Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM klientams

CRM klientams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM klientams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM klientams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Aptarnaujama sritis ir kitokio pobūdžio paslaugų teikimas apima išankstinę registraciją, kuri turi būti atliekama pagal organizacijos nuostatus, o tai ne visada įmanoma vykdant didelės apimties veiklą. klientai gali tai padėti, įdiegdami papildomų technologijų. Grožio salonuose klientų apsilankymus reikia organizuoti pagal meistrų darbo krūvį, procedūrų trukmę, o dėl bet kokių klaidų atsiras sutapimų, o tai neigiamai atsiliepia reputacijai, nes ne visi žmonės yra pasirengę ilgai laukti savo eilės. Arba atvirkščiai, neracionalus požiūris į darbo laiko paskirstymą veda prie to, kad meistrai turi langus, ir tai yra pinigų švaistymas ir jiems, ir salei. Medicinos centrų atveju registracijai keliami kiti reikalavimai, todėl mėginių ėmimo laikas analizei ir jų trukmė procedūroms yra svarbūs, tačiau būtina tiksliai paskirstyti srautus, neapgrūdinant registracijos stalo. Lankytojų duomenys yra ypač svarbūs vertinant pelningumą ir tam tikrų paslaugų paklausą, todėl gali būti naudojami analizei ir ataskaitoms. Ypatingas požiūris į buhalterinę apskaitą ir administracinio darbo organizavimą verčia ieškoti kitų šių procesų valdymo būdų, apskaita, o informacinių technologijų įtraukimas ir CRM formatas (orientacija į klientą) susidoros su šia užduotimi. Jei anksčiau tokios technologijos buvo didelių pramonės, prekybos, tarptautinių įmonių prerogatyva, tai dabar net ir mažos įmonės supranta automatizavimo mechanizmų sisteminimo ir panaudojimo galimybes. Pirmieji patobulinimai išsiskyrė diegimo ir kūrimo sudėtingumu, o ne visi galėjo sau leisti savo išlaidas, tačiau šiuolaikinės programinės įrangos įvairovė ir prieinamumas yra nuostabūs. Internete nėra problemų rasti programas tiek bendram valdymui, tiek konkrečiai veiklai. CRM formato naudojimas tokiose programose bus dar vienas privalumas, nes tai leis sukurti veiksmingą visų struktūrų sąveikos mechanizmą ir kompetentingai dirbti su sandorio šalimis.

Tarp klientų įrašų apskaitai siūlomų CRM platformų asortimento rekomenduojame rinktis tokias, kurios gali išspręsti esamus poreikius, prisitaikyti prie įmonės niuansų ir tuo pačiu pasitvirtino kaip patikimas asistentas. Rasti paruoštą sprendimą nėra lengva, daug geriau naudoti Universalios apskaitos sistemos sąsajos dizainerį kaip vertingą alternatyvą, leidžiančią gauti jūsų verslui pritaikytą platformą. Ši plėtra egzistuoja daugelį metų ir sugebėjo įrodyti savo efektyvumą daugelyje įmonių, suteikdama klientui funkcijas, kurios atitiks esamus poreikius. Neprilygstamas konfigūracijos lankstumas leidžia ne tik atskirą programinę įrangą, bet ir modifikuoti ją, kad ji atitiktų naujas verslo sąlygas. Sistema pagrįsta šiuolaikinių technologijų, įskaitant CRM, naudojimu, garantuojančiu automatizavimo kokybę nuo pat pradžių ir viso veikimo metu. Prieš pristatydami galutinę programos versiją, atidžiai išstudijuosime renginio niuansus, identifikuosime kitus vartotojų pageidavimus, paruošime techninę užduotį ir tik sutarę detales pradėsime kūrimą. Jei organizacija nėra toli nuo USU biurų, taikymas gali būti vykdomas asmeniškai dalyvaujant kliento svetainėje, kitais atvejais naudojamas nuotolinio ryšio su kompiuteriais pasauliniu tinklu formatas. Taip pat galite nuotoliniu būdu redaguoti funkcionalumo konfigūraciją, personalo mokymą, sunaudodami minimalų laiką ir pastangas. Savo klientams siūlome visą paslaugų spektrą, kad užbaigtume montavimą, bet kuriuo metu gausite techninę, informacinę pagalbą. Naudojant programinę įrangą nereikia mokėti prenumeratos mokesčių, kuriuos paprastai siūlo kitos programų kūrimo įmonės. Programinė apskaita taikoma kiekvienam darbuotojui nustatyta ranka, priklausomai nuo valdžios institucijos, atitinkamai vadovas nemato finansinių duomenų, apskaita nesusijusi su užduotimis. Niekas kitas negali įeiti į platformą ir naudotis dokumentais bei informacija be leidimo, nes norint patekti reikia įvesti prisijungimo vardą, slaptažodį, kuris suteikiamas kiekvienam vartotojui.

Mūsų klientui skirta CRM versija padės išlaikyti vientisą žinių bazę, ją laiku atnaujinti, o ja naudotis galės visi filialai, net ir esantys kituose miestuose. Kiekvienam lankytojui sukuriama atskira kortelė, kurioje atsispindi visa apsilankymų istorija, įrašai ir teikiamos paslaugos, kartu su pridedamais čekiais bei reikalinga kontaktine informacija. Jei elektroninė sąrašo versija jau egzistuoja prieš automatizavimą, naudojant importavimo parinktį bus supaprastintas jo importas ir apsaugota vidinė struktūra. Norint užregistruoti naują lankytoją, administratoriui ar administratoriui tereikės atsidaryti paruoštą šabloną, įvesti trūkstamą informaciją, kas sutrumpins procedūrą iki kelių minučių ir pagerins aptarnavimą. Jei įmonė turi svetainę, kurioje galima susitarti dėl susitikimo, integruojantis su USU platforma CRM technologijos automatiškai paskirsto programas tarp ekspertų, siunčia pranešimus sandorio šalims. Dalis monotoniškų, įprastų, bet privalomų procedūrų pereis į automatizavimo režimą, sumažinant darbuotojų krūvį ir padidinant operacijų tikslumą bei greitį. Vykdydami tokią griežtą apskaitą, galite pasikliauti tikslia informacija įvairiose ataskaitų formose, kurias pateikia atskiras modulis, o po to atliekama analizė ir rezultatų išvedimas. Prie organizacijos veiklos specifikos pritaikyti programinės įrangos algoritmai padės pavaldiniams stebėti savo darbo užduočių atlikimą, o po to bus atliktas auditas, nustatantis kiekvieno produktyvumo rodiklius. CRM konfigūracija, skirta klientų apskaitai palaikyti, palaiko informacijos pateikimą paštu įvairiais ryšio kanalais, tokiais kaip el. paštas, SMS, viber. Jei naujienos ar akcijos domina visus, pašto duomenų bazė bus didžiulė. Jei reikia švęsti gimtadienį, priminti apie susitikimą ar atsiųsti personalizuotą nuolaidą, patogiau pasinaudoti adresatų pasirinkimu. Pasirinktinai integruojant su telefonu, konfigūracija galės atlikti balso skambučius įmonės vardu ir informuoti apie vykstančias akcijas bei renginius su asmeniniu sutikimu. Toks įvairus požiūris į bendravimą su klientais padidins lojalumą, pritrauks naujų žmonių ir sėkmingai plės jūsų verslą.

Į klientą orientuotų CRM technologijų įdiegimo dėka tai taps pagrindine strategija skatinant įmonės veiklą, galėsite nuolat stebėti pavaldinius ir laiku duoti jiems nurodymus. USU programinė įranga sukurs harmoningą pusiausvyrą, kad išplėstų galimybes ir užtikrintų aukštą paslaugų teikimo lygį. Malonus kainos ir funkcionalumo santykis paverčia plėtrą universaliu sprendimu automatizuoti bet kurią įmonę. Pajamų lygis padidės dėl darbo su sandorio šalimis veiklos optimizavimo. Padėsime išsirinkti geriausią programinės įrangos versiją pagal Jūsų norus, poreikius ir patirtį, konsultacijos gali būti surengtos nuotoliniu būdu. Tačiau prieš priimdami galutinį sprendimą, kokį turinį turės būsimas elektroninis asistentas, naudokite nemokamą bandomąją versiją.