Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM klientas

CRM klientas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM klientas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM klientą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekviena įmonė, derindama savo veiklą su paslaugų ir prekių tiekimu, yra įpareigota tvarkyti lenteles, kad kiekvienas CRM sistemos klientas būtų tvarkingai įvestas su išsamiais duomenimis apie produktyvią veiklą, kasdien plečia klientą. bazę, padidėjusį statusą, pelningumą ir įmonių pelningumą. Klientas yra pelno šaltinis kiekvienam verslui, tiek dideliam, tiek mažam, be galo svarbu stebėti teikiamos paslaugos ar prekės kokybę, tai vienas pagrindinių gamybinės veiklos vykdymo komponentų. Geras valdymas ir kontrolė, norint automatizuoti apskaitos sistemą, reikia sisteminti procesus pritraukiant automatinę programą, kurios pasirinkimas rinkoje didelis ir išsirinkti tinkamą bus daug darbo, nes jie visi skiriasi savo moduline sudėtimi, sutelkti dėmesį į tam tikrą veiklos sritį, kaina ir kelių žaidėjų režimas skiriasi. Vertingų programų yra, tačiau nė vienos iš jų negalima lyginti su mūsų unikalia plėtra iš bendrovės „Universal Accounting System“ už prieinamą kainą ir be abonentinių mokesčių, o tai daro didelę įtaką organizacijos finansinei būklei.

Klientų valdymo programa CRM duomenų bazėje suteikia automatizavimą atliekant informacijos analizę ir rinkimą, bendradarbiavimą ir operacijų, mokėjimų ir skolų istoriją, atsižvelgiant į pirkimą ir siuntimą, darbų kokybę ir kitus veiksnius. Kliento kontaktinė informacija leidžia siųsti, siųsti, pristatyti, skaityti ir pakartotinai siųsti masines arba asmenines SMS, MMS, el. paštus, Viber pranešimus, sekti būseną, siųsti reklaminius ir informacinius įspėjimus, dokumentus.

Programa leidžia koordinuoti darbuotojų veiklą vieno kelių vartotojų režimu, įvesti, gauti ir keistis medžiaga per vietinį tinklą, jungiantį skyrius ir filialus. Kiekvienam darbuotojui sistemoje suteikiama asmeninė paskyra su asmeniniu prisijungimu ir slaptažodžiu, suteikiamos teisės naudotis informacine medžiaga, kad CRM sistema nuskaitytų pažeidimus ar galimas klaidas, leistų orientuotis darbuotojų darbinėje veikloje, fiksuoti darbo valandas ir skaičiuoti. darbo užmokestį, kas mėnesį nustatytais terminais mokėti atlyginimą.

Elektroninė versija leidžia sekti planuojamas veiklas, nurodant šios užduoties temą ir terminus, būtinai pateikti įspėjimą. Taip pakeliama verslo ir gamybos operacijų kokybė. CRM programoje galima išrašyti buhalterinius, papildomus, ataskaitinius dokumentus, generuoti sąskaitas apmokėjimui, tikrinti mokėjimų būklę bet kokia valiuta, grynaisiais ar be grynųjų pinigų. Kuriant dokumentus galima naudoti įmonės operatyvinio darbo šablonus ir pavyzdžius. Statistinius duomenis apie rinkodaros operacijų efektyvumą, produktų paklausą ir pelningumą, atsižvelgiant į kliento susidomėjimą, specialius pasiūlymus nuolatiniams klientams, įvairias manipuliacijas nomenklatūra galite sekti tiesiogiai CRM sistemoje.

Valdymo apskaita per CRM programą, galimai nuotoliniu būdu, naudojantis mobiliųjų įrenginių interneto ryšiu. Su neribotomis unikalios CRM programos valdymo galimybėmis ir parametrais galima susipažinti per mūsų oficialioje svetainėje esančią bandomąją versiją laisvu režimu.