Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM užduotims atlikti

CRM užduotims atlikti • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM užduotims atlikti
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm užduotims atlikti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbuotojų užduočių atveju CRM veikia kaip orientacinė nuoroda atliekant tas pačias užduotis. Juk tik gerai struktūrizuotas CRM (Customer Relationship Management) gali leisti bet kurios organizacijos vadovybei nustatyti, kokius nurodymus reikia duoti pavaldiniams, kad jie galėtų efektyviau dirbti su klientais. Be to, ryšių su klientais valdymo sistema leidžia reitinguoti užsakymus, klasifikuoti juos į pirminius ir antrinius, nustatyti tikslias pristatymo datas ir vykdytojus.

Todėl galima teigti, kad CRM personalo pavedimams yra toks pat svarbus kaip ir bendravimas su klientais. Suprasdama tai, Universal Accounting System sukūrė specialią programinę įrangą, kuri optimizuoja viso CRM veikimą apskritai, o ypač užsakymų kūrimo, perdavimo, gavimo, vykdymo ir vykdymo kontrolės sritį.

Dažnai atrodo, kad įmonė turi darbo su prekių ir paslaugų vartotojais strategiją. Už jos įgyvendinimą atsakingi ir žmonės. Imamasi specialių priemonių bendravimui su klientais organizuoti. Bet galiausiai kažkas vis tiek neveikia pakankamai gerai. Ryšys nenustatytas. Išsamiai išanalizavus tokią situaciją, matote, kad problema slypi būtent sistemoje, kuri nesukonfigūruota dirbti su užsakymais. Jis pateikiamas pavėluotai arba nevisiškai. Arba jau per vėlu pradėti treniruotis. Ar kažkas kita.

CRM iš USU užtikrins, kad visa darbo su užsakymais sistema nuo pirmo iki paskutinio etapo veiktų laiku, kokybiškai ir kontroliuojamai.

USU CRM turi nemažai privalumų, kurie tikrai pravers bet kuriai organizacijai.

Pirma, mūsų programoje galite kurti duomenų bazes su skirtingais informacijos saugojimo lygiais ir skirtingais prieigos lygiais. Tai padės geriau dirbti su klientų baze CRM sistemoje.

Antra, aplikacija pritaikoma prie konkretaus verslo specifikos: medicinos, švietimo, komercinės ir kt. Tai yra, darbas su personalu, o vėliau ir su klientais bus kuriamas atsižvelgiant į jūsų srities darbo organizavimo ypatumus.

Trečia, USU ekspertai pritaiko CRM ne tik pagal jūsų veiklos pobūdį, bet ir pagal konkretų verslą, individualų valdymo stilių. Tai yra, jūs gaunate visiškai unikalią CRM sistemą.

Yra ir kitų privalumų. Jų yra daug, todėl čia jų išvardyti visiškai netikslinga. Galite atsisiųsti demonstracinę programos versiją arba susisiekti su mūsų konsultantais, kad susipažintumėte su mūsų kūrimo pranašumais.

USU CRM yra programa, skirta įmonėms kompiuterizuoti ir standartizuoti klientų bendradarbiavimo strategijų įgyvendinimą. Mūsų CRM darbas yra nukreiptas į pardavimų lygio kėlimą, bendros įmonės rinkodaros gerinimą ir klientų aptarnavimo kokybės optimizavimą. Visa tai pasiekiama naudojant darbo su informacija apie klientus sistemą ir šios analizės pagrindu su jais užmezgant stiprius verslo procesus.

Naudodami mūsų aplikaciją galėsite efektyviai ir minimaliai įsitraukdami fiksuoti individualius klientų poreikius, o dėl šių apskaitos duomenų apdorojimo spartos susikursite veikiančią strategiją. su jais.

Apskritai galime pasakyti, kad sukūrėme gerą programinės įrangos produktą ir esame įsitikinę, kad su mumis galite pagerinti savo organizacijos darbą.

USU programa išsprendžia visas užduotis, susijusias su darbu su darbuotojais, atsakingais už viešuosius ryšius ir klientus.

Neprisijungusi programa nustato geriausias įsakymų perdavimo priemones, būdus ir kanalus: žodžiais, elektroniniu paštu, viešu pokalbiu įvairiuose momentiniuose pranešimuose ir kt.

USU kompiuterizuoja visą santykių procesą vadovo ir personalo sistemoje.

Visų darbuotojų ir visos įmonės darbas įgauna į klientą orientuotą požiūrį.

Darbuotojai mokomi dirbti vadovaujantis pozicija „klientas visada teisus“, nepamirštant tų pačių klientų teisių ir pareigų.

USU CRM naudoja geriausius (senus ir naujus) metodus ir technologijas, kad sukurtų kokybišką sąveiką ir abipusį bendradarbiavimą su klientais.

USU sukurs CRM specialiai jūsų įmonei ir jos veiklai.

USU optimizuoja bendravimą su Jūsų įmonės klientais.

Darbuotojų užsakymų kūrimo procesas yra automatizuotas.

Atskira programos funkcija – vadovybės nurodymų perdavimas vykdomajai valdžiai.

CRM seka ir priima užsakymus.

Bus nustatyta automatinė instrukcijų vykdymo kontrolė.

CRM iš USU padės laiku organizuoti darbą su užsakymais.

Patobulinta visų darbuotojų kontrolė ir visų užduočių įgyvendinimas CRM srityje.

Individualių klientų poreikių apskaita automatizuota.

Apskaitos duomenys bus analizuojami ir naudojami formuojant ar modernizuojant darbo su vartotojais strategiją.

Informacijos apie klientą saugojimas yra susistemintas.

Kompiuterizacija ir standartizavimas priklausys nuo bendradarbiavimo su klientais strategijų įgyvendinimo.

Vidaus ir išorės komunikacijos procesai yra standartizuoti.

CRM iš USU prisideda prie pardavimų augimo, gerinant bendrą įmonės rinkodarą ir optimizuojant klientų aptarnavimo kokybę.