Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa parduotuvei

Programa parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimui parduotuvėje visada reikalinga specializuota parduotuvės programinė įranga, kurią dažniausiai sudaro kelios programos, naudojamos įvairiose jūsų verslo srityse. Mūsų parduotuvės programinė įranga USU-Soft yra pilnas parduotuvės apskaitos sprendimas, kai viena parduotuvės apskaitos programinė įranga pakeičia visas kitas. Jei jūsų parduotuvėje tokios sistemos nėra, negalite tinkamai vykdyti kontrolės parduotuvėje. Naudodami šią programinę įrangą matote, kaip lengva programoje saugoti informaciją. Pirmas dalykas, kurį pamatysite parduotuvės programoje, yra labai paprasta sąsaja. Ten galima ne tik parduoti, mokėti, užsisakyti naujų gaminių, bet ir inventorizuoti. Ir kai turite brūkšninio kodo skaitytuvą, jums nebereikės to daryti rankiniu būdu. Naudodamas brūkšninio kodo skaitytuvą, vartotojas dažnai susiduria su modernizavimo problema. Mūsų siūloma parduotuvei skirta apskaitos programinė įranga palaiko įvairių tipų skaitytuvus bei gamyklinius brūkšninius kodus. Mes sukūrėme valdymo ataskaitų rinkinį, kurį programinėje įrangoje galite nustatyti atskirai. Jūsų prašymu mūsų ekspertai taip pat gali sukurti papildomas ataskaitas. O svarbiausia, šios sistemos ataskaitose parduotuvei galėsite matyti ne tik pinigų judėjimą, bet ir visus prekių judėjimus bei ataskaitas apie darbuotojų darbą. Atlikite išsamią apskaitą naudodami šią apskaitos programėlę parduotuvėje!

Kodėl nepasitikėti tiek daugybe reklamuojamų nemokamų programų internete? Priežasčių yra daug, tačiau norime pasakyti svarbiausias. Pirma, labai mažai tikėtina arba net neįmanoma, kad tokios sistemos būtų tikrai nemokamos. Joks programuotojas nereiktų laiko ir pastangų, kad sukurtų tokią sudėtingą sistemą, kad parduotuvė ją kam nors atiduotų nemokamai. Kiekvienam, įsigyjančiam kompleksinę buhalterinę parduotuvei programą, reikalingas nuolatinis prisijungimas prie palaikymo sistemos įvairioms problemoms spręsti. Ir tada šiuo metu parduotuvės valdymo ir kokybiškos apskaitos programos, kuri turėtų būti nemokama, kūrėjai ima pinigus, kad suteiktų prieigą prie tam tikrų funkcijų, o laimingoji versija, kurią galite atsisiųsti, nėra baigta, o tik demonstracinė versija. Jums buvo pažadėta nemokama sistema, o galiausiai paaiškėja, kad jos negavote. Neturėtumėte bendradarbiauti su įmone, kuri apgaudinėja jus, kad pasinaudotumėte jos produktu. Siūlome visiškai skaidrų ir sąžiningą sandorį – prieš priimdami svarbų sprendimą, pavyzdžiui, pasirinkdami programą parduotuvei, išbandykite demonstracinę versiją – galite ją atsisiųsti iš mūsų oficialios svetainės. Jei nesate kažkuo patenkinti, praneškite mums. Džiaugiamės galėdami ją pataisyti ir rasti būtent jums tinkamą.

Esame atviri naujiems pasiūlymams ir visada džiaugiamės galėdami išbandyti ką nors naujo. Antra, mes jums pasakome įrodytą faktą – tokių parduotuvių programas galima atsisiųsti nemokamai, jos yra 100% ydingos, neišsamios, turi daug klaidų ir jokiu būdu negarantuoja jūsų duomenų saugumo. Tokios parduotuvių buhalterinės apskaitos ir valdymo programos padarys didelę žalą jūsų verslo veiklai, sukels gedimus, gedimus, o galiausiai žlugs visos jūsų pastangos, laikas ir pinigai, skirti kuriant sėkmingą verslą. Kad taip nenutiktų, netapkite nemokamo sūrio auka pelėkautuose ir kreipkitės tiesiai į profesionalus. Sukūrėme unikalią sistemą, kuri optimizuos Jūsų parduotuvės veiklą, apsaugos Jūsų duomenis ir jokiu būdu nesukels nieko neigiamo. Prisiminkite, kaip svarbu teisingai pasirinkti.

Parduotuvės sistema skirta naudoti tiek mažoms, tiek vidutinėms ir net didelėms įmonėms. Bet kuriai darbo eigai, kuri kažkaip susijusi su prekyba, reikia automatizuoti tokį didelį duomenų kiekį. Parduotuvės automatizavimo ir valdymo programa yra visiškai naujos kartos programa. Nereikia girtis tokiomis naujovėmis prieš konkurentus. Pirma, optimizuoti verslo procesą, sisteminti duomenis, kontroliuoti pardavimus ir produktus. Ir atitinkamai girkitės per labai trumpą laiką pasiektu rezultatu, o ne su nauja jūsų sukurta automatizavimo ir modernizavimo programa. Mes tai garantuojame. Naudodami šią sistemą galite sukurti struktūrą, kuri parodys ir analizuos didelius jūsų verslo duomenų kiekius, pateiks tikslias ataskaitas ir tikslius rezultatus.

Mūsų misija – padaryti jus laimingus. Todėl negailėjome jėgų, niekaip negalime sukurti savo unikalios programos. Naudodami jį pamatysite, kad mes patys investavome į šią programą, kad ją būtų lengviau naudoti, lengviau išmokti ir ji būtų kuo funkcionalesnė. Parduotuvės programa veikia geriausiai ir nesukelia gedimų ar klaidų. Per daugelį savo buvimo rinkoje metų negavome nė vieno skundo. Tai yra kokybės rodiklis. Džiaugiamės, kad klientai renkasi mus, todėl sprendžiame iškilusias problemas ir teikiame aukščiausios kokybės techninę pagalbą. Jei norite būti vienas iš mūsų klientų, apsilankykite mūsų svetainėje, parašykite mums ir pabandykite įdiegti nemokamą demonstracinę versiją. Mes padedame automatizuoti jūsų verslą!

Parduotuvių valdymo praktiką galima pavadinti tarptautine. Yra įvairių programos versijų. Be to, yra daug kalbų, į kurias programa išversta. Dėl to nekils problemų naudojantis sistema jokioje šalyje. Šiuo metu jūsų prekybos organizacijai tereikia nustatyti programą, kad galėtumėte išbandyti ir pamatyti, kaip ji veikia. Privalumai, kurie atsivers prieš jus, jus tikrai nustebins.