Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM įmonei

CRM įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Netgi tūkstantmečio pabaigoje nebuvo verslo apskaitos automatizavimo, ypač posovietinėje erdvėje, tačiau laikas nestovi vietoje, o kompiuteriai tapo neatsiejama sėkmingos veiklos dalimi, pagrindiniais bendravimo su klientais pagalbininkais. Ir jei pridėsite CRM technologijas verslui, pelno augimas neleis jūsų laukti. Jei ankstesnis darbas įmonėse, prekybos įmonėse buvo vykdomas pagal maždaug tą pačią schemą, tai vadovai atsiliepdavo į gaunamus skambučius, teikdavo rekomendacijas ir informaciją apie klientą suvesdavo geriausiu atveju į lenteles, o blogiausiu – popieriuje. Taikant tokį požiūrį, vadovui labai sunku kontroliuoti darbuotojo darbo kokybę, kaip gerai jis dirba su potencialiu klientu. Dabar užsakymai, pardavimo aptarnavimas buvo automatizuotas beveik kiekvienoje įmonėje, kuri siekia plėsti savo klientų ratą. CRM technologijos buvo išplatintos palyginti neseniai ir atsirado kaip primityvesnės sistemos, skirtos darbui su sandorio šalimis, modifikacija, tačiau patobulinta versija parodė jos efektyvumą. Naudojant CRM politiką, administratoriams lengviau atlikti savo užduotis, ieškoti informacijos, atlikti užduotis, o vadovybė stebėti jų įgyvendinimą. Verslo procesų automatizavimas bet kurios krypties organizacijoje leidžia sukurti automatizuotą valdymo scenarijų, taupant laiką plėtrai ir strateginiam planavimui. Į klientą orientuotos programos leidžia susisteminti vadovų, direkcijos užduočių nustatymus ir perkelti dokumentų pildymą į programinius algoritmus. Bus daug lengviau valdyti sandorio šalių duomenų bazę naudojant specialius įrankius, nepraleidžiant jokių svarbių detalių. Internete galima rasti įvairių automatizavimo programų, naudojančių CRM sistemos potencialą, tačiau ne kiekviena iš jų bus tinkama verslui visais atžvilgiais.

USU specialistai turi pakankamai patirties ir žinių, kad sukurtų projektą, galintį patenkinti verslo savininkus pagal visus norus ir poreikius. Universali apskaitos sistemos programinė įranga turi platų potencialą ir lanksčią sąsają, kurią galima perkonfigūruoti kiekvienai organizacijai iš anksto išanalizavus esamą situaciją ir verslo procesų struktūrą. Programa automatizuos informacijos apie klientus rinkimą ir kaupimą, padės išsaugoti sąveikos istoriją, kontroliuoti pardavimų ir paslaugų apimtis. Vartotojai, naudodami kontekstinę paiešką, per kelias minutes galės rasti reikiamą informaciją. Naujo kliento registravimo procedūra užtruks daug trumpiau naudojant elektroninę formą, kurioje automatiniu režimu surašomi pagrindiniai punktai. Nuorodų duomenų bazės pildomos nuo pat pradžių, papildoma informacija, dokumentais ir, jei reikia, vaizdais, kiekvieno prisijungimo metu, iškart po programinės įrangos įdiegimo įmonės kompiuteriuose. Naudojant CRM principus, pagal vartotojų segmentą galima sukurti skirtingus pardavimo piltuvus, taip suskirstant juos į didmeninių ir mažmeninių klientų bazes. Verslo užduotims atlikti galima nustatyti skirtingus ataskaitų formatus, kad produktyvumo ir efektyvumo įvertinimas užtruktų kuo mažiau laiko, o rezultatai būtų kuo tikslesni. Be to, USU programa padės analizuoti rinkodaros veiklą, akcijas ir jas įvertinti iš daugelio aspektų, siekiant parinkti efektyviausius reklamos kanalus. Toks požiūris leis sutaupyti reklamai arba nusiųs daug pinigų tam tikra kryptimi, suprasdamas, kad tai pritrauks naujų klientų.

CRM aplikacija versle leis direkcijai paskirstyti užduotis pagal skubumo ir svarbos laipsnį, išryškinti dalykus, kuriuos reikia atlikti artimiausiu metu ir taip organizuoti darbą su nuotoliniu personalu. Programinės įrangos parinktys skirtos kuo labiau sumažinti ekspertų veiksmų klaidas ir padidinti bendrą efektyvumą, laiku atliekant užduotis. Teisės prieiti prie duomenų ir funkcijų USU programoje priklauso nuo vadovo, jis gali pratęsti pavaldinių įgaliojimus neribotam laikui arba konkrečiam projektui, taip sutvarkydamas į oficialią informaciją patenkančių asmenų ratą. Kiekvienas vartotojas naudos atskirą prisijungimo vardą ir slaptažodį, kad įeitų į CRM konfigūraciją, taip pat turės atskirą darbo sritį, priklausomai nuo turinio vietos. Programinės įrangos algoritmai leidžia pardavimo skyriui planuoti ir palaikyti didmeninius, mažmeninius kainoraščius. Mūsų plėtra taip pat padės verslui vesti atsargų apskaitą, kontroliuoti gatavų produktų atsargų kiekį, rodyti pranešimą ir pateikti paraišką pasiekus apatinę limito ribą, tai taip pat galioja ir žaliavoms. CRM platformos universalumas leidžia automatizuoti darbą su klientais bet kokios krypties organizacijose, pritaikant juos prie jų verslo galimybių. Norint efektyviai ir efektyviai bendrauti su sandorio šalimis, individualūs ir masiniai laiškai siunčiami įvairiais ryšio kanalais (SMS, viber, el. paštu). Neretai įmonės susideda iš daugybės geografiškai nutolusių padalinių ir filialų, tokiu atveju valdymas vykdomas per vieną informacinį tinklą. CRM technologijų įdiegimas taip pat turės teigiamos įtakos konkurencingumo didėjimui, nes gali teikti kokybiškas paslaugas ir automatizuoti bendravimą su klientais nepraleidžiant nė vieno skambučio.

Norėdami gauti išankstinės informacijos apie programą, galime patarti susipažinti su vaizdo įrašu, pristatymu arba naudoti bandomąją versiją, visa tai galima rasti tik oficialioje USU svetainėje. Be anksčiau aprašytų plėtros galimybių, ekspertai yra pasirengę pasiūlyti daugybę kitų privalumų, kurie bus įgyvendinti užsakant galutinį projektą su specialiomis galimybėmis. Prieš pradėdami kurti programinę įrangą Jūsų verslui, programuotojai parengs techninę užduotį pagal organizacijos vidinės struktūros analizę. Dėl to gausite pritaikytą konfigūraciją, kuri padės įgyvendinti bet kokį planą pagal sukurtą darbo grafiką.