Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM odontologijos klinikai

CRM odontologijos klinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM odontologijos klinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Norint efektyviai plėtoti veiklą odontologijos srityje, reikalinga kokybiška klientų bazės apskaita odontologijos klinikos CRM forma. Anksčiau visi duomenys buvo kuriami ir kaupiami rankiniu būdu, dėl to buvo gaunama netiksli informacija, prarandama informacija, pildymas užtruko, tačiau automatinis CRM odontologijos klinikos apskaitai išspręsdavo visas problemas ir trukdžius. Pirma, CRM tinka apskaitai odontologijos klinikose, antra, greita, trečia – kokybiška. Duomenys bus tinkamai klasifikuojami ir jums nereikės iš naujo įvesti informacijos, taupant klientų ir darbuotojų laiką, padidinant būseną ir pajamas. Klientai yra pagrindinės pajamos bet kurioje veiklos srityje, o kompetentinga susijusių duomenų kontrolė ir apskaita yra vienas pagrindinių pasiekimų. CRM duomenų bazės apskaitai ir tvarkymui odontologijos klinikose rinkoje yra labai daug įvairių programų, kurios visos skiriasi savo išoriniais ir funkciniais parametrais, kainų santykiais, kokybe ir naudojimo sąlygomis. Tam, kad jūsų nepastatytumėte pasirinkimo akivaizdoje, automatizuoti visus gamybos procesus, pagerinti, pagreitinti ir apskritai supaprastinti darbą, sukurta unikali ir puiki Universali apskaitos sistemos programa, kuri išsiskiria prieinama kaina ir patogia. valdymas. Visos teisės saugomos, pažeidimo atveju sukuriama aplikacija dėl nustatytų pažeidimų. Duomenys atnaujinami automatiškai ir reguliariai, suteikiant tikslią informaciją visose srityse, įrašomi į žurnalus ir ataskaitas. Galima pasirinkti modulius iš plataus asortimento arba juos sukurti individualiai savo odontologijos klinikai, valdant tam tikrus parametrus. Dėl prieinamos kainų politikos mūsų CRM sistema išskiriama iš panašių pasiūlymų, o dėl to, kad nėra mėnesinio mokesčio, ji yra būtina.

CRM darbas odontologijos klinikose yra gana platus ir, kaip taisyklė, neapsiriboja vienu skyriumi, kuris savo klientams siūlo įvairius pasiūlymus. Sujungę visus padalinius, biurus į vieną programą, galite optimizuoti tiek laikinas, tiek finansines, tiek fizines išlaidas, suvesti informaciją į vieną žinių bazę, kontroliuoti kiekvieno darbuotojo darbo dalyvavimą, paklausą ir pelningumą. Įvedant duomenis pakanka rankiniu būdu įvesti pirminę informaciją, visa kita informacija įvedama automatiškai, suteikiant tikslią informaciją ir greitą darbą, kuris bus patogus tiek ekspertams, tiek klientams. Specialistai gali matyti reikiamą informaciją prisijungę prie CRM apskaitos sistemos asmeniniu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, derindami laiką, darydami įrašus, aiškiai matydami klientų istoriją, pažymėdami tą ar kitą įrašą. Išėmimo duomenis iš vienos žinių bazės galima gauti remiantis deleguotomis naudojimo teisėmis, pagrįstomis darbuotojų veikla konkrečioje odontologijos klinikoje. Visų skyrių darbuotojai galės keistis informacija ir žinutėmis vienkartiniu prisijungimu ir dirbti vienoje kelių vartotojų sistemoje. Pasiekus tą patį dokumentą, programa automatiškai blokuoja kitus vartotojus, kad jie negalėtų prieiti prie jo, pateikdama nuoseklią ir tikslią informaciją. Jei yra integruota kontekstinė paieškos sistema, teikianti kokybišką ir naujausią informaciją, informacijos išvestis bus greita ir kokybiška. USU CRM apskaitos programoje galima vesti įvairius dienoraščius, lenteles ir išrašus, palaikančius įvairius Microsoft Office dokumentų formatus. Galima importuoti medžiagas iš įvairių šaltinių, kas garantuoja didelį greitį, kokybę ir tikslumą.

Kaip ir kiekvienoje veiklos srityje, odontologijos klinikose svarbu saugoti klientų duomenis. Todėl mūsų programoje galima fiksuoti ir kontroliuoti pacientų lankomumą, tvarkant vieną CRM įrašų duomenų bazę su prisegtais klientų vaizdais, kontaktine informacija, apsilankymų istorija, skambučiais, dantų gipsais ir rentgeno nuotraukomis. , mokėjimai, registracija, numatyti renginiai ir kt. Informacija: Akcijos, nuolaidos, sukauptos premijos, priminimas dėl susitikimo, kokybės įvertinimas ir kt., naudojantis klientų kontaktine informacija. Gebėsite koordinuoti specialistų veiklą, dirbtų valandų kontrolinius rodiklius, atsižvelgti į viršvalandžius ir trūkumą, skaidriai skaičiuoti darbo užmokestį, didinti darbo paklausą ir kokybę, išvengti painiavos ir atitrūkti nuo darbo pareigų. Klientai gali savarankiškai susitarti dėl susitikimo, užsiregistravę svetainėje, pasirinkę tinkamą specialistą, perskaitę kainoraštį ir kitą informaciją. Pacientai gali naudotis mokėjimo terminalais, internetinėmis piniginėmis, mokėjimo kortelėmis ir kt.

Odontologijos klinikoje teikiamos įvairios paslaugos, kurios bus tinkamai atribotos ir klasifikuojamos CRM. Visos mokėjimo operacijos paslaugų ir medžiagų sąskaita bus atliekamos automatiškai, atsižvelgiant į įmontuotą elektroninį skaičiuotuvą, nurodytas formules ir informaciją kainoraštyje. Integruodami su 1C sistema pasieksite idealių rezultatų kontroliuodami finansinius judėjimus ir gamindami įvairias ataskaitas bei dokumentus. Be to, CRM sistema gali integruotis su įvairiais įrenginiais, atlikti įvairias veiklas, tokias kaip materialinių vertybių inventorizacija, lankomumo kontrolė, apskaita.

Įvaldyti CRM USU sistemą galės kiekvienas vartotojas, taip pat ir neturintis specialių žinių apie kompiuterius. Lankstūs konfigūracijos nustatymai padės greitai nustatyti naudingumą kiekvienam atskiru režimu, suteiks reikiamus įrankius ir funkcijas, temų ir šablonų prieinamumą.

Norėdami susipažinti su odontologijos klinikai skirtos CRM priemonės galimybėmis, galite ją gauti naudodami demonstracinę versiją, kurią nemokamai rasite mūsų svetainėje. Taip pat galite užduoti klausimus mūsų ekspertams, kurie mielai patars įvairiais klausimais.

Mūsų ekspertų sukurta unikali, automatizuota, puiki, kokybiška CRM apskaitos programa skirta apskaitai, kontrolei ir valdymui odontologijos klinikoje.

Darbą su pacientais ir darbuotojais galite organizuoti CRM apskaitos sistemoje.

Komunalinės paslaugos veikimo metu nėra jokių gedimų, kurie yra atsakingi už didelį darbo greitį ir kokybę.

Išsamus temų ir šablonų pavadinimų suteikimas su lanksčiais konfigūracijos nustatymais, pritaikytais kiekvienam vartotojui pasirinktiniame režime.

Visiškas visų gamybos procesų automatizavimas padeda optimizuoti veikimo laiką.

Galima nuotoliniu būdu valdyti odontologijos klinikų darbą naudojant apsaugos kameras, kurios realiu laiku priima perduodamas medžiagas.

Nuotolinė prieiga yra per mobiliąją programą.

Galite sujungti neribotą skaičių skyrių, filialų, patalpų, kontroliuoti viską atskirai ir kaip visumą, padidinti kokybę, sumažinti laiko ir finansines išlaidas.

Informacijos įvedimas gali būti atliekamas rankiniu būdu arba automatiškai, atsakingai už kokybę ir laiką.

Aukštos kokybės atsarginė kopija tiks nuotoliniam serveriui ir užtikrins, kad visa dokumentacija, ataskaitos ir informacija būtų saugoma tiksliai ir patvariai.

Automatinis informacijos, pateiktos per kontekstinę paieškos programą, išvestis.

Gebėjimas, remiantis odontologijos klinikos darbuotojų darbo veikla, atskirti vartotojų teises į visos medžiagos informacijos apsaugos patikimumą vienoje informacinėje sistemoje.

Darbo grafikų sudarymo ir užduočių vykdymo kontrolė.

Darbo valandų apskaita padeda pagerinti kokybę, sutrumpinti darbo laiką, atitikti nustatytas apimtis ir didinti drausmę.

Integracija su 1C sistema, gerinant darbo kokybę skaičiavimo ir ataskaitų teikimo metu.

Automatinis analitinių ir statistinių ataskaitų generavimas.

Šablonų ir pavyzdžių prieinamumas yra greitas būdas kurti dokumentus ir ataskaitas.

Moduliai bus parenkami individualiai Jūsų odontologijos klinikai.

Visus gamybos procesus valdykite CCTV kameromis, kurios realiu laiku gauna informaciją apie esamą veiklą.

Vieningos CRM duomenų bazės tvarkymas odontologijos klinikos klientams registruojant, visa kontaktinė informacija, bendradarbiavimo istorija, mokėjimai, susitikimai, darbo metu gautos nuotraukos.

Patogi CRM apskaitos bazė, skirta saugoti visus žemėlapius su dantimis ir raštais.

Masinis arba asmeninis susirašinėjimas pasiekiamas pateikiant reikiamą informaciją SMS, MMS arba el. paštu.

Mokėjimai priimami bet kuria pasaulio valiuta, grynaisiais arba negrynaisiais, naudojant mokėjimo terminalus, pervedimus internetu, mokėjimo ir premijų kortelėmis.

Dokumentų ir ataskaitų pridėjimas.

Greitas duomenų įvedimas importuojant ir eksportuojant, išlaikant visą informaciją pradinėje būsenoje.

Informacijos rodymas galimas, jei yra kontekstinė paieškos sistema.

Visos kliringo operacijos bus atliekamos automatiškai, naudojant nurodytas formules ir kainoraštį.

Sąveika su įvairiais aukštųjų technologijų įrenginiais supaprastina ir pagreitina įvairius procesus.

Prijungiamas PBX telefonas, norint gauti skambinančiojo informaciją.

Visuose dokumentuose pateikiamo dizaino ir logotipo kūrimas.

Tam tikrų renginių reklamavimo analizė, lankytojų patrauklumo tikrinimas, mokumo ir išlaikymo analizė.

Įvertinti odontologijos klinikos darbinę veiklą.

Visa informacija apie planuojamas veiklas įvedama į užduočių planuotoją, kur darbuotojai gali matyti naujausią informaciją, vadovų pasiūlymus, viską atlikti laiku ir tiksliai, įvesti duomenis apie jų vykdymo būklę.

Programa yra prieinama kaip mobilioji versija, prieinama darbuotojams ir klientams, ir ji gali savarankiškai konfigūruoti nustatymus savo nuožiūra.

Analizuojant galima nustatyti ir išskirti populiariausias paslaugų rūšis, analizuoti situaciją keliančių ar odontologijos kliniką griaunančių specialistų darbo kokybę.

Visiems vaistams bus prieinama įranga inventorizuoti, nustatant terminus.

„Inventory“ naudoja aukštųjų technologijų įrenginius, kurie optimizuoja veikimo laiką ir pagerina kokybę.

Dirbant galima naudoti įvairius dokumentų formatus.

Odontologijos laboratorija gali veikti ir vienoje CRM informacinėje sistemoje.

Rašant gali būti naudojamas rankinis arba automatinis vaistų ištrynimas.

Konfigūruojant CRM priemonę galima naudoti bet kurią nurodytą kalbą.