Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa mažmeninei prekybai

Programa mažmeninei prekybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa mažmeninei prekybai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą mažmeninei prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Visi prekybininkai anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe automatizuoti kai kurias ar visas apskaitos rūšis, kad laiku gautų kokybiškus ir patikimus duomenis, o darbuotojai nespėja apdoroti informacijos. Mažmeninės prekybos programinė įranga dažnai naudojama siekiant paversti šias idėjas realybe. Šiandien nėra geresnio būdo išspręsti tokią problemą nei naudojant mažmeninei prekybai skirtą kompiuterinę programą. Bet kuri esama mažmeninei prekybai skirta programa skirta dirbti su dideliu informacijos kiekiu. Tinkama mažmeninės prekybos programa padės jūsų verslui veikti daug efektyviau. Norėdami pasirinkti tinkamą mažmeninės prekybos apskaitos programą personalo kontrolei ir dokumentų tvarkymui ir nesukelti problemų, neturėtumėte griebtis tokios apskaitos programos iš interneto. Pasauliniame žiniatinklyje kurdami užklausą, pvz., „nemokama mažmeninės apskaitos programinė įranga“ arba „nemokama mažmeninės apskaitos programinė įranga“, rizikuojate. Faktas yra tas, kad dažniausiai tai nėra pati mažmeninės prekybos apskaitos programa, o demonstracinė versija, kurios galiojimas ir funkcijos yra ribotos. Kad nekiltų nesusipratimų, pilną tokios personalo valdymo ir kokybės kontrolės programos versiją rekomenduojama įsigyti tik iš patikimų mažmeninės prekybos programinės įrangos kūrėjų. Tai leis atmesti visas abejones dėl apskaitos programos kokybės.

Viena iš aukščiausios kokybės ir prieinamų (kainos ir funkcionalumo) mažmeninės prekybos programų yra USU-Soft. Mūsų mažmeninės prekybos sistema turi didžiulių pranašumų, palyginti su daugeliu panašių programų, o kai kuriais atvejais – ir kai kurių unikalių funkcijų. Kaip tik todėl USU-Soft mažmeninės prekybos programinė įranga įgijo reputaciją daugelyje NVS šalių ir net už jos ribų. USU-Soft programa puikiai įsišaknijusi bet kurioje įmonėje ir padeda rinkti bei analizuoti įvairiausią informaciją. Visa tai padarys jūsų verslo darbą daug efektyvesnį ir privers svarstyti galimybę plėsti verslą ar atverti naujas nišas verslui. „USU-Soft“ mažmeninės prekybos programinė įranga yra geriausia programinė įranga, padedanti bet kuriai įmonei paskelbti save gerbiama sėkminga įmone, kuri savo darbe naudoja tik geriausius žmogaus minties pasiekimus. Visus USU-Soft apskaitos programos privalumus galite įvertinti išbandę mūsų svetainėje esančią ribotą versiją.

Mažmeninės prekybos programa siūlo daugybę įvairių ataskaitų, kurios padeda analizuoti verslą ir matyti visą vaizdą. Pagrindinėje ataskaitoje bus parodytas bet kurios datos, bet kurio skyriaus, sandėlio ar tiesiog atsakingo asmens likutis. Taip pat galite pamatyti, kam priklauso koks kiekis prekių pinigine išraiška. Taip pat galite peržiūrėti bet kurio laikotarpio pardavimų apimtis, tiek kiekvienai prekei atskirai, tiek visoms grupėms ir pogrupiams. Ataskaitoje „Įvertinimai“ bus sudarytas daugiausiai uždirbamų prekių sąrašas. O „Populiarumo“ ataskaitoje pateikiamos labiausiai pageidaujamos prekės. O jei iš tokių produktų neuždirbate daugiausiai, galite padidinti kainą, kad pasinaudotumėte šiuo populiarumu.

Apskaitos procedūros konfigūracijoje, priešingai, yra ir atvirkštinio eksporto funkcija, kuri automatiškai ištraukia gatavas elektronines formas iš sistemos į bet kokį formatą, patogų, pavyzdžiui, analitiniams duomenims eksportuoti. ataskaitos pateikiamos lentelėse, diagramose ir diagramose. Konvertavimo metu galima išsaugoti originalų dokumentacijos formatą. Analitinė atskaitomybė atlieka labai platų darbų spektrą sandėlyje – identifikuoja nelikvidžios ir nekokybiškos prekės, apskaičiuoja reikiamą atsargų kiekį, atsižvelgdama į kiekvienos prekės apyvartą. Tai leidžia organizacijai sumažinti pirkimo išlaidas, parodo, kurios prekės per ataskaitinį laikotarpį yra paklausiausios, kurios yra populiarios, kai jų nėra asortimente, kaip keičiasi vartotojų paklausa kiekvienai prekei laikui bėgant, ar tai priklauso nuo sezoniškumo, kiek pelninga. kiekvienas iš jų yra. prekės padėtis ir kt.

Mes siūlome jums unikalią galimybę – apsilankykite mūsų svetainėje ir atsisiųskite nemokamą demonstracinę šios mažmeninės prekybos sistemos versiją. Turėdami šią galimybę galėsite patikrinti, ar ši programa jums tinka. Būsite tikri, kad viskas, ką sakome apie šią programą, yra tiesa. Programoje yra daug kitų naudingų funkcijų. Mes mielai papasakosime apie juos ir parodysime praktiškai. Jums tereikia susisiekti su mumis bet kokiu jums patogiu būdu. Mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Mažmeninės prekybos automatizavimas yra teisingas žingsnis į ateitį!

USU-Soft organizacijos mažmeninės prekybos programa įrodė savo efektyvumą ir patogumą realioje praktikoje, kai susiduria su iššūkiu išspręsti realias problemas, kylančias realios įmonės darbo valandomis. Sistemos naudojimas išryškins klaidas, kurios dažnai pasitaiko jūsų organizacijoje, siekiant pakelti valdymo tikslumą į naują kokybės lygį. Tai būtina šiuolaikiniame aršios konkurencijos pasaulyje, nes yra daug organizacijų, kurios nusprendė tobulinti valdymą geriausiu įmanomu būdu.

Mūsų priimami sprendimai turi įtakos ne tik dabartinei realybei, bet ir organizacijos realybei ateities prasme. Jos pagalba galima daryti prognozes ir žinoti apie įvykius, kurie gali įvykti ateityje. Turėdami šias žinias turėsite neabejotiną pranašumą prieš daugumą konkurentų! Tai visai įmanoma – tereikia pabandyti!