Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa apskaitai parduotuvėje

Programa apskaitai parduotuvėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa apskaitai parduotuvėje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą buhalterinei apskaitai parduotuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kuri verslo organizacija stengiasi kuo efektyviau panaudoti savo galimybes ir turtą. Kiekvienas vadovas žino, kad buhalterinė apskaita tokiose biuro programose kaip Excel jau seniai beviltiškai paseno. Šiandien įprasta programine įranga konkuruoti su konkurentais ir geriau valdyti visus procesus savo parduotuvėje. Jos pagalba renkama ir apdorojama analitinė informacija, kuri leidžia įvertinti parduotuvės efektyvumą, siekiant reaguoti į laiko pokyčius. Tačiau tokios parduotuvių apskaitos programos dažnai turi gana didelę kainą ir neturi optimalių darbo sąlygų. Todėl kai kurių įmonių (ypač mažų) vadovai pradeda tikėti – nemokama buhalterinė programa parduotuvėje yra geriausias būdas automatizuoti darbą. Faktas yra tas, kad daugeliu atvejų tai nėra programa, skirta apskaitai parduotuvėje.

Žinoma, galite atsisiųsti nemokamai, bet tai bus tik demonstracinė versija. Joks save gerbiantis kūrėjas tokių sistemų viešai neskelbtų, nes kiekviena iš jų yra saugoma autorių teisių įstatymo. Tokia iš interneto atsisiųsta pažangi programa buhalterinei apskaitai parduotuvėje niekada nebus pasiūlyta nemokamai. Be to, su juo dirbs keli programuotojai. Dauguma ekspertų rekomenduos kreiptis į kūrėjus ir įsigyti pilną parduotuvės apskaitos ir kontrolės programos versiją. Žinoma, tai jau nebebus nemokama programa, skirta apskaitai parduotuvėje. Bet kokybė to verta. Taip pat prieš diegdami programinę įrangą turėtumėte išanalizuoti pasiūlymą. Tikrai rasite tinkamiausią biudžetinį variantą, nes šiandien rinkoje yra didžiulis pasirinkimas programinės įrangos, kuri skiriasi ne tik funkcionalumu ir paslaugų teikimo sąlygomis, bet ir kaina.

USU-Soft yra patogiausia ir kokybiškiausia buhalterinės apskaitos tvarkymo programa parduotuvėje. Iš mūsų svetainės galite atsisiųsti nemokamą versiją su ribotomis funkcijomis. Savo darbe didžiausią dėmesį skiriame mūsų programinės įrangos kokybei ir prieinamumui įvairaus biudžeto organizacijoms. Kruopštaus programuotojų darbo dėka radome aukso vidurį ir su pasididžiavimu galime pasakyti – esame buhalterinės apskaitos ir valdymo parduotuvės programos kūrėjai su geriausiu aukščiausios kokybės ir priimtinos kainos deriniu. Mes nesiūlome mėnesinio abonemento. Mūsų klientai turi galimybę atsiskaityti už mūsų technikų darbą tiksliai per apskaitos programos konfigūracijos pakeitimų laiką. USU-Soft – tai programa, skirta apskaitai parduotuvėje, kurios dėka Jūsų darbas bus patogus, greitas ir kokybiškas. Parduotuvė, kurioje naudojama USU-Soft programa, pradės rodyti puikius rezultatus. Vadovas priima pagrįstus sprendimus apskaitai patogiausiu ir skaitomiausiu būdu, mūsų programos dėka ir remdamasis jos teikiama aktualia informacija.

Reguliavimo ir atskaitos bazė yra atsakinga už formato ir apskaitos metodų galiojimo palaikymą; Čia, be saugyklų išdėstymo normų ir standartų, pateikiamos rekomendacijos, kaip vesti apskaitą. Duomenų bazė nuolat stebima, kad būtų įtrauktos naujos nuostatos ar esamų nuostatų pakeitimai, užtikrinantys formų, metodų, technikų, formulių, dalyvaujančių formuojant dokumentus ir rodiklius, atitiktį. Programinės įrangos konfigūravimas apskaitai parduotuvėje suteikia importo funkciją, kuri patogi sandėlyje – reguliuoja didelių informacijos kiekių perdavimą iš išorinių elektroninių dokumentų į automatizuotą dokumentų valdymo sistemą ir finansų kontrolės sistemą su jos automatiniu paskirstymu. duomenys perduodami pagal dokumento struktūrą ir nurodytą maršrutą. Tai leidžia sandėliui, gavus didelį kiekį prekinių prekių, ne atskirai įvesti naujų pavadinimų į nomenklatūrą, o per importo funkciją iš tiekėjo elektroninių dokumentų viską perkelti iš karto, darbui sugaišant mažiau nei sekundę.

Darėme viską, kad parduotuvės programa būtų geriausia tokio pobūdžio ir naudojome pažangiausias pardavimo ir klientų aptarnavimo technologijas. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas taip vadinamos klientų duomenų bazės, kurioje yra visa reikalinga informacija apie jūsų klientus, patogumui. Registruotis galima tiesiai prie kasos. O norėdami greitai surasti pirkėjus, surūšiuokite juos į grupes: nuolatiniai klientai, VIP klientai ar nuolatiniai skundikai. Šis metodas leidžia iš anksto žinoti, kuriam klientui reikia daugiau dėmesio arba kada būtent jį reikėtų paskatinti pirkti. Norėdami gauti geresnį mūsų parduotuvės apskaitos programos vaizdą, apsilankykite mūsų svetainėje ir atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją.

Naudingą parduotuvės apskaitos programos USU-Soft funkciją tikrai įvertins rinkodaros skyrius. Reikalas tas, kad programinė įranga gali analizuoti išteklius, kurie nukreipia jūsų klientus į jus. Trumpai tariant, žinoma, kad reklamuodami savo organizaciją naudojate skirtingas vietas. Tačiau svarbu žinoti, kuris iš jų yra veiksmingiausias. Štai kur pradeda veikti USU-Soft programa! Ji renka duomenis analizuodama klientų pageidavimus ir rengia ataskaitas, rodančias, kur turėtumėte investuoti daugiau savo finansinių išteklių.