Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Prekių pardavimo programa

Prekių pardavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Prekių pardavimo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite prekių pardavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pardavimas parduotuvėje – speciali veiklos rūšis, susijusi su gana specifinių prekių – atsargų dalių, kurios lieka sandėlyje (dažniausiai drabužiai, rečiau – batai, aksesuarai ir kt.), prekyba. Apskaita dažnai apima visų tipų įrašų tvarkymą su didele atsargų registravimo ir pardavimo marža. Patikimiausias ir lengviausias būdas visiškai veikti parduotuvės programą yra prekių pardavimo programa. Kiekviena prekių pardavimo programa skirta organizuoti prekybos įmonės darbą, pagreitinti duomenų apdorojimo ir sisteminimo procesą, normalizuoti darbo eigą (ypač pardavimų skyriaus darbą). Kai kurie vadovai nusprendžia atsisiųsti programą norėdami parduoti prekes internetu, prašydami paieškos svetainės užklausos programos parduoti prekes nemokamai arba parduoti programas, kurios parsisiųs prekes nemokamai, manydami, kad jie rado pigesnį būdą nusipirkti programą parduodant prekes. Reikia paaiškinti, kad toks požiūris į problemą yra visiškai klaidingas ir ne tik pakerta Jūsų pasitikėjimą automatizuotomis apskaitos programomis, bet ir veda į informacijos praradimą. Faktas yra tas, kad ne kiekvienas programuotojas yra suinteresuotas išlaikyti nemokamą pardavimo programą, skirtą kontroliuoti prekių pardavimą (o jei taip, be paskatų, tokių kaip pinigai), ir šis techninės pagalbos poreikis anksčiau ar vėliau tikrai atsiras. pasirodo. Kitaip tariant, visi ekspertai rekomenduoja parduoti programą, įsigytą tik iš patikimų kūrėjų.

Patikimiausia produktų pardavimo ir saugojimo kontrolės programa – USU-Soft. Ši prekių pardavimo programa turi daug pranašumų prieš savo kolegas ir gali labai greitai parodyti geriausius rezultatus. Jam būdingas aukštos kokybės pritaikymas, paprastas naudojimas, prieinamos biudžeto išlaidos ir sąžininga priežiūros programa. USU-Soft kūrėjai turi tarptautinį pasitikėjimo ženklą, patvirtinantį, kad visame pasaulyje ši prekių valdymo pardavimo programa yra laikoma viena iš kokybiškiausių prekių parduodant prekes. D-U-N-S. Prekių valdymo pardavimo programa, padedanti palengvinti prekių pardavimą, leidžia naudotis ne tik standartine parduotuvės įranga (parduotuvės ir sandėlio įranga – brūkšninių kodų skaitytuvais, kvitų spausdintuvais, etiketėmis ir kt.), bet visiškai nauju įrenginiu, modernūs duomenų rinkimo terminalai (DCT), kuriuos dar ne visos parduotuvės yra įvaldę). Tai mažas, kompaktiškas prietaisas, kurį darbuotojas nešiojasi kišenėje ir naudoja pagal poreikį. Pavyzdys: naudojate jį inventorizacijai ir sutaupote daug laiko. Duomenys nuskaitomi ir perkeliami į pagrindinę duomenų bazę. Įrenginys gali saugoti tam tikrą duomenų kiekį, o tai yra didelis pliusas. Taigi, net jei sandėliuose yra daug prekių, jas galima įtraukti į duomenų bazę ir buhalterinės pardavimo sistemos talpa yra neribota.

Darbas su klientais taip pat nusipelno ypatingo dėmesio. Informaciją apie klientus galima įvesti tiesiai į kasą. Pavyzdžiui, pardavimų ir užsakymų valdymo apskaitos sistemoje galima įvesti kliento vardą, pavardę, pavardę, taip pat kiek jam metų, jo pageidavimus, jei pageidaujama ir pan. Tu įeini. Kiekvienam klientui už kiekvieną pirkinį suteikiamos premijos. Manome, kad beprasmiška aiškinti, kas yra premijų sistema, nes visos parduotuvės ilgą laiką taiko tokią strategiją, siekdamos pritraukti ir išlaikyti pirkėjus. Nedaug žmonių gali atsispirti galimybei išpirkti šias sukauptas premijas už pinigus ir nusipirkti daugiau prekių jūsų parduotuvėje. Pamatysite, kokius pirkinius klientas atliko ir gausite premijas. Taip sužinosite, kam ji teikia pirmenybę, kad galėtumėte siųsti skelbimus ir paskatinti ją išleisti dar daugiau siūlydami įsigyti ką nors kita. Klientus taip pat galima suskirstyti į kategorijas, kad būtų lengva naršyti didžiulėje informacijos apie didelį klientų skaičių duomenų bazėje. Klientų valdymas yra tai, ko reikia bet kurioje verslo organizacijoje.

Ši skiltis gali būti pagrįsta skirtingais kriterijais: pagal apsilankymų skaičių (nuolatiniai ir atsitiktiniai klientai); skundų buvimu ar nebuvimu (tie, kurie niekada nesiskundžia ir visada skundžiasi); konkretūs pirkiniai, amžius, gyvenamoji gatvė ir kt. Priklausomai nuo konteksto, kai kurie klientai nusipelno VIP statuso ir visų jiems suteiktų privilegijų. Galite naudoti 4 bendravimo būdus, kad visada palaikytumėte ryšį su savo klientais – Viber, SMS, el. paštas ir net balso skambučiai. Galite skelbti skelbimus, katalogus, specialius pasiūlymus, nuolaidas ar pakviesti į renginius, pasveikinti su šventėmis, padėkoti už pirkinius, informuoti apie naujus atvykėlius ir dar daugiau.

Norite išvengti klaidų dirbdami su produktais ir pardavimu? Ar norite pakeisti kai kuriuos monotoniškus darbus į mašiną, kuri galėtų tai atlikti daug geriau ir greičiau? Norite optimizuoti savo verslą taip, kad konkurentai toli atsiliktų? Tada drąsiai rinkitės mūsų valdymo ir automatikos pardavimo programą. Visa tai ir dar daugiau garantuojame. Esame įpratę maloniai nustebinti savo klientus. Visą reikalingą informaciją galite rasti mūsų oficialioje svetainėje, taip pat atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją, kad ją įdiegtumėte savo įmonėje ir patikrintumėte, ar viskas, ką jums sakome, yra tiesa. Galime garantuoti, kad mūsų unikali automatizavimo ir verslo modernizavimo sistema jūsų nenuvils ir tikrai norėsite ja naudotis toliau! Susisiekite su mumis bet kokiu būdu. Mes visada palaikome ryšį ir mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.