Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa rinkai

Programa rinkai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa rinkai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą rinkai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prieš kelerius metus sudėtingomis valdymo valdymo programomis naudojosi tik kelios didelės, dideles pajamas gaunančios įmonės. Nuo to laiko situacija pasikeitė. Šiandien kiekvienas gali nusipirkti tokią naudingą programą, kuri bus įdiegta įstaigos labui. Deja, ne kiekvienas žmogus savo organizacijoje gali rasti tai, ko reikia. Tinkamos programos paieškos procesas yra sudėtingas. Net ir mažiausia smulkmena reikalauja nuolatinio dėmesio. Laimei, yra universalių sprendimų, kuriuos galima pritaikyti kiekvienam poreikiui – vienas iš tokių sprendimų yra USU-Soft ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti nemokamą testą.

Rinkai skirta USU-Soft programa buvo ne kartą kuriama ir laikui bėgant tobulinama. Galinga duomenų bazė apima tokias funkcijas kaip duomenų apie klientus, tiekėjus, prekes ir pardavimą saugojimas, sandėlio kontrolė, darbas su komercine įranga ir daug daugiau. Rinkai skirtos apskaitos ir valdymo programos įdiegimas yra gana paprastas dalykas; Didžiąja dalimi priežiūros rūpinasi USU-Soft techninės pagalbos specialistai. Organizacijos darbuotojams būtini tik individualūs mokymai, siekiant įsisavinti į rinką orientuotas apskaitos ir valdymo programos galimybes bei pagrindinius jos veikimo principus. USU-Soft turi nemažai pranašumų, palyginti su kitais pasiūlymais – prieinamumas, mastelio keitimas, žemi reikalavimai aparatinei įrangai, galimybė dirbti vietiniame tinkle ir internete, lankstumas ir daug daugiau. Duomenų apsauga rinkai skirtoje USU-Soft valdymo programoje taip pat įdiegta aukščiausiu lygiu ir nereikėtų jaudintis, kad vertinga informacija bus prarasta ar pateks į netinkamas rankas. Daugelio vartotojų darbo galimybė rinkai skirtoje programoje leidžia visiems dalyvaujantiems darbuotojams – viršininkui, vadovams, pardavėjams ir kasininkams, sandėlio darbuotojams ir kt. - leidžia automatizuoti jų veiksmus.

Sukūrėme gražius dizainus, kad galėtumėte dar labiau mėgautis mūsų modernia rinkai skirta programa. Iš sąrašo galite pasirinkti jums patinkančią temą: vasaros temą, Kalėdų temą, modernią tamsią temą, Šv. Valentino dienos temą ir daugybę kitų temų. Kodėl tai taip svarbu? Kodėl tiek daug dėmesio teikiame rinkos valdymo automatizavimo programos apžvalgai? Daugelis pasakytų, kad rinkos analizės modernizavimo programoje svarbiausia yra jos funkcionalumas ir veikimo greitis. Sunku neprisijungti. Tačiau taip pat norėjome, kad užsakymų ir valdymo automatizavimo programa rinkoje būtų kuo patogesnė. Mes praleidome daug laiko kurdami puikią sistemą, kuri būtų intuityviai aiški ir paprasta naudoti, kad nesukeltų problemų naudojant pažangią rinkai skirtą programą. Kiekviena jūsų darbuotojo minutė yra nepaprastai vertinga. Todėl geriausias sprendimas yra leisti rinkos valdymo programai atlikti įprastą darbą, tuo pačiu leidžiant žmonėms atlikti ką nors sudėtingesnio, kuriam reikia tam tikrų įgūdžių, kurių mašinai visada trūks. Be to, labai svarbu organizuoti tokias sąlygas, kurios leistų Jūsų specialistams dirbti maksimaliu pajėgumu. Tai reiškia, kad darbas su patogia rinkos valdymo programa taip pat padidina jų produktyvumą ir pagerina emocinę būseną – jie yra laimingesni žinodami, kad dirbs pagal tokią rinkai malonią programą ir tai daro su malonumu. O kai žmogus daro tai, kas jam patinka, rezultatai dažnai būna aukštesni už vidutinius. Tai patikimas būdas apeiti konkurentus ir perkelti verslą į naują lygį!

Kuo kruopščiau dirbsite su savo klientais, tuo daugiau gausite mainų. Kiekvienas klientas yra jūsų pinigų šaltinis. Yra net moderni CRM koncepcija, kuri reiškia santykių su klientais valdymą. CRM funkcijos yra visose į rinką orientuotose mūsų programose. Ši šiuolaikinės analitikos galia ištikimai pasitarnaus tik tobulinant jūsų verslą! Pavyzdžiui, galime apibendrinti bet kurio kliento istoriją. Čia bus rodoma viskas iš karto: ar klientas turi skolų, kiek jis turi premijų, kiek pinigų klientas iš viso išleido per visą lankymosi jūsų parduotuvėje laiką, kaip dažnai, pas kurį specialistą, už ką klientas naudojasi visu paslaugų spektru arba tik įsitikinęs, ar ką nors perka, kokiu laiku ir dienomis klientas pasirenka eiti į jūsų parduotuvę. Pavyzdžiui, jei klientas naudojasi tik viena paslauga, ją pamatysite iš karto. Tai reiškia, kad šis klientas gali kreiptis į jūsų konkurentus! Padovanokite šiam klientui nemokamą apsilankymą ir pamatysite, kokį teigiamą poveikį tai gali turėti. Ne paslaptis, kad žmonės mėgsta viską daryti vienoje vietoje, todėl turėtumėte padaryti viską, kad pritrauktumėte ir išlaikytumėte žmones!

Galite analizuoti klientą tiek individualiai, tiek pagal žmonių grupes. Galite peržiūrėti visus savo klientų pageidavimus. Galų gale, galbūt tai nėra būdinga vienam žmogui, kuris neina į jūsų parduotuvę. Gal čia rimčiau? Galbūt problema yra parduotuvėje ir jos valdyme? Negaiškite nė minutės bandydami dirbti rankiniu būdu ir išbandyti nemokamą demonstracinę programinės įrangos versiją, skirtą rinkai, kurią galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Įsitikinkite patys, koks efektyvus yra buhalterinės apskaitos atomizavimas komercijoje ir padarykite savo darbą kuo efektyvesnį! Jums gali būti naudinga kitų mūsų organizacijos klientų patirtis. Štai kodėl savo svetainėje turime specialų skyrių, kurį galite perskaityti.