Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pardavimo apskaita

Pardavimo apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pardavimo apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti buhalteriją pardavimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prekybos pardavimų apskaita yra viena iš pagrindinių prekybos verslo studijų sričių. Prekybos pardavimų gamybos kontrolė leidžia nustatyti prekybos įmonės pardavimų apimtis ir jos plėtros dinamiką. Siekdama sukurti kokybišką pardavimų apskaitą, kiekviena prekybos srityje veikianti įmonė savarankiškai nustato informacijos rinkimo ir fiksavimo būdus bei kokius įrankius naudos savo tikslams pasiekti. Paprastai vienas įrankis, padedantis atlikti šias užduotis, yra apskaitos programinė įranga, išsprendžianti daugelį prekybos įmonės problemų. Visų pirma problema, kad trūksta laiko apdoroti didėjantį informacijos kiekį.

Geriausias apskaitos sistemos pritaikymas bet kurioje organizacijoje yra USU-Soft. Per trumpą gyvavimo laikotarpį pardavimų apskaitos programinė įranga pasirodė esanti aukštos kokybės programa, turinti dideles galimybes. USU prekybos programinė įranga atlieka visą įvestos informacijos sisteminimo ir analizės darbą, o tai leidžia prekybos įmonėms perskirstyti savo darbuotojų pareigas ir nukreipti energiją kūrybiškesnėms užduotims. Kokybė, patikimumas, prieinamumas ir įperkamumas – visos šios savybės pritraukia vis daugiau įmonių visame pasaulyje prie mūsų naujausios pardavimo apskaitos sistemos. Galime automatizuoti bet kokį darbą. Pasitikėk mumis. Taupydami laiką, su visais klientais dirbame nuotoliniu būdu, naudodami pažangias technologijas. Mūsų svetainėje yra pardavimų apskaitos automatizavimo programos demonstracinė versija. Jį galima įdiegti savo kompiuteryje ir patys galite patirti, koks jis naudingas ir koks platus jo funkcijų spektras. Jei jus domina mūsų siūloma pardavimo apskaitos prekybos programinė įranga, praneškite mums naudodami bet kurią iš čia pateiktų kontaktinių formų.

Kurdami šią patogią ir išmanią pardavimų apskaitos automatizavimo programą panaudojome tik moderniausias technologijas. Naudojantis šia kokybės objekto apskaitos personalo kontrolės ir pardavimo sistema, bus 4 būdai informuoti klientus apie įvairias akcijas, nuolaidas ir naujų prekių atvežimą: Viber, SMS, elektroniniu paštu ir balso skambučiu. Dirbtinis intelektas bendraus su jūsų klientais ir suteiks jiems svarbios informacijos apie jūsų parduotuvę ir jos gaminius, tarsi jie būtų įprasti darbuotojai. Be to, specialus skyrius su klientų duomenų baze suteikia galimybę įrašyti, kaip kiekvienas klientas sužinojo apie jūsų parduotuvę ir produktus. Tai leidžia jums sukurti tinkintą ataskaitą, kuri analizuos, kuris skelbimas veikia geriausiai. Ir tai yra teisingas būdas tinkamai paskirstyti savo lėšas ir leisti pinigus tik efektyviausiai reklamai. Dar viena svarbi pažangios pardavimo apskaitos programos klientų duomenų bazės dalies savybė yra ta, kad galite matyti, kaip ir kiek premijos jūsų klientas gauna už kiekvieną pirkinį. Tada šios premijos naudojamos vietoj grynųjų pinigų norint nusipirkti prekes, kurias jie nori nusipirkti iš jūsų parduotuvės. Ši pardavimo apskaitos sistema skatina klientus daugiau išleisti jūsų parduotuvėje. Tačiau viskas priklauso ne tik nuo pirkėjo noro. Pardavėjas taip pat atlieka esminį vaidmenį, todėl reikia susikurti tokią darbo aplinką, kuri skatintų darbuotoją daryti viską, ką gali ir net šiek tiek daugiau parduoti kuo daugiau prekių. Todėl į pardavimo kontrolės automatizavimo programą įtraukėme funkciją, vadinamą kainų mokesčiais.

Kaip matote, padarėme viską, ką galėjome, kad ši moderni apskaitos programa būtų subalansuota ir protinga pardavimui. Atsižvelgiama ne tik į tradicines prekybos praktikas, bet ir į šiuolaikines tendencijas. Įdiegėme pažangiausius profesionalius darbo su klientais metodus, kurie pakels jūsų verslą į visiškai naują lygį ir leis palikti visus konkurentus. Mūsų pažangi apskaitos programa pardavimui yra patogi ne tik funkcionalumu, bet ir dizainu; tai padeda sutelkti dėmesį į konkrečias užduotis ir padėti jūsų darbuotojams dirbti efektyviau. Jūs pasirenkate norimą sąsajos stilių. Vieninteliai kriterijai yra jūsų pageidavimai ir pageidavimai. Nepraleiskite progos pasinaudoti mūsų apskaitos sistema, norėdami parduoti ir atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją iš mūsų svetainės. „USU-Soft“ iš tikrųjų keičia jūsų verslo produktyvumą.

Pardavimas laikomas šiuolaikinių rinkos santykių varomąja jėga. Mūsų visuomenės priklauso nuo šių santykių stabilumo. Tas pats pasakytina ir apie įprastų parduotuvių, prekiaujančių kasdien prekėmis, funkcionalumą. Tuo pačiu metu jie gauna pelną ir patiria tam tikrų nuostolių. Šiuos procesus reikia atidžiai apskaityti, kad vadovas matytų visas finansines investicijas ir išlaidas, kad galėtų numatyti tolesnę plėtrą. Lygiai taip pat vadovas gali naudotis sistema planuodamas ateities grafikus ir išvengti nemalonių nesusipratimų bei chaoso pardavimo procese situacijų. Šią veiklą turi kontroliuoti ir analizuoti išmanioji USU-Soft programa, kuri pašalina klaidas ir klaidas. Tegul sistema pakeis kelis darbuotojus, kad pagerintų rezultatus. USU-Soft yra jūsų sprendimas amžinai problemai, kaip organizuoti organizacijos valdymą, kad ji būtų produktyvi.