Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM kliento kortelė

CRM kliento kortelė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM kliento kortelė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM kliento kortelę

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Universaliosios apskaitos sistemos ekspertų sukurta CRM klientų kortelė yra aukščiausios kokybės sistema, galinti lengvai atlikti bet kokius biuro darbus. Užduočių formatas neturi reikšmės, svarbiausia, kad elektroniniai gaminiai jas atliktų automatiškai. Tai leis operatoriui koreguoti algoritmą pagal tai, kad dirbtinis intelektas veiks. Mūsų CRM puikiai susidoroja su bet kokio sudėtingumo gamybos operacijomis ir puikiai jas atlieka. Naudojant atitinkamą funkcionalumą, daug veiksmų bus galima atlikti lygiagrečiu režimu. Jis puikiai optimizuotas ir suteikia pirkėjui galimybę iškovoti užtikrintą pergalę konkurencinėse rungtynėse. Galite naudoti CRM kortelę, jei atsisiunčiate programinę įrangą iš USU. Jis puikiai optimizuotas ir leidžia darbuotojams greitai atlikti jiems pavestas darbo funkcijas.

CRM kliento kortelę iš Universalios apskaitos sistemos parsisiųsti demonstracinės versijos pavidalu labai paprasta. Jis teikiamas visiškai nemokamai, tam pakanka apsilankyti oficialiame atitinkamos institucijos portale. Taip pat yra papildoma galimybė atsisiųsti pristatymą. Pristatymo metu pateikiami visi svarbūs duomenys apie tai, kas yra šis elektroninis gaminys. Klientas bus patenkintas, jei įmonė bendraudama su ja naudos CRM kortelę. Universali apskaitos sistema specialiai optimizavo šią programą, kad būtų patogiau naudotis. Gaminio eksploatavimas nesukels sunkumų personalui, kad darbuotojai būtų patenkinti. Atitinkamai padidės ir jų motyvacija, taigi bendras darbuotojų darbo našumas.

Klientui nereikės kreiptis pagalbos į trečiųjų šalių organizacijas, o CRM kortelė leis tinkamai vykdyti visus įmonės prisiimtus įsipareigojimus. Taip pat bus galimybė kurti šablonus bendravimui su tiksline auditorija. Tai gali būti kainoraščiai arba dokumentų pavyzdžiai, kuriais galima pagreitinti procesą. CRM kliento kortelė iš Universalios apskaitos sistemos užtikrina efektyvų ataskaitų teikimą vadovybei. Remiantis šia informacija, visada bus galima priimti teisingą valdymo sprendimą. Taip pat galima dirbti su filialais įmonėje, kuri valdo kliento CRM kortelę. Kurdami šį kompleksą, pažangius IT srities pokyčius taikė Universalios apskaitos sistemos darbuotojai. Žinoma, viena programinės įrangos platforma sukuria bendrą programinės įrangos stuburą, o tai leidžia žymiai sumažinti išlaidas.

Parsisiųsti demonstracinę CRM kliento kortelės versiją iš Universaliosios apskaitos sistemos galima tik atitinkamame interneto portale. Kiti informacijos šaltiniai yra nepriimtini, nes gali labai rimtai pakenkti neatsargaus kliento asmeniniams kompiuteriams. Darbas su ataskaitomis apie rinkodaros veiklos efektyvumą taip pat yra vienas iš USU darbuotojų siūlomų variantų. CRM kliento kortelei numatyta puiki paieškos sistema, todėl greitai rasite reikiamą informacijos bloką. Surasti nesukelia sunkumų dėl filtrų buvimo. Paieškos užklausos patobulinimas padės greitai susidoroti su užduotimi. Dokumentacija gali būti pildoma automatiškai, taip pat ir atitinkamu režimu. Operatoriaus patogumui jis siūlomas CRM sistemoje iš Universaliosios apskaitos sistemos. Programinė įranga taip pat gali atpažinti įvairius biuro programų formatus, o tai labai praktiška, nes yra puiki galimybė sąveikauti su Microsoft Office Word ir Microsoft Office Excel failais.

Duomenų perkėlimas iš USU į CRM kortelių duomenų bazę leidžia įmonei lengviau vykdyti savo įsipareigojimus. Ateityje informaciją bus galima saugoti ir naudoti, o tai turės labai gerą įtaką įmonės veiklai. Žinoma, finansinių ir darbo išteklių taupymas teigiamai paveiks ir visos įmonės sėkmę. Moderni CRM kliento kortelė iš Universaliosios apskaitos sistemos lengvai paleidžiama naudojant darbalaukyje esančią nuorodą. Prieiga prie darbuotojo asmeninės paskyros bus apsaugota nuo įsilaužimo ir pašalinių asmenų įsiskverbimo. Dėl to įmonė galės pasiekti įspūdingų rezultatų. Operatoriaus patogumui kalbų paketą taip pat pateikia USU darbuotojai. CRM kliento kortelė padės suvienodinti visas verslo objekto struktūrines dalis, kurioms galėsite naudoti realų tinklo ar interneto ryšį.

Kliento kortelės CRM sistemoje užtikrinamas efektyvus duomenų kopijavimas į nuotolinę aplinką.

Atsarginė kopija suteiks įsigyjančiai įmonei galimybę greitai atlikti visus susijusius verslo sandorius.

Palyginkite darbuotojų darbo efektyvumą ir padarykite išvadą, kaip efektyviai jie atlieka savo darbo funkcijas. Pateiktą informaciją galima peržiūrėti ir programinė įranga renka statistiką savarankiškai.

Teisingas pradinių duomenų laikymas kliento kortelės CRM duomenų bazėje užtikrins sklandų prekės veikimą.

Galite įsigyti gatavų produktų iš Universaliosios apskaitos sistemos arba pateikti paraišką sukurti savo kompleksą.

Taip pat vertinama galimybė esamą programą papildyti naujomis funkcijomis. Ne išimtis ir CRM kliento kortelė, kurią galima tvarkyti ir pagal individualų užsakymą.

Norėdami pakeisti programinę įrangą, kreipkitės į Universaliosios apskaitos sistemos Techninės pagalbos skyrių. Atitinkamo struktūrinio padalinio specialistai įvertina pareigybių aprašymus ir padeda juos sudaryti. Taip pat reikės išankstinio mokėjimo, po kurio USU darbuotojai pradės pridėti naujų galimybių arba kurti naują produktą.

Moderni CRM kliento kortelė iš Universalios apskaitos sistemos aprūpinta sandėlio valdymo moduliu.

Modulinė gaminio architektūra kalba pati už save ir yra neabejotinas programinės įrangos pranašumas.

Visas šio gaminio meniu komandas įmonės darbuotojai sugrupavo pagal tipus, kad būtų pasiekti dar aukštesni ergonominiai parametrai.

Sąveika su sąsaja nesudarys vargo ekspertams, o tai reiškia, kad klientas gali įvaldyti CRM plokštę per rekordiškai trumpą laiką.

Veiksmų užbaigtumo analizė yra viena iš svarbiausių biuro operacijų, leidžiančių realiai įvertinti kiekvieno darbuotojo darbo efektyvumą žmogaus kolektyve.

Programa sąveikaus su klientų kortelėmis CRM režimu, daug geriau nei tiesioginiai vadovai.

Suaktyvinus kliento CRM kortelę, ekrane taip pat bus galima keliuose aukštuose rodyti informacinę medžiagą.

Bus lengva bendrauti su paraišką pateikusiais vartotojais, o tai reiškia, kad įmonė gali įsitvirtinti pirmaujančiose nišose ir tvirtai jas išlaikyti, taip padidindama galimybes laimėti konkurencinėje kovoje. Kliento kortelės CRM programa turi pažangius parametrus ir aukštą našumą.

Vargu ar rasite geresnio analogo. Be to, kokybės ir funkcinio turinio santykis pasisako už CRM kliento kortelei iš USU projekto.

Kurdami programinę įrangą panaudojome aukščiausios kokybės technologijas ir visą patirtį, įgytą ilgamečio sėkmingo darbo metu.