Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Mažmeninės prekybos apskaita

Mažmeninės prekybos apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Mažmeninės prekybos apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite buhalterinę apskaitą mažmeninei prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Naudodami USU-Soft, mūsų mažmeninės prekybos apskaitos sistemą, galima vesti prekybos apskaitą tiek internetu, tiek neprisijungus, nepaisant pardavimo vietų skaičiaus. Programą integravome su prekybos įranga. Taigi etikečių spausdintuvu spausdinate atskirus brūkšninius kodus. Dirbkite su duomenų rinkimo terminalu ir registruokite prekes prekyboje. Dirbkite su gaminiais per brūkšninio kodo skaitytuvą. Kvitus lengva atspausdinti spausdintuvu arba naudojantis finansų registratoriumi. Ši automatika leidžia dirbti su brūkšninių kodų skaitytuvu. Brūkšninių kodų skaitytuvo patogumas slypi jo veikimo greičiu, palengvina prekių paiešką. Naudodami brūkšninių kodų skaitytuvą ir tam skirtą pardavimo langą galite lengvai parduoti daug. Be to, inventorizavimo procesas taps dar greitesnis ir geresnis. Viena iš mūsų sistemų ypatybių yra ta, kad vartotojai dalijasi prieiga prie mažmeninės apskaitos programos. Mažmeninės prekybos programinės įrangos apskaitoje dirbate su keliomis kasomis. Dabar jūsų mažmeninė apskaita taps išsamesnė ir automatizuota. Naudojant mūsų mažmeninės prekybos stebėjimo programą, mažmeninės prekybos apskaita bus greita! Mažmeninės prekybos sistemos apskaita yra bandomoji versija mūsų svetainėje. Išbandykite mažmeninės prekybos valdymą demonstracinėje versijoje. Mažmeninė prekyba be vargo – tai paprasta, tiesiog naudokite šią sistemą!

Mūsų kompiuterių ekspertų sukurta mažmeninės prekybos sistemos apskaita – tai ne tik prekių kontrolė sandėlyje, bet ir kiekvieno padalinio sekimas kiekviename verslo etape. Siekiant užtikrinti, kad organizacijos veikla būtų vykdoma efektyviausiai, dauguma įmonių ėmėsi automatizuoti produktų kontrolę. Mažmeninės apskaitos prekių valdymo programa leis per trumpą laiką atlikti daugybę operacijų, kokybiškai ir integruotai kontroliuoti gaminius, organizuoti užsakymo ir gamybos procesus, taip pat planuoti įmonės veiklą ir individualiai. kiekvienas darbuotojas. Tai taip pat leidžia susisiekti su klientais, susidaryti teigiamą nuomonę apie įmonę ir dar daugiau.

Mažmeninės prekybos apskaitos programoje galite naudotis 4 rūšių moderniais pranešimais: el. paštu, SMS, Viber, balso skambučiu. O, taip, jūs girdėjote teisingai! Mūsų mažmeninės prekybos apskaitos programa gali paskambinti kiekvienam klientui ir pasikalbėti jūsų paslaugos vardu, kad primintų apie susitikimą. Dauguma tarnybų nori paskambinti savo klientams, kad patvirtintų susitikimą, taip išvengiant prarasto pelno. Pasirinktinėje ataskaitoje pateikiamas klientų, su kuriais reikia susisiekti, sąrašas. Ši ataskaita vadinama pranešimu. Su juo galite rankiniu būdu skambinti klientams arba automatiškai siųsti masinius pranešimus. Šią pranešimų sistemą galima naudoti ir kitiems tikslams. Pavyzdys: norėdami padidinti savo klientų lojalumą ir pardavimų skaičių, informuokite apie įvairias akcijas ir nuolaidas, sukauptas premijas, palinkėkite savo klientams gimtadienio, sveikinimo ir kitų švenčių.

O dar patogiau dirbti su mokėjimais apskaitos sistemoje. Kainos nurodomos kiekvienai paslaugai, kuri yra fiksuota ir pridedama iš kainoraščio arba pasirenkama rankiniu būdu, kai tiksli kaina iš anksto nežinoma. Be to, yra ir trečias variantas – kai kaina priklauso nuo darbui praleistų valandų. Jei atlikdami paslaugą naudojote kai kuriuos gaminius, specialioje eilutėje nurodykite tai kaip Medžiagos. Jei iš anksto žinote, kokios medžiagos bus išleistos paslaugai suteikti, jas pridedate prie skaičiavimo, kad jos būtų nuolat automatiškai nurašomos. Jei naudojamas kažkas, kas viršija normą, visada galite tai padaryti rankiniu būdu. Tačiau jei kai kurios prekės ar medžiagos neįskaičiuotos į paslaugos kainą, jas tiesiog pažymite specialiu varnele ir įtraukite į sąskaitą faktūrą. Visų medžiagų kaina rodoma artima paslaugos kainai. Po to visa mokėtina suma apskaičiuojama tiesiogiai apskaitos programoje.

Kartais klientams tereikia ką nors nuveikti ir jie yra pasiruošę atsivežti savo reikmenis, kad sumažintų išlaidas. Na, tai visiška tiesa. Klientas visada teisus! Jei klientas atsivežė savo prekių ir reikmenų, jas išvardijate atskirame skirtuke, kad klientas užsakymo formoje matytų, kad mokėti nereikia. Mažmeninės prekybos apskaitos programa viską apskaičiuoja automatiškai. Galite pasirinkti mokėjimo būdą: grynais arba kortele. Klientai dažniausiai atsiskaito grynaisiais, todėl šis būdas pasirenkamas pagal nutylėjimą, kad būtų garantuotas maksimalus veikimo laikas. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų oficialioje svetainėje ususoft.com. Skambinkite arba rašykite! Sužinokite, kaip galime automatizuoti jūsų organizaciją. Galite atsisiųsti nemokamą demonstracinę apskaitos programos versiją, skirtą mažmeninei prekybai, kad iš pirmų rankų patirtumėte visas šios puikios apskaitos programos funkcijas.

Kaip minėjome anksčiau, mažmeninės prekybos apskaitą galima atlikti naudojant USU-Soft valdymo ir kontrolės programą. Įdomu stebėti šios veiklos procesą, nes sistema daro stebuklus nuolat analizuodama tokį didelį informacijos kiekį. Tai reiškia, kad nereikia nei ilsėtis, nei pertraukos. Tai daro programą vertinga ir padidina mažmeninės prekybos organizacijos produktyvumą. Beje, anksčiau minėjome, kad sistema gali būti naudojama finansų valdymo ir kontrolės procese. Tai tiesa ir naudinga tiriant bet kokio profilio organizavimą.