Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Prekių pardavimo apskaita

Prekių pardavimo apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Prekių pardavimo apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite prekių pardavimo apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kurioje verslo įmonėje prekių, kaip gamybinių įmonių produkcijos, pardavimo apskaita yra pagrindinė apskaitos rūšis ir yra verslo įmonės veiklos valdymo sistemos dalis. Apskritai prekių pardavimo apskaita įmonėje yra labai svarbi ir reikalaujanti specialaus požiūrio, nes apima kelių organizacijos struktūrinių padalinių darbą, o verslo įmonei valdyti naudojama speciali programinė įranga. Prekių pardavimo apskaita vykdoma naudojant specialias gamybos įmonių ar prekybos organizacijos subjekto produkcijos tikrinimo programas. Šiandien prekybos organizacijose yra daug sistemų, kuriose stebite pardavimus ir prekes.

Viena iš tokių prekių pardavimo apskaitos programų yra USU-Soft. Jis gali būti naudojamas kaip programa prekių ir paslaugų pardavimo apskaitai, produktams registruoti ir visam procesui kontroliuoti. Naudodami USU-Soft programinę įrangą prekybai organizuoti, jūs atskirai vedate prekių pardavimo įrašus ir juos derinate, jei prekybos atstovas neapsiriboja vienu filialu. Mūsų plėtra jau seniai ir tvirtai įžengė į informacinių technologijų rinką ir užėmė vieną iš pirmaujančių pozicijų šioje rinkoje. Taip yra dėl plataus galimybių sąrašo ir individualaus požiūrio į kiekvieną klientą. USU-Soft gamybos programinė įranga leidžia optimizuoti ne tik prekių pardavimo apskaitą prekyboje, bet ir visos organizacijos veiklą. Dirbame su klientais iš NVS ir už jos ribų. Mes aktyviai naudojame nuotolinę prieigą, kad galėtume teikti techninės pagalbos paslaugas prekybos programoje. Norėdami pamatyti sąsają ir daugumą mūsų prekybos prekių pardavimo apskaitos plėtros galimybių, galite atsisiųsti demonstracinę versiją iš mūsų svetainės.

Prekių pardavimo programa padės sugeneruoti kelias ataskaitas apie įvairius jūsų verslo aspektus. Pavyzdys: galite analizuoti, kuriame kainų segmente jūsų paslaugos ir produktai yra labiau prieinami žmonėms. Jei kažkas per brangu ir nepopuliaru, šiek tiek sumažinkite kainą ir uždirbsite iš parduoto kiekio! Mūsų pardavimo apskaitos programa taip pat parodo jūsų išlaidas. Tai padeda geriau juos kontroliuoti. Pamatysite bendrą kiekvienos kainos elemento sumą. Jis bus kuriamas kas mėnesį, o tai dar labiau palengvins sekimo dinamiką. Kartu su informacija apie pajamas ir išlaidas pardavimo apskaitos programa tai vizualiai parodys grafike šviesiai žalia ir raudona linija. Taip pat apskaičiuos kiekvieno aktyvaus darbo mėnesio pelną. Jei vykdysite akciją, kad pritrauktumėte daugiau klientų, specialioje ataskaitoje pamatysite, ar tai buvo veiksmingas veiksmas. Administratorius taip pat turės informaciją apie gautas ir išleistas premijas. Atminkite, kad kiekvienoje ataskaitoje yra skirtingi grafikai ir diagramos. Tai daroma tam, kad jūsų pardavimo apskaita būtų aiškesnė. Naudodamiesi mūsų kruopščiai sukurta programa, jums net nereikia būti ekonomistu ar buhalteriu, kad pamatytumėte bendrą vaizdą. Be to, analizei nereikia skirti daug laiko. Vadovai vertina kiekvieną sekundę. Paprastai pakanka greito žvilgsnio į norimą ataskaitą!

„Klientų skyrius“ yra unikali skyrius, specialiai sukurtas tam, kad darbas su klientais būtų kuo paprastesnis. Klientus galima suskirstyti į grupes, kad geriau matytų, kurioms reikia daugiau dėmesio ir laiko. Duomenys apie klientus gali būti įvesti tiesiai į kasą. Vieni pirkėjai parduotuvėje lankosi dažnai, kiti – retai. Pirmos grupės žmonės priskiriami VIP kategorijai, nes jie yra jūsų ištikimi gerbėjai ir parodė tikrą lojalumą. Svarbu juos laikyti savo parduotuvėje. Daugelis stebisi, kodėl turėtų tai daryti, ir nesupranta, kodėl svarbu tam skirti laiko. Ši technika yra vienas iš svarbiausių būdų išlaikyti susidomėjimą jūsų parduotuve. Reikia pastebėti, kad klientų pritraukimas nėra pati svarbiausia užduotis. Svarbu klientus paversti nuolatiniais klientais, kad jie gautų pastovias pajamas. Kitas būdas tai pasiekti – pasiūlyti premijų kaupimo sistemą. Pirkėjai gauna premijas už kiekvieną pirkinį parduotuvėje. Jie stengiasi sukaupti kuo daugiau premijų, vadinasi, daug perka jūsų parduotuvėje. Tai skatina juos vėl ir vėl ateiti pas jus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialioje svetainėje. Čia galite atsisiųsti nemokamą mūsų apskaitos programos, skirtos prekių pardavimui, demonstracinę versiją ir patirti visus stebuklus, kuriuos gali pasiūlyti mūsų sistema. Automatika – Jūsų verslo ateitis!

Prekių pardavimas yra procesas, reikalaujantis griežtos kontrolės ir buhalterio priežiūros. Kadangi neapsimoka samdyti tiek daug buhalterių, daug geriau įsidiegti USU-Soft aplikaciją ir pažiūrėti, kokių nuostabių rezultatų galima pasiekti pasitelkus šiuolaikines technologijas specialių algoritmų ir taisyklių rinkinių pavidalu. Programa yra moderni ir tinka bet kuriai organizacijai. Kompiuteris neturi būti vienas geriausių našumo požiūriu. Programa veikia bet kuriame kompiuteryje, todėl jums nereikia pirkti papildomos techninės įrangos, kad programa būtų naudinga jūsų organizacijoje. Stebėkite, kaip jūsų įmonė kyla naudodamiesi IT – USU-Soft puikiai tinka bet kokiam iššūkiui. Programėlė – tai būdas patobulinti savo darbuotojų efektyvumą įdiegiant programėlę ir mėgaujantis jos siūlomu darbo greičiu!