Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa turgui

Programa turgui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa turgui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą turgui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kurio verslo srityje veikiančio verslo tikslas – ieškoti nišų, kuriose būtų galima gauti daugiausia pajamų, būti sėkmingam ir rasti patikimus partnerius. Tačiau norint pasiekti šiuos tikslus, reikalinga geriausia verslo valdymo ir personalo kontrolės praktika, kuri leis apdoroti gautus duomenis, o ne leisti tai daryti vienam asmeniui, laukti jūsų laiko ir bijoti klaidų, kurias gali padaryti žmogus. Prekybos įmonės darbuotojų protiniai gebėjimai pasitelkiami įdomesnėms užduotims atlikti. Vis daugiau įmonių visame pasaulyje pereina prie automatizuotų apskaitos programų rinkai. Šis procesas nevyko per tokias organizacijas kaip turgus. Geriausia turgaus galimybė – naudoti specialias programas, kurios optimizuoja visus verslo procesus ir maksimaliai padidina organizacijos potencialą. USU-Soft automatizavimo ir valdymo programa, skirta rinkai, daro jūsų organizacijos verslą dar efektyvesnį ir pritraukia naujų klientų bei partnerių. Ypač svarbu turėti tokią programą rinkoje. Turgus – tai privati rinka, kurioje būtina prekių, klientų ir darbuotojų kontrolė. Be jo jūsų parduotuvė turguje gali virsti chaosu.

Kodėl būtent USU-Soft? Viskas gana paprasta. Pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės kuriant šią Çarşı modernizavimo programą, yra kokybė, patikimumas, efektyvumas ir ekonomiškumas. Ir mums pavyko šiuos planus įgyvendinti. Jei jus domina mūsų arkadinės programos galimybės, galite su ja susipažinti atsisiųsdami demonstracinę versiją iš mūsų svetainės.

Mūsų turgaus apskaitos programa turi daugiau teigiamų kokybės apsaugos ir kontrolės audito savybių. Mes siūlome jums patogiausią sąsają. Paprasta ir intuityvi. Dizainą pasirenkate patys, nes esame parengę daugybę temų apžvalgų. Galite rinktis pagal savo skonį ir taip susikurti patogiausias darbo sąlygas. Tai tiesiogiai veikia produktyvumą, taigi ir jūsų verslo sėkmę. Taip pat siūlome tinkamą pagrindą darbui su klientais. Galite naudoti 4 modernius būdus susisiekti su jais: Viber, SMS, el. paštu ir balso skambučiais. Ypač didžiuojamės antra pažangiausia komunikacijos su klientais priemone. Be to, nedaug parduotuvių ar paslaugų gali pasigirti turėdami produktus su panašiomis šiuolaikinėmis technologijomis.

Mūsų pasažų valdymo ir kokybės kontrolės programa išskirtinė tuo, kad speciali premijų sistema leidžia ne tik pritraukti klientus, bet ir išlaikyti juos savo parduotuvėje. Turgaus programoje pamatysite, kurie gavo premijas, o kurie nusipirko. Premijų sistema yra neatsiejama prekybos šiuolaikiniame pasaulyje dalis. Nėra nei vienos parduotuvės, kuri nenaudotų šio poveikio įrankio klientų paskatoms. Klientai stengiasi sukaupti kuo daugiau premijų, kad išleistų daugiau pinigų jūsų parduotuvėje.

Automatizavimo ir modernizavimo apskaitos ir valdymo programa siūlo daugybę ataskaitų, padedančių visiškai suprasti jūsų verslo būklę. Pavyzdys: analitinė ataskaita parodo klientų, prašančių paslaugų, skaičių per dieną. Ne visi nusikels iki paskutinio ir svarbiausio etapo – pirkimo. Žmonių, mokančių už prekes ar paslaugas, procentas yra jūsų verslo efektyvumo rodiklis. Tačiau nesvarbu, kaip gerai dirbate su savo klientų duomenų baze, vis tiek turite turėti omenyje savo darbuotojus. Jie taip pat atlieka didelį vaidmenį. Mūsų išmanioji rinkai skirta programa padeda atpažinti tikrai kvalifikuotus žmones. Turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į tai, kas vyksta tiesiogiai, bet ir vadovautis tik mūsų arkados analizės programa.

Pirmasis gero specialisto požymis – jo parduotuvei ar paslaugai atnešama finansinė nauda. Matote, kiek kiekvienas specialistas uždirba jūsų įmonėje. Jei darbuotojo atlyginimas yra ne fiksuotas, o gabalas, arkadinė programa lengvai jį apskaičiuos automatiškai. Norėdami tai padaryti, galite nustatyti kiekvieno specialisto procentus atskirai. Netgi koreguoti atlyginimus leidžiama atsižvelgiant į įvairias siūlomas paslaugas. Daugelis įmonių taip pat dirba pagal principą „Užsidirbau pats, padėk kolegai“. Galime pateikti pavyzdį. Apsvarstykite tokią situaciją: klientas pasinaudojo paslauga. Taip pat gali būti pasiūlyta daryti ką nors kita arba nusipirkti ką nors kita. Kartu įmonė generuoja daugiau pajamų, o specialistas papildomai apdovanojamas už tokius puikius pardavimų rodiklius. Taip pat galite pamatyti kiekvieno specialisto lankymosi dinamiką. Šioje palyginimo ataskaitoje rodomas vieno darbuotojo lankytojų skaičius per mėnesį ir palyginimas su kitais darbuotojais.

Neįmanoma tapti sėkmingu verslu be pardavimų apskaitos programos. Todėl pasinaudokite galimybe nemokamai išbandyti mūsų programą rinkoje ir įsitikinkite – ji tikrai efektyvi ir gali pakelti jūsų verslą į visiškai naują sėkmės lygį. Pasiūlymas yra sąžiningas ir patikimas, nes daug klientų, su kuriais džiaugiamės galėdami ir toliau bendradarbiauti, dalijasi patirtimi naudojant USU-Soft programą. Šias mintis galima perskaityti straipsnių pavidalu mūsų svetainėje.