Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM programos

CRM programos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM programos
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM programas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslininkai, pradėdami verslą, stengiasi viską kontroliuoti, o tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš šalies, į klientą orientuoti programinės įrangos algoritmai ir specialios CRM programos gali padėti valdyti atsižvelgiant į visus niuansus. . Jau ne bėda rasti kompiuterinių programų įvairioms veiklos sritims automatizuoti, jos skiriasi funkcionalumu, kaina ir sudėtingumu, priklauso nuo įmonės savininkų biudžeto ir tikslų. Automatizavimas per paprastas apskaitos sistemas padeda valdyti pardavimus ir prekes, tačiau tuo pat metu darbas su klientais nepatenka į jų sritį ir būtent paslaugų kokybė bei technologijų panaudojimas pritraukiant klientus lemia pelną ir įvaizdį. jūsų organizacija. Kokybiškam bendravimui su sandorio šalimis populiariausios tapo CRM technologijos, kurios pagal paskirtį suteiks darbuotojams įrankius didinti klientų bazę ir operacijų skaičių. Taip pat tarp įvairių programų galima rasti tokių, kurios taiko integruotą požiūrį, sujungia visų galimybių privalumus, sukuria vieną mechanizmą, apimantį visas veiklos sritis. Programinės įrangos sistemos gali efektyviai išspręsti daugelį problemų, pavyzdžiui, padidinti lojalumą ir išlaikymą, žymiai sumažinti darbo informacijos paieškos ir sisteminimo išlaidas, kartu sujungiant verslo personalo darbą į vieną formatą. Tiesą sakant, CRM formatuotų platformų atsiradimas kasdieniame įmonių gyvenime buvo atsakas į rinkos santykių ir verslo elgesio sąlygų sudėtingumą. Dabar reikia ne tik gaminti kokybišką produkciją ir laukti pirkėjų, bet ir griebtis kitų būdų išsiskirti aršioje konkurencijos aplinkoje. Programinės įrangos naudojimas klientų bazei plėsti padės didžiąją dalį įprastų operacijų perkelti į programinę įrangą ir nukreipti pajėgas plėsti veiklos sritis, svarbiausia pasirinkti projektą, atitinkantį jūsų tikslus.

CRM technologijų dėka bus galima pereiti prie sąveikos su vartotojais automatizavimo, rengti darbuotojų darbo planus, stebėti klientų pritraukimą ir dar daugiau. Toks sprendimas būtų Universali apskaitos sistema, kuri turi visus aukščiau išvardintus reikalavimus efektyviam įgyvendinimui, tačiau tuo pačiu išsiskiria lankstumu ir lengvumu tobulėjimu. Vystymosi bus organizuojama bendra rangovų, darbuotojų, partnerių informacinė bazė, techninė bazė, materialiniai ištekliai ir nuolatos stebima ši informacija. Katalogus galima pildyti tiek rankiniu būdu, tiek importuojant, o tai yra daug lengviau ir greičiau, nes sistema išsaugos vidinę struktūrą. Elektroniniuose įrašuose taip pat bus nuotraukos, dokumentai, sutartys, viskas, kas padės ekspertams dirbti ir pagreitins užduočių atlikimą. Aplikacijos dėka pardavimų vadybininkai aplikacijoje galės patikrinti bet kokią informaciją, ar yra apmokėjimas, ar atvirkščiai, ir šiuos reikalus tvarkyti kur kas efektyviau. Programinė įranga buvo sukurta įvairaus lygio žinių turintiems vartotojams, todėl ja galite pradėti naudotis beveik nuo pirmos dienos, baigę trumpą mokymo kursą. Sąsaja sukurta euristinio kūrimo principu, todėl adaptacijos laikas kiek įmanoma sumažinamas. Mūsų CRM platforma turi glaustą dizainą, kuriame nėra daug profesinių terminų, o tai prisideda prie greito perėjimo prie automatizavimo režimo. Taip pat galima užsisakyti mobiliąją aplikacijos versiją, kad būtų galima užsiimti verslu iš bet kurios vietos, o tai labai patogu keliaujant įmonės veikloje. Integruotas su telefonu vadybininkas galės paskambinti klientui vienu klavišo paspaudimu, o gavus skambutį ekrane bus rodomi duomenys apie registruotus vartotojus. CRM sistemos palaikymas leis peržiūrėti skambučių, susitikimų statistiką bei suteiks galimybę įvertinti pardavimo paslaugos efektyvumą.

Norint greitai išspręsti bendradarbiavimo projektus, CRM programoje yra įmontuotas komunikacijos modulis, leidžiantis darbuotojams akimirksniu dalytis svarbiomis žinutėmis ir dokumentais neišeinant iš savo darbo paskyros. Norint peržiūrėti pranešimus, net nereikia perjungti skirtukų, jie pasirodys ekrano kampe, netrukdydami pagrindinei veiklai. Jei reikia integracijos su įranga, telefonu ar organizacijos svetaine, tai galima įgyvendinti susisiekus su mūsų kūrėjais. Tokios naujovės padės pagreitinti gaunamos informacijos perdavimą ir apdorojimą. USU programa taip pat padės valdyti personalą, planuoti projektus ir paskirstyti užduotis pagal darbo krūvį. Programoje esantys programiniai algoritmai stebės, kaip laiku atliekamos užduotys, paieškos ar kiti svarbūs dalykai, įtraukti į kiekvieno specialisto darbo grafiką. Vadovybė turės įrankių rinkinį pavaldinių, kurių veiksmai atsispindi prisijungimo informacijoje, produktyvumui įvertinti. Prisijungti prie CRM konfigūracijos galima tik registruotiems vartotojams ir įvedus vardui priskirtą slaptažodį. Paprasti darbuotojai turės prieigą tik prie modulių ir duomenų, susijusių su jų darbu, todėl bus apribotas konfidencialios informacijos matomumas. Specialistai, atsakingi už sąveiką su sandorio šalimis, galės suskirstyti bazę į kategorijas, apibrėžti užduotis kiekvienai grupei ir kontroliuoti sandorio etapą. Automatiniam pristatymui suteikiamos kelios galimybės (SMS, el. paštas, žinučių siuntimo viber išmaniesiems telefonams) pranešti, kad užsakymas paruoštas arba išsiųsti bet kokio užsakymo žinutes. Automatizavimas leidžia saugoti kiekvienos sandorio šalies paklausos ir pirkimo istoriją, analizuoti perkamąją galią ir ieškoti būdų, kaip pritraukti naujų vartotojų.

Svarbu, kad mūsų įgyvendinamas projektas atitiktų visus tarptautinius standartus ir būtų sukurtas naudojant naujausius verslo automatizavimo srities pasiekimus. Mūsų programinės įrangos kaina tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto įrankių rinkinio, todėl tiek pradedantis verslininkas, tiek didelė įmonė galės pasirinkti sau geriausią sprendimą. Programinės įrangos lankstumas leidžia plėsti galimybes, padidinti funkcionalumą bet kuriuo veikimo momentu, o tai atvers naujus verslo plėtros horizontus. Diegimas ir personalo mokymas bus USU ekspertų rankose, net nereikės atsipūsti nuo verslo procesų, tiesiog skirkite laiko trumpam mokymo kursui, kurį bus galima baigti nuotoliniu būdu.