ateis į pagalbą, nebus jokių sunkumų ir klaidų. CRM sistemos naudojimas yra paprastas ir nesudėtingas procesas, todėl įmonė tinkamai atsižvelgs į santykius su klientais. Jūs nepatirsite nuostolių dėl prasto darbuotojų darbo funkcijų atlikimo, nes programinė įranga jiems padės ir kontroliuos. Kontrolės funkcijos bus susijusios ne tik su pačiais veiksmais, bet ir su kiek laiko jie užtrunka. Tai labai naudinga ir praktiška, nes leidžia sutaupyti įmonės finansinius išteklius.

CRM ryšių su klientais sistema galite naudotis net ir neturėdami reikšmingų kompiuterinių technologijų žinių. Net nepatyrę specialistai galės greitai jį įvaldyti, nes gaminys turi aiškią ir paprastą sąsają. Be to, iššokantys patarimai padės susipažinti su daugybe USU projekto darbuotojų teikiamų galimybių. Tačiau tai neapsiriboja CRM ryšių su klientais sistemų privalumų sąrašu. Kartu pateikiamas trumpas, bet informatyvus mokymo kursas. Be to, kai paleidžiama, visapusišką palaikymą teikia kūrėjo įmonė. USU darbuotojai ne tik užtikrins sklandų diegimo procesą, bet ir padės nustatyti algoritmus. Tai labai naudinga pirkėjui, nes jam nereikia nieko daryti pačiam be kūrėjo pagalbos. Universalios apskaitos sistemos specialistai teikia visapusišką pagalbą kuriant CRM programą santykiams su klientais.

Greitas paleidimas užtikrina greitą elektroninio gaminio paleidimą. Darbuotojams nereikės patirti nuostolių dėl to, kad jie atliko blogą darbą. Priešingai, specialistai bus labai motyvuoti ir nesunkiai atliks bet kokio formato raštvedybos operacijas. Santykiai su klientais bus geri, vadinasi, CRM sistemos sukūrimas greitai atsipirks. Kadangi kiekvienas iš specialistų gali efektyviai atlikti savo tiesiogines darbo funkcijas, įmonės produktyvumas sparčiai augs. Bus galima sekti darbus pagal įgyvendinimo etapą ir suprasti, ką reikia daryti po to. Kai pradės veikti universaliosios apskaitos sistemos įmonės CRM, klientai ir santykiai su jais bus skirti deramai. Šis elektroninis gaminys leidžia automatiškai apskaičiuoti besikreipiančių vartotojų skaičių, palyginti su tais, kurie ką nors perka. Tai labai naudinga ir praktiška, nes leidžia iš tikrųjų rasti dabartinį kursą.

Klientams bus skiriamas deramas dėmesys, jiems bus teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos. Santykiai su jais pagerės, o tai reiškia, kad verslumo tikslas lems rinką. Beveik bet kokios rūšies programa iš Universalios apskaitos sistemos lengvai persijungia į CRM režimą. Tokiu būdu galima bendrauti su vartotojais visiškai naujame kokybės lygyje. Šis produktas pranašesnis už visas alternatyvias CRM sistemas, todėl tai yra pati pelningiausia investicija. USU išsami CRM ryšių su klientais sistema gali atlikti sandėlio auditą. Tai leidžia įmonei optimaliai paskirstyti atsargas sandėliavimo vietoms. Taip pat buvo numatyta efektyvi modulinė architektūra. Dėl šios priežasties kiekvienas apskaitos blokas susidoroja su įsipareigojimų rinkiniu, kurį jis yra skirtas įvykdyti.

Iš oficialaus USU portalo galima atsisiųsti CRM ryšių su klientais sistemos demonstracinę versiją. Tik šis šaltinis turi veikiantį ir saugų ryšį.

USU komanda visada kruopščiai tikrina nuorodas ir nekelia grėsmės asmeniniams kompiuteriams, nes juose nėra Trojos arklių ar kokių nors virusų.

Sąveika su klientais bus vykdoma atitinkamu kokybės lygiu, nes tai gali žymiai padidinti įmonės reputacijos lygį.

Su CRM santykių sistemos programa tampa įmanoma efektyviai dirbti su komandomis darbalaukyje. Galite juos sugrupuoti taip, kaip jums patogiausia.

Bendraudami su šiuo elektroniniu prietaisu vartotojai pasiekia aukštus ergonominius parametrus. Dėl šios priežasties įmonė gali pirmauti dideliu pranašumu nuo pagrindinių konkurentų.

Šiuolaikinis adaptyvus USU projekto kompleksas leidžia dirbti su skaičiavimo algoritmų pasikeitimu, kurio pagrindu jis veikia. Tai suteikia operatyvinį manevrą įmonės vykdomoje veikloje ir garantuoja lyderio pozicijas.

Šiuolaikinė USU CRM ryšių su klientais sistema gali rodyti informaciją ekrane keliais sluoksniais. Tokiu būdu yra puiki galimybė sutaupyti finansinius rezervus, todėl jų nereikia nukreipti pirkti naujausius monitorius.

Pirkėjas taip pat galės sutaupyti ant sisteminių blokų, tačiau tai nėra būtina, nes CRM ryšių su klientais sistema gali puikiai veikti tiek aukščiausios klasės sisteminiuose blokuose, tiek labai senuose kompiuteriuose.

Žemi sistemos reikalavimai yra viena iš mūsų funkcijų, leidžiančių programinę įrangą naudoti beveik bet kurioje aplinkoje. Moderni ir kokybiška CRM sistema ryšiams su klientais iš USU gali būti naudojama bet kokiomis sąlygomis, o jos veikimas užtikrina kokybiško įrankio, kuris su užduotimis susidoroja daug geriau nei žmogus, prieinamumą.

Klientas galės sudaryti darbo aprašymą, jei reikės apdoroti elektroninį gaminį.

Su kiekvienu iš klientų galima parengti individualų pareigybės aprašymą, kad būtų atlikti pakeitimai CRM santykių sistemoje, kad ji būtų pilnai pritaikyta individualiems kliento poreikiams.

Teisingas informacijos įvedimas bus raktas į verslo sėkmę, nes pati sistema klaidų neleidžia, o klaidas gali sukelti tik operatoriaus klaida, o žmogiškasis faktorius turi ženkliai ribotą įtaką biuro procesams.