Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa parduotuvei

Programa parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Parduotuvės apskaitos automatizavimo procesui reikalingas pagalbininkas prieš specializuotą programinę įrangą. USU-Soft programa, jei parduotuvės valdymas, kai viena programa turi galimybę vienu metu pakeisti kelias programas. Dėl to galite visiškai kontroliuoti parduotuvę ir matyti kiekvieną smulkmeną visų procesų. Su parduotuvės valdymo programa galima akimirksniu analizuoti didžiulius duomenų kiekius. Programos sąsaja visų pirma pritraukia žmones. Galite parduoti, sumokėti, užsisakyti naujų prekių, taip pat inventorizuoti. O naudojant brūkšninių kodų skaitytuvą nebereikia to daryti rankiniu būdu. Naudojant brūkšninių kodų skaitytuvą, skaitytuvas visada turi bendrų modernumo problemų. „USU-Soft“ programa, skirta apskaitai parduotuvėje, palaiko darbą su įvairių tipų skaitytuvais, taip pat su gamykliniais brūkšniniais kodais. Jei vadovaujate parduotuvei ir esate įmonės vadovas, turėsite valdymo ataskaitų rinkinį, kurį galėsite pritaikyti individualiai parduotuvės valdymo valdymo programoje. Jūsų prašymu mūsų ekspertai taip pat gali sukurti papildomas ataskaitas. O svarbiausia, šiose ataskaitose matote ne tik pinigų judėjimą, bet ir visus prekių judėjimus bei ataskaitas apie darbuotojų darbą. Laikykite visą parduotuvės inventorių naudodami mūsų parduotuvės inventoriaus programą!

Tai dažna situacija, kai reikia uždaryti įdomią parduotuvę su prašoma preke. Kodėl tai vyksta? Dažniausia priežastis – prastas prekių apskaitos vedimas ir nesugebėjimas organizuoti verslo taip, kad būtų užtikrintas kiekvieno Jūsų darbuotojų veiksmo efektyvumas. Sistema leidžia kontroliuoti kiekvieną smulkesnę veiklą jūsų parduotuvėje ir sandėliuose. Nėra prasmės būti tikram, kad nemokamos parduotuvių automatizavimo programos, kurias labai lengva rasti internete ir įdiegti į savo įrangą, išspręs jūsų problemą. Nemokamo sūrio galima rasti tik pelėkautuose. Tokios parduotuvių apskaitos programos tik atneša problemų ir virsta nelaime. Jie sukelia nuolatinius gedimus, klaidas ir rimtai kenkia jūsų verslui. Be to, teks ieškoti kelių sistemų, kurios atliks skirtingas funkcijas. Siūlome universalią parduotuvės valdymo ir kokybės tikrinimo programą, kuri lengvai pakeičia įvairias programas.

Mūsų programa parduotuvei yra laiko patikrintas produktas. Turime daug klientų, kurie yra patenkinti sistemos kokybe ir veikimu. Mūsų dėka daugelis anksčiau už rinką kovojusių įmonių tapo lyderėmis ir dabar turi pažangiausią parduotuvių automatizavimo programą, užtikrinančią maksimalų efektyvumą.

Sukūrėme ypač paprastą dizainą. Suprasite, kaip dirbti su programa net nereikės pagalbos. Tačiau norėdami įsitikinti, kad naudojatės visomis įmanomomis programos funkcijomis, esame pasiruošę apmokyti dirbti su programa. Mūsų ekspertai jums pasakys, kaip kuo efektyviau naudotis sistema ir parodys praktiškai, taip pat kaip ją nustatyti visose savo parduotuvėse ir prijungti visą reikalingą įrangą. Be to, dizainas yra unikalus: jūs pasirenkate tai, kas jums labiausiai tinka. Taip savo darbo vietą paversite pačia jaukiausia aplinka. Be to, jūsų sąveika su programa sukels tik teigiamas emocijas.

Atkreipkite dėmesį į skyrių, esantį po kliento padalinio pavadinimu. Duomenis apie klientus įvedate tiesiai į saugyklą, tada galite juos rūšiuoti į grupes, kurioms reikia įvairaus dėmesio ir priežiūros. Vieni į jūsų parduotuvę ateina dažnai, kiti – ne. Tie, kurie yra tikri jūsų gerbėjai ir kuriuos rodo ištikimi žmonės, gali būti nukreipti į VIP kategoriją. Kodėl tu su tuo susiduri? Tai pats sėkmingiausias būdas išlaikyti susidomėjimą savo parduotuve. Juk pagrindinė užduotis yra ne tik pritraukti klientus, bet ir padaryti juos nuolatiniais klientais, kad jie jūsų verslui atneštų nuolatinių pajamų. Antras sėkmingas įrankis tam yra premijų kaupimo sistema. Pirkėjai gauna premijas už kiekvieną pirkinį. Tada jie išleidžia šias premijas vietoj tikrų pinigų ir perka prekes jūsų parduotuvėje. Tai skatina juos vėl ir vėl ateiti pas jus.

Kaip dar galite leisti klientams pajusti, kad prisimenate juos ir rūpinatės jais? Žinoma, tai patogi ir moderni pranešimų sistema. Siūlome 4 bendravimo su klientais būdus: Viber, SMS, el. paštu ir balso skambučiu. Pastarąjį programa atlieka automatiškai, todėl galite sutaupyti brangaus laiko, kurį jūsų darbuotojai galėtų skirti sudėtingesnėms užduotims. Taigi galite informuoti savo klientus apie naujus produktus, pelningas akcijas ir įdomius renginius, kuriuos specialiai suorganizavote. Norėdami geriau suprasti mūsų siūlomą programą, atsisiųskite nemokamą versiją ir pasinaudokite visomis galimybėmis tobulinti savo verslą. Jei norite įsigyti mūsų programą, mielai padėsime ją konfigūruoti.

Dėmesys detalėms daro bet kurį verslininką konkurencingesnį rinkoje. Ši charakterio savybė leidžia jam žinoti visus organizacijoje vykstančius įvykius ir panaudoti visus pateiktus duomenis įvairių situacijų baigčiai numatyti. Šią galimybę taip pat palengvina programa USU-Soft – aukšto lygio sistema, leidžianti organizacijos valdymą padaryti subalansuotą ir naudingą. Būtinybė siekti gerų rezultatų yra tai, kas skatina verslininkus ieškoti papildomų įrankių. USU-Soft yra tai, ką mes siūlome!