Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM voniai

CRM voniai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM voniai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm voniai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM programa vonios kambariui yra viena iš unikalaus bendrovės Universal Accounting System pasiūlymo konfigūracijų, kurią galima įdiegti į veikiantį kompiuterį, atsižvelgiant į produktyvumą ir discipliną, didinant kiekį ir kokybę, didinant darbo rodiklius. paslaugų apimtis, kurios efektyviai atsispindi finansiniame komponente. USU programinė įranga yra geriausias pasiūlymas rinkoje, atsižvelgiant į prieinamą kainų politiką, mėnesinių abonentinių mokesčių nebuvimą, naudojimo teisių perdavimą, darbo veiklos ir užduočių diferencijavimą, visų gamybos procesų kontrolę. USU CRM programa gali būti įdiegta pagal bet kurią Windows operacinę sistemą ir užtikrina efektyvų bei efektyvų darbą, atsižvelgiant į visus vartotojo teisių ir galimybių reikalavimus. Kurdami aplikaciją, vartotojai neturėtų turėti papildomų įgūdžių, nėra teikiami mokymai ir ilgalaikis tobulėjimas, nes viskas yra gana paprasta ir prieinama kiekvienam. Vonios CRM programoje mūsų kūrėjai, kaip visada, į ją žiūri su visa atsakomybe ir tikslumu, suteikdami vartotojams gražią ir daugiafunkcinę sąsają, įvairias temas ir ekrano užsklandas, galimas konfigūravimo parinktis, kurios prisitaiko prie bet kurio specialisto darbo. Jei pageidaujate, jis gali būti palaikomas atsisiunčiant priedą iš interneto. Be standartinės USU CRM programos versijos, yra ir mobilioji versija, kuri nesuteikia ryšio su konkrečia darbo vieta kokybišku interneto ryšiu. Verta paminėti ir tai, kad mobilioji USU aplikacijos versija siūlo skirtingas galimybes tiek vonios personalui, tiek klientams. Pavyzdžiui, klientai galės matyti naujas prekes, papildyti asmenines sąskaitas, atlikti rezervacijas ir mokėjimus, matyti laisvą laiką ir vietą, matyti sukauptas premijas, susieti asmeninę informaciją su dokumentais, kurie gali būti naudingi siunčiant žinutes ar išrašant sąskaitas faktūras. . Norėdami pasirinkti darbalaukio ekrano užsklandą, vartotojams siūloma daug įvairių temų su daugiau nei penkiasdešimt pavadinimų.

USU vonios programoje palaikomas kelių kanalų režimas su plačiomis galimybėmis, vienu metu dalyvaujant darbuotojams iš kelių skyrių, kurį nesunkiai valdysite vienoje CRM sistemoje. dirbti kartu, bet ir keistis žinutėmis, dokumentais ir įvairiais failais vietiniame tinkle ar internetu. CRM priemonė suteikia kiekvieno darbuotojo vartotojo teisių ir individualių valdymo parametrų diferencijavimą su asmeniniu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, kuris turi būti rodomas kiekvienam naudingumo priemonės veiksmui, atsižvelgiant į informacijos įvestį ir išvedimą, kai sukuriama atsarginė kopija. bus nuolat saugomi nuotoliniame serveryje su nuolatine saugumo ir apskaitos kontrole ir apsauga. Prieinami tik organizacijos nariai, kai bandote patekti į CRM programą, programa apie tai praneša ir blokuoja prieigą. Vartotojai informaciją galės įvesti tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai, naudodamiesi duomenų importavimo ir eksportavimo iš esamų ar eksportuotų laikmenų palaikymu, konvertuodami dokumentus į įvairius formatus, didesniam patogumui – beveik visus dokumentų formatus. Jei turite dokumentų ir ataskaitų šablonus bei pavyzdžius, juos bus nesunku sukurti konkrečiam klientui. Tai ypač patogu integruojant su 1C sistema, taupant laiką ir pinigus, nes nereikia pirkti papildomų programų ir nuolatos perjungti iš vienos programinės įrangos prie kitos ir iš naujo įvesti informaciją. Identifikuojant darbuotojus prie įėjimo, programa patikrins visas atliktas operacijas, nustatys ir analizuos duomenis apie laiką ir kokybę bei pateiks vadovybei ataskaitas apie dirbtą laiką kitam darbo užmokesčiui. Taip pat, prisijungus prie šeimininko, valdymas bus tikras, o sąveikaujant su apsaugos kameromis, kurios realiu laiku transliuos informaciją apie hamamą, atskirus skyrius, darbuotojus.

CRM vonios programoje bus galima tvarkyti vieną klientų duomenų bazę, kurioje bus įvesta visa informacija, įskaitant apsilankymų ir pateiktų prašymų istoriją, mokėjimus, įsiskolinimus, išskirtas premijų korteles, kontaktinę informaciją, informaciją, atsiliepimus. komentarai, pageidavimai ir pan. Siekiant išvengti klaidų, informacija kiekvieną kartą bus atnaujinama ir pateikiama tik tiksli informacija. Pirties paslaugų kainos apskaičiavimas taps nesudėtingu ir automatiniu kompiuterio valdymu, tik įvedus lankytojų atvykimo informaciją, o likusi CRM sistema tai padarys pati, atsižvelgdama į nurodytas skaičiavimo formules kas valandą. , su papildomomis paslaugomis, jei yra kainoraštis. Įėjimų ir išėjimų sutvarkymas atliekamas automatiškai, atpažįstant lankytojų tapatybę prie įėjimo, o tokia galimybė siūloma darbuotojams, taip didinant drausmę ir negalint pasiimti atostogų iš darbo.

CRM vonios kambario programoje gali būti integruoti aukštųjų technologijų įrenginiai, padedantys kontroliuoti medžiagas, gaminius. Be to, galite ne tik sujungti visus tinkle esančius vonios kambarius, bet ir pridėti elektroninę versiją (svetainę), skirtą produktyvesnei veiklai, padidėjusiai paklausai ir, kaip taisyklė, pajamoms. Svetainė bus integruota automatiškai išryškinant rezervavimo ir atšaukimo, mokėjimo operacijų ir kitų įvykių duomenis, o darbuotojai racionaliai vadovausis pateikta informacija. Mokėjimai gali būti priimami bet kokia klientams patogia forma, grynaisiais ir negrynaisiais, naudojant nuolaidas ir premijas.

USU CRM programa, integruota su 1C sistema, leidžia valdyti visus finansinius judėjimus, analizuoti paklausą, pajamas ir išlaidas, kurti sąskaitas, sandorius ir sąskaitas, teikti ne tik valdymo, bet ir mokesčių komitetus elektroniniu būdu.

CRM sistema vonioms yra tokia daugiafunkcinė, kad ją galima apibūdinti be galo, tačiau ji bus daug efektyvesnė, jei ją įvaldysite ir įvertinsite savo darbe naudodami demonstracinę versiją. Nebijokite, nes demonstracinė versija bus visiškai nemokama. Jis siūlomas atsitiktiniu režimu tik pasimatymams. Visais jūsų klausimais mūsų ekspertai mielai patars.