Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaitos programa

Apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Optimizavimas yra tai, ko reikalauja bet kuri verslo organizacija griežtos konkurencijos rinkoje sąlygomis. Žinoma, neįmanoma sekti gaminių kiekviename gamybos etape ir stebėti pardavėjų darbo rezultatus. Be to, jūs netgi galite sudaryti įmonės tvarkaraščius dienomis ir savaitėmis ateityje. Visa tai įmanoma naudojant specialią kompiuterinę programą. Manoma, kad apskaitos ir kontrolės praktika yra labai lanksti bet kurios organizacijos darbui. Valdymo lygis, kurį pasiekiate naudodami pažangią programą, suteikia jums galimybę pristatyti sunkiausiai automatizuojamas veiklas. Tai pagerins jūsų klientų aptarnavimą ir padidins pajamas!

Organizacija, vadinama USU-Soft, kuria specialias programas, skirtas mažmeninės prekybos organizacijos procesams tobulinti, taip pat parduotuvių ir sandėlių pastatams. Mūsų programos, kurios yra legalios ir turi atitinkamas licencijas, yra universalios. Vienas iš jų – kokybės kontrolės skaitmeninės apskaitos taikymas. Programėlės dėka galima tiesiogiai programoje kurti klientui ir prekėms būdingus dokumentus. Be to, galite pridėti nuotraukų, kad geriau pažintumėte klientus ir žinotumėte, apie kurį produktą jie kalba. Naršyti automatizavimo programoje gali lengvai visi jūsų organizacijos darbuotojai.

Bet kuris verslininkas svajoja apie protingą finansinių ir darbo išteklių paskirstymą. Apskaitos ir valdymo programėlė gali tai padaryti! Su juo užduotys atliekamos ir vadovas visada perima darbo proceso kontrolę. Programą galima įdiegti ne viename kompiuteryje, o keliuose kompiuteriuose vienu metu. Siūlome nemokamai naudotis demonstraciniu apskaitos programos variantu.

Mūsų ekspertai gali lengvai pridėti bet kokią papildomą automatizavimo programą. Tai būdinga atidėtiems pardavimams ar bet kuriai kitai ypatybei. Vadovui suteikiama analitinė informacija yra labai svarbi vadovui ar įmonės vadovui. Norėdami pritraukti daugiau klientų, geriau pasiūlykite nuolaidas per programėlę!

Apskaitos programinė įranga pastebi bet kokią smulkmeną. Niekas negali išeiti iš jūsų stebėjimo srities. Ataskaitų dokumentai, sukurti tiesiogiai apskaitos programoje, taip pat yra gyvybiškai svarbi pagalba. Beje, galima atsispausdinti kvitus ir ataskaitas su savo įstaigos, veikiančios prekybos srityje, logotipu. Kalbant apie klientų apskaitą – gausite sąrašą tų, kurie dažniau grįžta į jūsų įmonę. Dėl to jūs žinote jų pageidavimus ir galite paskatinti juos apsipirkti daugiau!

Personalo kontrolės ir kokybės apsaugos apskaitos praktika ieško prioritetinių kainų segmentų kartu su dideliu informacijos kiekiu. Apskaitos sistema atsižvelgia į rinkodaros ir reklamos procesų momentus bei analizuoja pardavimų dinamiką. Tačiau tai negali lemti efektyvesnio verslo valdymo. Prekybos apskaitos programa yra programa, paprastai perkama iš mūsų įmonės. Nereikia nė sakyti, kad dauguma programų nesuteikia jums reikiamo valdymo lygio. Su USU-Soft apskaitos sistema jums nereikės dėl to rūpintis!

Kiekvienoje mūsų siūlomoje funkcijoje rasite patikimą funkcinio turinio išsamumą. Mūsų apskaitos programa taip pat atkreipia dėmesį į prekių vienetą. Turime daug valdymo ataskaitų, skirtų įvairių tipų analitikai. Visų pirma, galite pabrėžti populiariausią produktą. Taip pat su atskira ataskaita apskaitos sistema jums parodys prekę, už kurią uždirbate daugiau nei kitų, bet ne tiek perkate kiekiais. Ir čia yra subtilus balansas. Jei pastebėsite, kad su populiariausiu produktu neuždirbate daugiausiai pinigų, greitai suprasite, kad galima padidinti jo kainą ir paversti tai savo papildomomis pajamomis, siekiant pasipelnyti iš didelės paklausos. Galite analizuoti kiekvienos prekių grupės ir pogrupio pajamas. Atkreipkite dėmesį, kad visos mūsų analizės ataskaitos generuojamos bet kuriuo norimu laikotarpiu. Tai reiškia, kad galite matyti konkrečią dieną, mėnesį ar net visus metus.

Be lentelės dalies, visose ataskaitose yra diagramų ir grafikų, leidžiančių greitai pasižiūrėti, ar jūsų parduotuvė veikia efektyviai, ar ne. Mūsų įmonė nerengia tokio paties tipo ataskaitų. Ataskaita yra profesionali priemonė, kuri suteikia jums išsamų vaizdą apie net sudėtingiausią problemą. Ir kiekvienas, kuris naudosis mūsų apskaitos programa, lengvai tampa geriausiu vadovu, net ir be specialaus mokymo. Naudojant gaunamus parametrus gaunami skirtingi to paties ataskaitinio dokumento variantai. Verslo apskaitos ir kontrolės programos demonstracinis variantas yra oficialioje svetainėje. Taip pat galite naudoti pristatymą ir mėgautis įdomiu mokomuoju vaizdo įrašu, kuriame aprašomos pagrindinės funkcijos.

Buhalterinė apskaita prekyboje yra labai įdomus darbas, nes tai yra daugiau nei galima pagalvoti. Apskritai apskaita versle – tai finansų kontrolė, užtikrinanti ataskaitų aiškumą ir klaidų pašalinimą. Kompiuterinė valdymo ir valdymo programa yra prijungta prie jūsų kasos aparato, kuris galiausiai siunčia informaciją į programos analizės centrą. Ten programinė įranga atlieka reikiamus skaičiavimus ir pateikia ataskaitas apie Jūsų verslo (beje, gali būti bet kas) finansinę veiklą.