Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių parduotuvės valdymas

Gėlių parduotuvės valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių parduotuvės valdymas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Atsisiųsti programą, skirtą gėlių parduotuvei tvarkyti nemokamai

Atsisiųsti programą, skirtą gėlių parduotuvei tvarkyti nemokamai

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlių parduotuvės valdymo CRM sistemos galimybės

 • USU programinė įranga puikiai tinka gėlių parduotuvės valdymui;
 • rograma leidžia tvarkyti spalvų duomenų bazes;
 • roduktus duomenų bazėje galite suskirstyti į kategorijas;
 • roduktų kortelės gali detaliai aprašyti kiekvieną spalvų kategoriją;
 • audodami USU galite valdyti įvairius veiksmus, kuriais siekiama išsaugoti pristatymą;
 • audodamiesi programine įranga galite valdyti įvairias pardavimo vietas;
 • istema leidžia registruoti santykius su tiekėjais;
 • SU galite registruoti visas gėlių parduotuvės pajamas;
 • risijungdami debesies pagrindu vykdomą apskaitą galite valdyti sistemą nuotoliniu būdu;
 • rograminė įranga gali būti pritaikyta pagal įmonę ir rangovą;
 • Į sistemą įvestos interaktyvios instrukcijos;
 • audodamiesi programa galite įvertinti procesų pelningumą;
 • ardavimų įvertinimas leis nustatyti prekybos trūkumus;
 • iūlome papildomas užsakymo galimybes;
 • SU programinė įranga leis jums valdyti gėlių parduotuvę maksimaliai efektyviai.

Kaip vadovauti gėlių verslui?

Kaip vadovauti gėlių verslui? Šis klausimas domina pradedančius verslininkus arba tuos, kurie tik pradeda domėtis šia sritimi. Gėlių verslas yra gana specifinė veiklos sritis, prieš pradėdami ją apsvarstyti.

Pavyzdžiui, reikia turėti pradinį kapitalą, susirasti pelningus prekių tiekėjus ar jų asortimentą, apsispręsti dėl prekybos ploto ir jo strategiškai patogios bei palankios padėties, susikurti savo verslo planą tam tikram pajamų lygiui pasiekti ir ištirti konkurentų kainų politika. Taip pat būtina atsižvelgti į visas rekomendacijas dėl apskaitos mokesčių teisės aktų rėmuose.

Kaip vadovauti gėlių verslui? Šiuolaikinėmis sąlygomis šiems tikslams naudojama automatika. Kviečiame atkreipti dėmesį į Universalią apskaitos sistemą.

Gėlių parduotuvės valdymas

Tvarkyti gėlių parduotuvę su USU bus šiuolaikiška ir efektyvu. Per šią platformą galite valdyti beveik bet kurią kategoriją, tai gali būti tiesiogiai susiję su prekių asortimentu, parduotuvės pajamų ir išlaidų apskaita, santykių su klientais, darbuotojais ir tiekėjais tvarkymu.

Vykdant gėlių parduotuvę svarbu teisingai tvarkyti gėlių gaminius. Verslo specifiką lemia būtent tai. Kai kurioms gėlių kategorijoms reikalinga vienokia priežiūra, kitoms – kitokia. Siekiant sumažinti nuostolius, svarbu išsaugoti prekinę gėlių išvaizdą geriausiomis sąlygomis.

Kaip USU programa gali jums padėti? Pirma, programa gali sukurti patogią visų gėlių gaminių registravimo sistemą. Antra, prie kortelių pridėkite išsamų aprašymą, taip pat nuotraukas, vaizdo įrašus ir produktų laikymo būdus.

Gėlių parduotuvės valdymas

Gėlių parduotuvės valdymas yra glaudžiai susijęs su sandėlio veikla. USU galite atlikti įvairias sandėlio operacijas: pardavimą, nurašymą, grąžinimą, gavimą iš tiekėjų ir kt.

Galite sekti bet kokią operaciją: kas ją užregistravo ir kada. Galite sekti prekių judėjimą per sandėlį bet kuriuo laikotarpiu. Galite užprogramuoti programinę įrangą, kad ji primintų apie galiojimo datas ir kt.

Gėlių parduotuvei valdyti USU teikia pardavimų apdorojimo funkcijas.

Gėlių parduotuvės automatizavimas

Pardavimas gali būti vykdomas dviem veiklos formatais. Pirmasis – išpardavimo registravimas fizinėje parduotuvėje. Antrasis yra internetinėje parduotuvėje. Integravus su gėlių parduotuvės svetaine, visos užklausos, jų būsena ir pardavimo registracija bus atspindimi USU.

Gėlių parduotuvės automatizavimą gali lydėti papildomų paslaugų prijungimas, pavyzdžiui, pokalbių boto prijungimas nuolatiniam klientų informavimui.

Gėlių parduotuvės automatizavimas gali būti atliktas per trumpą laiką. Mes netgi galime prijungti sistemą nuotoliniu būdu.

Gėlių parduotuvės automatizavimas

Gėlių parduotuvės automatizavimas glaudžiai susijęs su darbu su klientais. Tik esant USU turite galimybių užmegzti artimesnį kontaktą. Pavyzdžiui, jei vedate personalizuotą apskaitą, savo klientams galite sukurti atskiras bylas, papildyti jas pirkimų ir grąžinimų istorija. Vėliau sukursite pirmenybių istoriją.

Ši informacija gali būti naudinga įvedant nuolaidas ar premijas. Tokiu būdu galite padidinti lojalumą savo įmonei. Be to, naudodamiesi USU galite visiškai nemokamai išleisti naujienlaiškį ir būti pasiekiami savo klientams.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti paslaugų kokybės įvertinimo paslaugą pagal užsakymą.

Gėlių parduotuvės automatizavimą gali papildyti valdymo ir analizės funkcijos. Pavyzdžiui, naudodami USU galite valdyti produktų galiojimo laiką ir kitas savybes, kad išsaugotumėte jų pateikimą.

Taip pat galite atlikti vidinį operacijų auditą ir stebėti, kaip teisingai veikia sistemos vartotojai. USU galite suteikti darbuotojams paskyras ir apibrėžti teises į jas.

Mūsų kūrėjai sistemai suteikė daug įvairių funkcijų kokybinei analizei atlikti. Pavyzdžiui, yra išsamios valdymo analizės funkcijų. Tai neabejotinai pagerins jūsų verslą.

Esame pasirengę suteikti Jums papildomų galimybių valdymo, apskaitos, kontrolės, analizės ir kitose srityse. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kviečiame apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje.