Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa prekėms

Programa prekėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa prekėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą prekėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaraisiais metais vis daugiau mažmenininkų pereina prie specializuotų prekių apskaitos programų. Kai kurios smulkaus verslo įmonės, pradėjusios savo veiklą, visiškai apeina biuro programinę įrangą, kad galėtų kontroliuoti pajamas, judėjimą ir turto balansą. Tačiau augant pardavimams ir verslui apskritai, kiekviena įmonė anksčiau ar vėliau susiduria su tiesa – prekių (pajamų, judėjimo ir balanso) apskaitą padedanti sistema yra vienintelis būdas greitai gauti naujausią informaciją. padėtis mažmeninėje prekyboje. Mūsų USU-Soft gaminys yra geriausias sprendimas bet kokiam darbui. Ši išmani ir lengvai naudojama programinė įranga leidžia bet kuriam mažmenininkui vesti aukštos kokybės prekių apskaitą mažmeninėje prekyboje, taupant laiką, anksčiau sugaištą rankiniam duomenų apdorojimui, taip pat vesti administracinį mažmeninės prekybos organizacijos įrašą, kontroliuoti kiekvieną procesą ir visos įmonės veikla (pajamos). , judėjimas ir balansas).

Kartais mažmenininkų atstovai bando atsisiųsti programinę įrangą mažmeninės prekybos produktams, paieškos juostoje įvesdami kažką panašaus į paprastą nemokamą prekėms skirtą programą. Tokia turto valdymo sistema nerekomenduojama, nes ji gali neatitikti jūsų lūkesčių. Panaši šiandien prieinama programinė įranga vienaip ar kitaip reikalinga prekių likutį kontroliuojančios sistemos, apskaitos programos darbui su pirkėjais ir prekėmis, prekių kainos fiksavimo ir sekimo sistemos vaidmeniui. skaičiuojant turto gavimą, judėjimą, likutį ir produktus. „USU-Soft“ yra geriausia prekių apskaitos ir valdymo programa, kurią jūsų mažmeninės prekybos parduotuvės bakalėjos sandėlininkas gali lengvai naudoti ir suvokti produktų atvežimą. Mūsų mažmeninės prekybos prekių valdymo ir kokybės kontrolės programos funkcionalumas (pajamos, judėjimas ir balansas) yra toks platus, kad programą, kuri kontroliuoja prekių judėjimą, galite lengvai naudoti kaip programą prekių pardavimui stebėti. Programa, skirta prekėms ir paslaugoms fiksuoti ir prireikus atsižvelgti ne tik į pačias prekes, bet ir į jų brūkšninius kodus.

Mūsų programa „USU-Soft“, skirta mažmeninės prekybos prekėms (pajamoms, judėjimui ir balansui), yra rinkoje jau keletą metų. Per šį laiką jis tapo vienu populiariausių ir žinomiausių toli už Kazachstano sienų, kur buvo sukurtas. Šiandien ši mažmeninės prekybos prekėms (pajamoms, judėjimui ir balansui) skirta kompiuterinė programa yra gerai žinoma daugelyje NVS šalių ir kaimyninių šalių kaip aukščiausios kokybės pajamų, judėjimo ir balanso valdymo programinė įranga bei bet kokios mažmeninės prekybos įmonės universalumo apskaita. demonstracinė versija, kurią rasite mūsų svetainėje, galite pamatyti kai kurias mūsų programos ypatybes, skirtas prekių atvežimui, judėjimui ir valdymo sistemos stabilumui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų įmonę ir verslą, galite perskaityti ir kitų naudingų straipsnių!

Būsite maloniai nustebinti mūsų gaminių programos dizainu, nes ji yra paprasta ir patogi. Ją galite keisti pagal savo skonį, todėl garantuojame jums tinkamiausią sąsają. Tai prisideda prie efektyvesnio jūsų darbo erdvės dizaino, nes patogi prekių valdymo ir apskaitos programa gali ne tik pagerinti jūsų parduotuvės valdymą, bet ir padidinti kiekvieno darbuotojo produktyvumą. Ir nuo to priklauso viso verslo sėkmė. Taigi, jūs matote aštrią būtinybę reklamuoti mūsų siūlomą programą ir palaikyti tvarką bei kontrolę.

Be to, siūlome vieną iš patogiausių būdų bendrauti su klientais per sistemą. Taigi klientų duomenų bazėje galite bendrauti su savo klientu ir teikti jam aukščiausios kokybės paslaugas – nuo paprasto pirkėjo, kuris retai perka, iki nuolatinio pirkėjo, kurio lojalumą būtina išlaikyti. O premijų kaupimo sistema jums pasitarnaus kaip dar viena efektyvi priemonė, nes mūsų produktų programa pateikia pažangiausią klientų pritraukimo premijomis strategiją. Be to, galėsite stebėti, kaip klientas žino apie jūsų parduotuvę, kad optimizuotumėte išlaidas skelbimams ir paskirstytumėte daugiau pinigų metodams, kurie duoda didžiausią naudą. Apsvarstykite, kaip mūsų USU-Soft programa gaminiams gali padidinti jūsų darbo efektyvumą ir sukurti labiausiai subalansuotą biudžeto planą.

Jei norite būti sėkmingesni nei jūsų konkurentai, visiškai nemokamai atsisiųskite demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, įsitikinkite, kad prekėms skirta programa yra naudinga, tada susisiekite su mumis. Mes padarysime viską, kad ši programa būtų skirta produktams, kurie yra geriausi šiuolaikinėje rinkoje.

Stresas visada yra organizacijos vadovas, nes yra tiek daug problemų, kurias reikia išspręsti, ir tiek daug klaidų, kurias reikia ištaisyti. Tokių situacijų išvengti neįmanoma, nes jos eina paskui bet kurį verslininką. Tikslas – išmokti su jais elgtis. Kuo daugiau praktikuosite juos spręsdami, tuo geriau tapsite. Bet jūs vis tiek praleidžiate daug laiko su jais tvarkydami. Yra būdas supaprastinti tikrinimo procesą. USU-Soft – tai asmeninė pagalba organizacijos vadovui ir visiems jos darbuotojams! Taigi pasinaudokite programėle ir kiek įmanoma sumažinkite stresą! Mūsų galimybė paaiškinti, ką gali padaryti sistema, verta pabandyti!