Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM vaistams

CRM vaistams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM vaistams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm vaistams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nors farmacijos įmonių veikla apima kasdienę sąveiką su šimtais klientų, tiekėjų ir partnerių žaliavų pirkimo, vaistų gamybos ir pardavimo klausimais, o jų apskaitą sandėliuose ir vaistinėse su aktyvia apyvarta tvarkyti labai sunku, jei neįtraukiate. CRM. dėl narkotikų. Pakanka įsivaizduoti, kiek įvairių prašymų, pasiūlymų, prieštaravimų per dieną turi būti priimta ir išnagrinėta; tai įrodo, kaip sunku nepastebėti mažų, bet svarbių smulkmenų, kurios gali turėti svarbių pasekmių. Taip pat kiekvieną operaciją lydi dokumentų peržiūra, ji turi būti atliekama pagal galiojančius reglamentus, o tai atima daug darbo laiko. Dažniausiai farmacijos įmonės, vaistinių tinklai valdymui vienu metu naudoja kelias kompiuterines programas, todėl sandėliui naudojama viena aplikacija, o dokumentacijai – atskira konfigūracija. Tačiau laikas nestovi vietoje, gyvenimas ir ekonomika daro savo korekcijas, įskaitant verslą, verčia keisti požiūrį į darbo užduočių atlikimą ir rodiklių fiksavimą, didelė konkurencija nepalieka kito pasirinkimo, kaip naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Perėjimas prie integruoto automatizavimo, CRM formato galimybių įtraukimas sumažins valdymo procesų organizavimo kaštus, padės sisteminti duomenų apdorojimą ir gauti tikslius duomenis visomis temomis. Dalyvaujant inovatyviai programinei įrangai, vaistų atsargų kontrolė bus vykdoma minimaliai dalyvaujant žmonėms; tai reiškia, kad neįtraukiama žmogiškojo faktoriaus įtaka, žinių bazių susiskaidymas, lemiantis trūkumus ir pervertinimą. Tinkamai parinkta CRM platforma bus geriausias sprendimas santykiams su sandorio šalimis, padalinių ir padalinių sąveikai bendruose projektuose. Kompleksinės automatikos teikiami konkurenciniai pranašumai padės įmonei plėtoti naujas kryptis, plėsti bendradarbiavimo ribas.

Siekdama visapusiškai patenkinti verslo žmonių poreikius, mūsų įmonė USU kūrimo procese stengėsi derinti daugiafunkcionalumą ir galimybę pritaikyti sąsają prie savo veiklos specifikos. Didelė patirtis automatizavimo srityje leidžia klientams pasiūlyti kokybišką programą, visiškai atitinkančią esamus poreikius ir norus. Programoje naudojamos technologijos, kurios įrodė savo efektyvumą ir gali išlaikyti aukštą našumą per visą naudojimo laikotarpį, CRM įrankių dalyvavimas padės supaprastinti buhalterinę apskaitą, apdorojimą, darbuotojų darbą ir narkotikų judėjimą. laiku. Taigi, farmacijos apskaitos CRM organizavimas bus atliktas kuo greičiau, kūrėjams dalyvaujant visuose procesuose, įskaitant programinės įrangos kūrimą, diegimą ir konfigūravimą. Universali apskaitos sistema bus patikimas partneris tiek vaistinėms, tiek farmacijos įmonėms prireikus kontroliuoti skyrių ir sandėlių darbą. Programinės įrangos konfigūravimo galimybes riboja tik kliento poreikiai ir finansai, kadangi esame pasirengę bet kada sukurti unikalią platformą, pridėti daug papildomų parinkčių ir atnaujinti. Išskirtinis kūrimo bruožas yra naudojimo paprastumas, dėl kurio nekils sunkumų net ir turintiems kuklius darbo kompiuteriu įgūdžius. Po kelių valandų galėsime kalbėti apie pagrindines platformos galimybes ir privalumus, nes tiek užtruks instruktažas būsimiems vartotojams. Informacijos ir priemonių prieinamumą reglamentuoja pareigos, nes įmonėje dirba daug specialistų ir jų veikla orientuota į skirtingas užduotis. Vadovybė savarankiškai nustatys pavaldinių matomumo zoną, sutelkdama dėmesį į einamąsias darbo pareigas. Per trumpą laiką programinės įrangos konfigūracija kartu su CRM technologijomis sudarys optimalias sąlygas stebėti darbo jėgos išteklius, vaistus ir organizuoti operatyvų bendradarbiavimą su sandorio šalimis.

Vaistų apskaitos CRM sistema leidžia sukurti racionalų sąveikos su kiekviena sandorio šalimi mechanizmą, gauti informaciją apie ankstesnes operacijas, sutartis, saugomas jų elektroninėse kortelėse. Asmeninis požiūris į komunikaciją gali ženkliai padidinti klientų lojalumą; tai reiškia sandorio, pardavimo ir palūkanų išlaikymo galimybę numatytomis sąlygomis. Vienos informacijos klientams duomenų bazės sukūrimas padės greitai surasti reikiamus žmones, filtruoti pagal kategorijas ir naudoti efektyvius komunikacijos kanalus. CRM technologijų naudojimas vaistams farmacijos įmonėse reiškia, kad kiekvienas svarbus konkurso formato žingsnis yra kontroliuojamas, piltuvėliai vykdomi pagal vidinius reglamentus, visi pardavimai yra įrankiai, kurie yra kontroliuojami. Ekspertai gaus aiškią verslo strategiją, atsižvelgdami į pritaikytus algoritmus, šablonus ir formules, pašalindami klaidas ar svarbių detalių trūkumą. Dėl įprastų, monotoniškų procesų automatizavimo vadovai turės daugiau laiko bendrauti ir ieškoti naujų įgyvendinimo krypčių. Taigi programa padės tvirtinti dokumentus, rengti sutartis, tikrinant įvestos informacijos teisingumą. Dėl sudėtingo funkcijų integravimo į bendrą sąsają ekspertai galės greičiau dirbti prieš konkurentus, kurie šiandieninėje ekonomikoje yra ne mažiau svarbūs. Be to, programinė įranga sudarys sąlygas nuolatinei atsargų kontrolei perkant naujas partijas, o vėliau stebės sandėliavimą ir judėjimą sandėliuose. Naudojamos technologijos prisidės prie procesų sisteminimo, darbo efektyvinimo ir taip padidins aptarnavimo lygį. Kadangi valdymo mechanizmai sukurti labai paprastai, vartotojai galės patys keisti iš anksto nustatytus parametrus, nesikreipdami į kūrėjus. Dėl automatinio vaistų valdymo galite gauti maksimalų vaistinės organizacijos darbo efektą. Mūsų programinės įrangos konfigūracija atitinka aukštus informacinių sistemų kokybės parametrus, dėl nustatymų lankstumo ji taps nepakeičiama sprendžiant bet kokią problemą.

Kataloge galite pridėti dozavimo niuansų, sutikimo formų, galiojimo datų, instrukcijų, sertifikatų ir paveikslėlių, kad išvengtumėte perklasifikavimo, neteisingo panašių produktų pardavimo. Pamatęs visą aprašymą ir palyginęs jį su kainoraščiu, vadovas galės greitai išsiųsti su automatiniu pozicijų išbraukimu iš organizacijos balanso. USU programa stebės reikiamų atsargų prieinamumą ir iš anksto informuos atsakingus asmenis, jei nustatys, kad tam tikri terminų vienetai netrukus bus baigti. Sistemoje taip pat galite sekti specialioms grupėms priklausančių vaistų receptinių, sertifikuotų ar socialinių nuolaidų pardavimus. Taigi, automatizavimas naudojant USU programėlę leidžia jums ir jūsų verslui tyrinėti naujas kryptis, plėsti ir tobulinti esamus procesus bei tapti lyderiais. Mes visada pasiruošę susitikti ir sukurti projektą pagal individualius pageidavimus, sukurti unikalius variantus, kad integruotas požiūris atitiktų visus poreikius. Su papildomais privalumais galite susipažinti pažiūrėję vaizdo įrašo apžvalgą, tiesioginį pristatymą šiame puslapyje.