Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga prekybai

Programinė įranga prekybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga prekybai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prekybos parduotuvėje automatizavimas yra itin svarbus prekių apskaitoje. Įmonės USU-Soft sukurta programinė įranga prekybai užtikrina aukštos kokybės Jūsų prekybos įmonės kontrolę ir valdymą. Komercijai skirta programinė įranga tinka mažoms, vidutinėms ir didelėms parduotuvėms, leidžia greitai apdoroti operacijas ir pašalina klaidų galimybę. Komercijai skirta programinė įranga apima informaciją apie organizacijos padalinius, sandėlius, potencialius ir esamus klientus bei produktus, parduodamus gerai veikiančioje prekybos automatizavimo sistemoje. Prekybos valdymo ir kontrolės programine įranga gali naudotis keli vartotojai, vienu metu prisijungę prie vienos duomenų bazės vietiniu tinklu arba internetu. Nereikia samdyti tam skirto žmogaus, kuris dirbtų su prekybos valdymo ir valdymo programine įranga, nes programine įranga paprasta naudotis, o dirbti su ja galite išmokti per kelias valandas.

Sandėlyje gautas prekes nesunkiai fiksuosite, kol bus sugeneruoti visi reikalingi dokumentai. Jei vienu metu reikia pridėti arba įrašyti daug elementų į išorinį šaltinį, naudokite laiką taupančias eksportavimo ir importavimo funkcijas. Verslo apskaitos programine įranga sukuriama daug dokumentų, įskaitant sąskaitas faktūras, kvitus, čekius ir visų rūšių ataskaitas. Sandėlio apskaitoje galite sukurti etiketes, kurios vėliau bus naudojamos sandėlyje. Į gaminį galima įkelti vaizdus ar nuotraukas iš internetinės kameros. Prekybai skirta programinė įranga tinka mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms ir profesionaliai stebi verslą. Automatinio įvestos informacijos atnaujinimo funkcija naudinga, jei įmonė dirba su daugybe taikymo taškų. Naudojant laikmatį, duomenys bus automatiškai atnaujinami po tam tikro laiko ir bus pridėta bet kokia darbuotojo pastebėta nauja informacija. Jei jus domina programinė įranga prekybai, atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją iš mūsų svetainės ir išbandykite jos galimybes. Mūsų įmonės ekspertai visada mielai jums padės ir atsakys į visus klausimus, susijusius su programine įranga verslui.

Ir, žinoma, neturėtumėte pamiršti savo darbuotojų. Pirmasis gero specialisto požymis – piniginė nauda jūsų verslui. Galite pamatyti, kiek kiekvienas darbuotojas įmonei atneša pinigų. Jei darbuotojo atlyginimas yra ne fiksuotas, o gabalas, programa, skirta profesijai, lengvai jį apskaičiuos automatiškai. Norėdami tai padaryti, galite nustatyti kiekvieno specialisto procentus atskirai. Netgi koreguoti atlyginimus leidžiama atsižvelgiant į įvairias teikiamų paslaugų rūšis ir parduodamus susijusius produktus. Daugelis organizacijų taip pat taiko savitarpio pagalbos principą. Pavyzdys: klientas įsigijo paslaugą. Kad ir ką jis dar turi kitose jūsų parduotuvės vietose, jis taip pat gali būti paskatintas pasirūpinti kažkuo kitu. Kartu įmonė gaus žymiai daugiau pajamų, o tokie siuntimai pas kitus specialistus bus papildomai apdovanoti. Svarbiausia kiekvieno darbuotojo pareiga, be abejo, yra dirbti su savo reputacija. Ir tai geriausiai galima atsekti iš klientų elgesio. Kai klientas ir toliau kreipiasi pas tą patį specialistą po pirmojo apsilankymo, tai vadinama kliento išlaikymu. Kuo daugiau tuo geriau.

Taip pat ypatingą dėmesį skyrėme mūsų programinės įrangos komerciniam dizainui. Padarėme viską, ką galėjome, kad sukurtume tokią prekybos apskaitos programinę įrangą, kuri būtų paprasta naudoti ir sukeltų tik teigiamas asociacijas dirbantiesiems. Sukūrėme daugybę dizainų, kurie suteiks komforto jūsų darbui ir padidins jūsų produktyvumą, nes tam įtakos turi daugybė veiksnių, tokių kaip vasaros tema, Kalėdų tema, moderni tamsi tema, Valentino dienos tema ir daugelis kitų. Įskaitant atmosferą, kurioje yra darbuotojas.

Mes sunkiai dirbome, kad komercijai skirta programinė įranga būtų geriausia tokio pobūdžio ir naudojome pažangiausias pardavimo ir klientų aptarnavimo technologijas. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas klientų duomenų baze vadinamos skilties, kurioje yra visa reikalinga informacija apie jūsų klientus, patogumui. Registruotis galima tiesiai prie kasos. O norėdami greitai surasti klientus, surūšiuokite juos į grupes: nuolatiniai klientai, VIP klientai ar nuolatiniai skundikai. Šis metodas leidžia iš anksto žinoti, kuris klientas turėtų labiau susidomėti arba kada tiksliai paskatinti jį pirkti. Turėkite omenyje, kad kiekvienam klientui kainos gali skirtis, nes turite nuolat skatinti tuos, kurie jūsų parduotuvėje praleidžia daug laiko.

Apsilankykite mūsų oficialioje svetainėje ususoft.com ir atsisiųskite demonstracinę versiją, kad geriau suprastumėte, kaip veikia prekybai skirta programinė įranga ir išmėgintumėte visas funkcijas. Prašome skambinti arba rašyti! Esame pasirengę atsakyti į visus klausimus ir padėti visais įmanomais būdais! Sužinokite, kaip galime automatizuoti jūsų organizaciją. Atkreipti dėmesį į tai, ką jūsų darbuotojai veikia per savo darbo laiką, būtina užtikrinti, kad jie visiškai atliktų savo pareigas ir įsipareigojimus. Kartais sunku tai nustatyti, nes gali būti per daug. Tokiu atveju patartina leisti IT pagalbai perimti šią priežiūros ir kontrolės užduotį į savo rankas. Prekybos apskaitos programinė įranga USU-Soft kontroliuoja kitų darbuotojų veiklą, renka informaciją ir ją sistemina, kad būtų sudarytos visiems suprantamos ataskaitos.