Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM užklausoms valdyti

CRM užklausoms valdyti • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM užklausoms valdyti
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM užklausoms valdyti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prekybos, pramonės organizacijos savo produkciją parduoda vartotojams ir iškilus problemoms ar klausimams tenka laiku reaguoti, ne visada lengva pagal įstatymo raidę organizuoti tinkamo lygio pagalbos paslaugą. , todėl kompetentingi verslo savininkai paieškoms valdyti mieliau naudoja papildomas technologijas, pavyzdžiui, CRM. Oficialūs įrangos gamintojų atstovai sudaro atskirus padalinius, kad apdorotų ir atsakytų į gaunamas užklausas; todėl elektroninė įranga dažnai gali per anksti sugesti arba neatitikti nustatytų specifikacijų; šios užduotys turi būti atliktos per numatytą laiką. Turint omenyje, kad įmonė kasdien sulaukia šimtų skambučių ir rašytinių užklausų, nenuostabu, kad kai kurie jų pamirštami, neatsakomi, neigiamai veikiantys klientų reputaciją ir pasitikėjimą. Žinoma, galima plėsti personalą, apgalvoti reagavimo skubumo strategiją, suskirstyti juos į kategorijas, bet iš tikrųjų tai laikinas sprendimas, reikalaujantis ir finansinių investicijų. Be to, kontroliuoti kiekvieno pavaldinio darbą bus tik sunkiau, todėl vadovai ieško būdų, kaip optimizuoti išlaidas ir sukurti racionalų bendravimo su vartotojais mechanizmą. CRM technologijų įtraukimas leidžia vienu metu sustatyti reikalus į eilę, sukurti optimizuotą požiūrį į veiksmų seką ir jų vykdymą, tuo pačiu reaguojant į užklausas, neįtraukiant procesų, kurie yra labai daug laiko reikalaujantys, bet nereikalingi. Automatizavimas tampa pagrindine sėkmingo verslo grandimi, nes ji išsprendžia daugelį įprastų užduočių, kai svarbu rinkti statistiką, kontroliuoti procedūrinį laikotarpį ir apdoroti didelius duomenų kiekius. Belieka tik išsirinkti organizacijos lūkesčius ir poreikius atitinkančią programą, kurios įvairovė nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kai kurie kūrėjai sutelkia dėmesį į funkcionalumo platumą, pamiršdami apie našumą, o kiti, priešingai, bando pritraukti paprastu naudojimu, tačiau jo galimybių darbui nepakanka.

Aukso vidurio paieška gali užtrukti labai ilgai ir nieko neduoti, todėl rekomenduojame nešvaistyti savo brangaus laiko ir nedelsiant pasidomėti unikaliomis Universaliosios apskaitos sistemos galimybėmis. Šios plėtros esmė – pritaikoma, lanksti sąsaja, leidžianti keisti jos turinį pagal verslo tikslus. Programa palaiko CRM technologijas, kurios yra labai paklausios tarp verslininkų, todėl tikrinant verslą pagal užklausas, naudojami tik efektyvūs įrankiai, su galimybe vėliau patikrinti ir įvertinti. Norint tinkamai organizuoti pagalbos paslaugą, padės individualus funkcinio turinio koregavimas, kuris buvo nustatytas atliekant vidinių procesų analizę prieš pradedant kurti automatizavimo projektą. Atsižvelgdami į konfigūracijos užduotis ir tikslus, jūs patys nustatote, kokia bus programos sąsaja. Susitarę dėl techninių klausimų, kuriame ir testuojame platformą. Įdiegus galutinę versiją kliento kompiuteriuose, nereikia atnaujinti įrangos spintos, atsiranda papildomų finansinių išlaidų, sistemoje pakanka aptarnaujamų įrenginių. Pati montavimo procedūra gali būti atliekama tiesiogiai dalyvaujant specialistams gamykloje, kitais atvejais naudojamas nuotolinis ryšys, visos operacijos atliekamos internetu. Nuotolinis formatas tinkamas organizacijoms nuotoliniu būdu ir net kitose šalyse, mūsų bendradarbiavimo sritis apima dešimtis šalių, kurių sąrašą rasite USU svetainėje. Tada nustatome CRM įrankių veiksmų ir naudojimo algoritmus, kurie leis darbuotojams be klaidų atlikti savo užduotis, įskaitant atsakymą į užklausas pagal struktūrizuotas taisykles. Jei procesams svarbu atlikti kokius nors skaičiavimus, jiems sukuriamos formulės, kurios sumažins laiką gauti tikslius duomenis. Taip pat svarbu dokumentuoti verslo procesus, pildant daugybę veiksmų, dienoraščių, ataskaitų ir kitų oficialių formų, kiekvienam sukuriamas atskiras šablonas, taip pagreitinant ir supaprastinant šį etapą.

Visais atžvilgiais parengti ir užpildyti elektroniniai žinynai bus pagrindas visiems ekspertams atlikti savo pareigas, tačiau kiekvienas pagal savo poziciją. Darbuotojams suteikiamas atskiras prisijungimo vardas ir slaptažodis, kad jie galėtų patekti į savo vadinamąją paskyros darbo sritį, kurioje nustatoma prieigos prie informacijos ir įrankių sritis. Vartotojai galės pritaikyti šią erdvę, kad sukurtų patogias sąlygas kasdienėms užduotims atlikti, įskaitant vizualinį dizainą. Veiksmų fiksavimas ir projektų kontrolė vykdoma nuolat, o tai leidžia vadovybei iš karto nustatyti, kurios užduotys vėluoja ir kodėl. CRM platformos naudojimas užklausoms valdyti žymiai supaprastins gaunamų programų apdorojimą, nes administratoriams naudojami tam tikri platinimo algoritmai, priklausomai nuo užklausos krypties ir darbo krūvio. Be to, atliekama telefono integracija, kuri supaprastina naujo kliento registraciją arba kortelė automatiškai pašalinama iš duomenų bazės, pagreitinant registracijos procesą. Jei įmonė priima programas ne tik paieškos režimu, bet ir per oficialią svetainę, programinės įrangos derinimas su ja padės automatizuoti priėmimą ir apdorojimą. Programa tikrins ne tik aktyvias, bet ir dėl objektyvių priežasčių atidėtas paraiškas. Ataskaitinio laikotarpio pabaigoje arba pagal poreikį CRM konfigūracija generuoja ataskaitas pagal nurodytus parametrus, padeda vadovybei įvertinti realią situaciją ir laiku reaguoti į ekstremalias situacijas. Kiekvienai operacijai pildomi įvairūs dokumentai, tačiau dabar šis etapas bus iš dalies automatizuotas naudojant standartizuotus šablonus, taip pašalinant klaidų galimybę. Kiekvienas skyrius ar filialas gali būti skaidriai valdomas, taikant programos kontrolę ne tik konkrečioms užduotims ir skyriams, bet ir holistinį požiūrį. Prisijungimas prie duomenų bazės gali būti vykdomas ne tik įmonės teritorijoje, per vietinį tinklą, bet ir iš bet kurios pasaulio vietos, naudojant interneto ryšį.

Kadangi programinė įranga naudoja ne tik vietinį tinklą, bet ir nuotolinį ryšį, ji padės organizuoti efektyvų valdymą net ir nutolusiuose filialuose. Šis metodas užtikrins, kad buhalterija būtų sujungta į bendrą duomenų bazę, kartu išvengiant nuolatinio atnaujinimo ir pasikartojimo, o naujausia informacija galės naudotis visi darbuotojai. CRM panaudojimas verslo pasaulyje taps starto aikštele plėsti plėtros potencialą, didinti vartotojų lojalumą kaip patikimam paslaugų teikėjui, už kokybę atsakingoms prekėms ir už kontrolę atsakingoms prekėms. Programai gali būti patikėta finansų gavimo ir išlaidų stebėsena, po to atliekama biudžeto sudarymo kokybės analizė, išlaidų mažinimas. Dėl automatizuotos darbo eigos ir įmonės vidaus taisyklių priežiūros nebus sunku atlikti įvairius auditus pagal sektoriui ir oficialioms institucijoms taikomas reguliavimo normas. Jei reikia papildomo patarimo ir apsispręsti dėl funkcionalaus turinio, rekomenduojame su mūsų konsultantais naudotis atitinkamais komunikacijos kanalais.