Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM renginiams

CRM renginiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM renginiams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm renginiams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tai apima kiekvieno etapo išdirbimą ir aiškų planavimą, siekiant organizuoti šventes, pristatymus, konferencijas, specializuotų organizacijų vedamus mokymus, galiausiai suteikti tinkamos kokybės paslaugas, sudaryti sąlygas efektyviai bendrauti su lankytojais ir supaprastinti jų įgyvendinimą. Užduotys pagal CRM įvykiams. Šioje srityje dirbantys supranta, kiek daug problemų ir kliūčių reikia įveikti, kad būtų laikomasi visų sutarties sąlygų, būtų sudarytos patogios sąlygos visiems dalyviams ir nebūtų pakenkta organizacijos reputacijai. Vis sunkiau atsiminti šimtus projekto detalių, rengti atitinkamus dokumentus, atlikti skaičiavimus ir generuoti ataskaitas, atsigręžti į informacines technologijas tampa sveika tendencija. Kompiuterių kūrimas gali perimti kai kuriuos procesus, taip pat kontroliuoti personalo darbą, o tai yra neatidėliotina užduotis esant dideliam personalui. Kadangi pagrindinis pelno šaltinis teikiant paslaugas renginiams yra klientas ir jo noras, tai visos komandos dėmesys poreikių tenkinimui organizuojamas naudojant CRM formatą padės pasiekti aukštų rezultatų. Ši sistema padeda sukurti efektyvų procesų valdymo mechanizmą sandoriams pagal esamus planus. Paprastai automatizavimas apima ne tik atskiro įrankių rinkinio naudojimą, bet ir integruotą požiūrį, nes organizacija gali parodyti aukštus rezultatus tik racionaliai sąveikaudama. Programinės įrangos programiniai algoritmai teikia geresnes paslaugas nei konkurentai, orientuojantis į produktyvų bendradarbiavimą su klientais, tam suteikiama išplėsta klientų bazė su maksimalia informacija apie ankstesnius kontaktus ir sandorius. Toks padalinių vadovų grafikas padės racionaliai paskirstyti užduotis, stebėti pavaldinių darbą ir laiku atlikti koregavimus. Automatizavimas ir CRM mechanizmų įtraukimas prisidės prie efektyvesnio darbo su rangovais, užsakymų valdymo, koncepcijos kūrimo ir planavimo. Didžiulė konkurencinė aplinka nepalieka kito pasirinkimo, kaip tik kelti kartelę aukštai, pritraukti naujų klientų ir visais būdais stengtis atkreipti jų dėmesį.

USU informacinių technologijų rinkoje gyvuoja daug metų ir dėl individualaus požiūrio į klientus sugebėjo įgyti pasitikėjimą, automatizuoti daugybę įvairių veiklos sričių įmonių. Universali apskaitos sistema – tai unikalus sprendimas, galintis pritaikyti funkcionalumą pagal klientų pageidavimus, taip pat organizuojant šventes ir renginius. Programinės įrangos konfigūracija leidžia stebėti visus operacijų etapus, kontroliuoti verslo rezultatus, sutelkti visus procesus į naujų klientų pritraukimą ir jų išlaikymą teikiant paslaugų kokybę ir specialius pasiūlymus. Šiam tikslui pasiekti programoje sukonfigūruojama atskira sąsaja, struktūrizuota konkrečiam įrankių rinkiniui, CRM technologijų įtraukimui, verslo niuansams ir specialistų poreikiams. Kurdami projektą mūsų ekspertai vadovaujasi ne tik kliento norais, bet ir agentūros vidinės analizės metu gautais rodikliais. Visapusiška programinė įranga įdiegiama asmeniškai arba nuotoliniu būdu kompiuteriuose per internetą, o tai atveria naujus bendradarbiavimo horizontus. Darbuotojai, priklausomai nuo užimamų pareigų, gaus atskiras prieigos prie funkcionalumo ir informacijos teises, prisijungimas prie aplikacijos vyksta įvedant vartotojo vardą ir slaptažodį. Meniu kūrimo paprastumas, kiekvienos smulkmenos apgalvojimas ir trumpo mokymo kurso praėjimas užtikrins, kad prisitaikymas prie naujų darbo priemonių vyks kuo sklandžiau. Kiekvienai veiklai galite sukurti atskirą užduotį, nustatyti joje konkrečias užduotis, terminus ir atsakingų asmenų paskyrimą. Įstaigos materialinį, finansinį turtą ir išteklius valdys platforma, o dokumentų srautas bus perkeltas į elektroninį formatą. CRM mechanizmas padės kompetentingai formuoti personalo sąveiką, sprendžiant bendras problemas, siekiant realizuoti įvykį, kurį nori gauti klientas.

Mūsų efektyvi CRM sistema sukurs patogias sąlygas komandiniam komandos darbui, užmezgant racionalius santykius su rangovais. Dėl šio automatizavimo požiūrio įmonė turės daugiau nuolatinių klientų, padidės lojalumas, o tai reiškia, kad plėsis jos klientų bazė. Siekiant užtikrinti efektyvų bendravimą tarp padalinių ir operatyviai koordinuoti klausimus pagal užsakymą, vartotojai naudosis įmontuotu komunikacijos moduliu, komunikacija vykdoma iššokančiuose languose ekrano kampe. Platformoje integruotas planavimo modulis padės laiku ieškoti, siųsti darbo pasiūlymus, užbaigti naujus operacijų etapus ir taip išvengti vėlavimų. Integracija su telefonu leidžia greitai įrašyti kiekvieną skambutį, naudojant paruoštą šabloną į duomenų bazę įtraukti naują klientą. Pakartotinio prašymo atveju duomenys bus rodomi automatiškai ir vadovas bus nedelsiant informuotas, pateikdamas pasiūlymą pagal ankstesnius projektus. Prašymų istorija saugoma kliento elektroninėje kortelėje, kad bendradarbiauti galės ne kolega, o naujas darbuotojas. USU programa padės susisteminti įprastus patvirtinamųjų dokumentų rengimo procesus, užtikrinant, kad jie būtų iš dalies užpildyti remiantis naujausia informacija. Dirbdami prie projektų kaip komanda, kiekvienas iš darbuotojų galės sekti aktualius CRM platformos pokyčius. Nustatymuose galima nustatyti svarbias datas ir gauti apie jas pranešimus, tad tinka švęsti gimtadienius, teikti pasiūlymus tam tikromis temomis. Klientus tikslinga informuoti el.paštu, sms arba viber individualiu, masiniu, atrankiniu paštu. Atsižvelgdami į įvykių kryptį, amžių ar vietą, ekspertai galės pasirinkti konkrečią pirkėjų kategoriją, taip informuodami tikslinę auditoriją. Vizuali įmonės struktūra leidžia teisingai paskirstyti prieigos teises ir teisingai sukurti verslo plėtros strategiją. Kiekvienam projektui pagal sukonfigūruotus parametrus bus generuojamos ataskaitos, atspindinčios sąlygas, atliktų darbų tipus ir prognozes.

Programinės įrangos dėka nebereikia rūpintis, kas ir kada apdoros gaunamas programas, šiuos procesus atlieka kūrėjas. Tuo pačiu metu sistema gali atsižvelgti į esamą ekspertų darbo krūvį ir jų darbo vietos ypatybes. Turėdami automatizuotą programos piltuvą, galite sutaupyti laiko svarbioms užduotims atlikti, o kartu sutrumpinti laiką, sugaištą dokumentams, nes reikia užpildyti paruoštus šablonus. Programa galės ženkliai padidinti savo konkurencinius pranašumus teikdama aukštos kokybės paslaugas ir išlaikydama patikimo rangovo reputaciją. Atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją, kad patikrintumėte visus aukščiau nurodytus dalykus ir ištirtumėte kai kurias parinktis prieš įsigydami licenciją. Mūsų ekspertai atliks preliminarią konsultaciją ir padės pasirinkti geriausią sprendimą Jūsų verslui, atsižvelgdami į norus ir realius poreikius. CRM programa ir technologijos bus patikimas pagalbininkas organizuojant renginių agentūras!