Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Mažmeninės prekybos programa

Mažmeninės prekybos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Mažmeninės prekybos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą mažmeninei prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kurią mažmeninės prekybos programą turėčiau pasirinkti naudoti savo mažmeninės prekybos parduotuvėje? Šį klausimą užduoda bet kurios verslo įmonės savininkai verslo veiklos srityje. Didelė konkurencija reikalauja iš mažmenininkų ne tik gebėjimo orientuotis verslo sferoje, bet ir gebėjimo persvarstyti požiūrį į apskaitos ir valdymo priemonių pasirinkimą verslo įmonėje. Apskaitos programinė įranga mažmeninei parduotuvei yra geriausias įrankis įmonės veiklai optimizuoti. Mažmeninės prekybos parduotuvių programa padės ženkliai pagerinti organizacijos veiklą ir darbuotojų darbo sąlygas, suteikdama puikias galimybes tobulinti savo įmonę!

Tačiau jokia mažmeninės prekybos programa negali suteikti jums tokių garantijų kaip mūsų USU-Soft plėtra. Nemokamai atsisiųsti USU-Soft programą mažmeninei parduotuvei yra labai sunku ar net neįmanoma, nes mūsų mažmeninės prekybos valdymo ir automatizavimo programa yra apsaugota nuo tokių trukdžių ir saugoma autorių teisių įstatymų. Internete taip įvedus frazę

Kai atsisiunčiate el. pašto parduotuvės programinę įrangą, rizikuojate gauti tik demonstracinę programinės įrangos versiją, o ne visą versiją. Mūsų mažmeninės prekybos parduotuvės programinė įranga yra aukštos kokybės mažmeninės prekybos modernizavimo ir automatizavimo programa, atitinkanti tarptautinius standartus su patogia sąsaja. Daugelis personalo kontrolės mažmeninės prekybos parduotuvės programos funkcijų yra unikalios. Nedaug kūrėjų gali pasigirti tuo, kad jų mažmeninės prekybos parduotuvių programas galima pritaikyti taip, kad jos atitiktų bet kurio kliento poreikius ir puikiai pritaikytos darbui bet kurioje pramonės šakoje. Pavyzdžiui, ji gali veikti kaip bakalėjos programa. Šiuo metu USU-Soft yra geriausia mažmeninės prekybos programa parduotuvėje. Šią paprastą mažmeninės prekybos programą, skirtą mažmeninės prekybos parduotuvėje, lengva įsisavinti bet kuriam darbuotojui. Visas programos, skirtos mažmeninei prekybai, patogumas ir universalumas yra prieinamas demonstracinėje versijoje.

Pardavimas yra esminė bet kokios verslo veiklos dalis, nes pardavimų skaičius parodo, kaip sėkmingai vystosi. Turi būti saugomi išsamūs įrašai. Esant poreikiui, kiekvienam pardavimui galima atsispausdinti sąskaitą faktūrą, kad būtų gautas fizinis pirkėjo ir pardavėjo sandorio patvirtinimas. Jei yra poreikis grąžinti prekes, reikia pateikti čekį, išduotą pirkėjui po apmokėjimo. Norėdami grąžinti, tiesiog skaitytuvu perskaitykite ant prekės esantį brūkšninį kodą. Verslo vadyba, visų pirma, yra sumanus prekių srauto valdymas ir teisingų sprendimų priėmimas. Dažnai sudėtingomis sąlygomis sunku pasirinkti teisingą pasirinkimą, tačiau šis įgūdis – daugiafunkcinis darbas – reikalingas iš gero vadovo. Norint palengvinti ir taip nelengvą įmonės vadovo darbą, parduotuvėje būtina įvesti automatiką, kuri nemažą dalį užduočių gali nuimti nuo savininko pečių.

Mūsų mažmeninės prekybos valdymo ir personalo apskaitos automatizavimo programa galės generuoti kelias ataskaitas, kurios leis jums patikrinti prekes ir sekti klientus. Prekes mažmeninės prekybos programoje galėsite registruoti tiek rankiniu būdu, tiek naudodami moderniausias technologijas – brūkšninių kodų skaitytuvus. Tai labai pagreitins darbo procesą ir leis darbuotojams jį skirti sudėtingesnėms užduotims. Prie kiekvieno produkto galite įkelti nuotrauką, kad geriau suprastumėte, su kokiais produktais dirbate. Mažmeninės prekybos programoje taip pat bus rodomi paklausiausi produktai, todėl niekada neturėsite situacijos, kai jų negausite. Jei prekė grąžinama dažnai, pamatysite ataskaitą, kurioje bus nurodyti tos prekės tiekėjai. Tokiu būdu galite nustatyti, pas ką geriau nebegrįžti, kad nenusipirktumėte nekokybiškų prekių ir nenusiviltumėte klientų. Jei prekė lentynose stovi ilgą laiką ir neparduodama, mažmeninės prekybos programa sugeneruos ataskaitą ir pamatysite, kad reikia ką nors su tuo daryti. Galbūt laikas gerokai sumažinti pardavimo kainą?

Jei abejojate, ar turėtumėte pasitikėti mūsų programa, esame pasirengę suteikti jums unikalią galimybę nemokamai naudotis mūsų demonstracine versija, kad galėtumėte pamatyti visas dizaino funkcionalumas ir patogumas. Su kiekvienu klientu elgiamės pagarbiai ir visada palaikome ryšį. Mūsų ekspertai gali paaiškinti neaiškią situaciją, patarti ir išspręsti bet kokią problemą. Automatika parduotuvėje yra tai, be ko šiuolaikiniame pasaulyje negalime išsiversti. Būtina neatsilikti nuo šiuolaikinių tendencijų. Žinoma, ne tik dėl to, kad tai madinga, bet ir dėl to, kad šiuolaikinės technologijos leidžia ženkliai optimizuoti bet kokį verslą, ypač tokį monotonišką verslą kaip duomenų apskaita. Kompiuteriai įrodė, kad su dideliais duomenų srautais susidoroja geriau nei žmonės, todėl pašalinamos visokios klaidos. Tačiau žmogus taip pat yra neatsiejama dalis; vienas asmuo nustato užduotis, analizuoja mašinos pateiktas ataskaitas ir tada, remdamasis daugeliu veiksnių, priima reikiamą sprendimą. Automatika parduotuvėje yra tai, ko reikia jūsų verslui!

Kaip paprasta parduotuvė atrodo paprasto kliento akimis? Tai vieta, kur galima pasirinkti tam tikrus produktus, kurių gali prireikti, o tada tiesiog nueiti prie kasos ir sumokėti už tas prekes bei išeiti iš parduotuvės. Tačiau šios parduotuvės vadovo situacija yra kitokia, nes reikia atsižvelgti į daugybę aspektų. Laimei, programa USU-Soft supaprastina valdymą ir prisideda prie procesų kokybės kontrolės.