Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa prekybai

Programa prekybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa prekybai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prekybos organizacijos visada pirmosios reaguodavo į menkiausius aplinkos pokyčius, savo darbe panaudodamos naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus. Norą visada būti naujausiais, lemia prekybos specifika. Konkurencija, kaip taisyklė, labai didelė. Norint išgyventi tokiomis sąlygomis, turi būti taikomi pažangūs apskaitos metodai. Mums reikia specialiai prekybai skirtos programos. Pažangiausia prekybai skirta grynųjų pinigų programa leidžia įmonei žymiai paspartinti padidėjusio informacijos kiekio apdorojimą, derinti visas verslo procesų grandinės grandis, kontroliuoti darbuotojų darbą visuose veiklos etapuose ir išsaugoti tai, kas geriausia ir daugiausia. efektyvi valdymo apskaita. Informacinių technologijų rinkoje yra daug verslo apskaitos sistemų prekybos valdymo ir kontrolės. Įmonė gali pasirinkti vieną ar kitą prekybos programą tik atlikusi išsamų rinkos tyrimą. Kuris tinkamiausias konkrečiai įmonei, priklausomai nuo įvairių aplinkybių, sprendžia jos pirmininkas. Paprastai tai yra kokybė, kaina ir individualaus koregavimo galimybė.

Daugelio įmonių teigimu, pažangiausia prekybos programa yra USU-Soft. Tai tikrai geriausia grynųjų pinigų įnešimo programa prekybai šiandien. Jis yra lengvai naudojamas tiek grynųjų pinigų programa prekybai, tiek geriausia grynųjų pinigų programa prekybai akcijomis ir geriausia grynųjų pinigų įnešimo programa prekybai. Be to, geriausia prekybos kontrolės grynųjų pinigų valdymo sistema padės atlikti išsamią įmonės analizę ir įvertinti jos plėtros galimybes. Norėdami geriau suprasti, kas yra verslui skirta USU-Soft kasos programa, kviečiame atsisiųsti demonstracinę versiją mūsų svetainėje.

Ypatingas gebėjimas suskirstyti klientus į kategorijas leidžia geriau suprasti, kaip su jais dirbti ir kuriems klientams reikia daugiau dėmesio. Pavyzdys: VIP klientai aiškiai nusipelno ypatingos pagarbos ir ypatingų privilegijų, nes jie yra vertingiausi jūsų versle ir atneša daugiau pinigų. Taip pat turime labai patogią sistemą darbui su prekėmis. Prekė į duomenų bazę įvedama įvairiais būdais. Patogiausias ir moderniausias būdas yra naudoti brūkšninius kodus, nes taip sutaupoma darbuotojų, kuriems tenka skirti daug pastangų reikalaujančių darbų, laikas. Įkeliate kiekvieno produkto nuotrauką, kad geriau suprastumėte, su kuriuo produktu dirbate. Kalbant apie vaizdus, mūsų programinėje įrangoje kiekvienam klientui taip pat galima įkelti nuotrauką prekybai, kad su klientų duomenų baze dirbantis ekspertas galėtų geriau vizualizuoti klientą ir galbūt net pabandyti nuspėti, kokios prekės ar paslaugos jis gali norėti. Tai sudėtinga užduotis, reikalaujanti specialių žinių apie įvairių tipų personažus.

Išplėstinė prekybos valdymo programa siūlo daugybę skirtingų ataskaitų su grafikais ir diagramomis, kurios padeda matyti visą jūsų verslo vaizdą. Be to, atskira išsami ataskaita parodo kiekvieno specialisto universalumą. Kiekvieno specialisto atliekamų darbų apimtis matysite individualiai. O jei vienas iš jų bando atlikti kelias užduotis, nesusitvarko su darbais, o klientai dažnai grąžina prekes arba skundžiasi nekokybišku aptarnavimu, tuomet tai matyti pažiūrėjus į specialų pranešimą. Ten pamatysite tokius ekspertus ir tokių nepageidaujamų atvejų skaičių kiekvieno mėnesio kontekste. Tačiau svarbiausia ataskaita yra klientų išlaikymas. Klientas visada kreipsis į gerą specialistą! Išanalizuokite kiekvieno darbuotojo išlaikymo procentą ir suraskite vertingiausią talentą. Visos ataskaitos kuriamos su Jūsų logotipu ir kitomis nuorodomis. Visos analizės gali būti pateiktos bet kokio laiko kontekste. Tai reiškia, kad galite lengvai jį analizuoti: dieną, savaitę, mėnesį ar net visus metus. Ši funkcija ypač naudinga atliekant svarbiausią bet kokioje organizacijoje reikalingą dalyką – finansinę analizę.

Kurdami šią išmanią ir naudingą prekybai programinę įrangą panaudojome tik moderniausias technologijas. Naudojantis šia pardavimų apskaitos sistema, bus 4 būdai informuoti klientus apie įvairias akcijas, nuolaidas ir naujus produktus: Viber, SMS, el. paštu ir balso skambučiu. Dirbtinis intelektas užmegs ryšį su jūsų klientais ir suteiks jiems svarbios informacijos apie jūsų parduotuvę ir jos produktus, tarsi jie būtų įprasti darbuotojai.

Mūsų programa gali konkuruoti su daugeliu panašių programų. Nepraleiskite progos patobulinti savo darbą. Darėme viską, kad mūsų sukurta programa atitiktų visus jūsų poreikius ir pageidavimus. Eikite į mūsų oficialią svetainę ir atsisiųskite nemokamą bandomąją programinės įrangos versiją, skirtą prekybai. Pamatysite – šią programą verta įdiegti. Patirsite visas mūsų minėtas teigiamas savybes ir suprasite, kad jos yra tikros ir geresnės nei tikėjotės.

Vienas iš svarbiausių bet kurio verslo vadovo charakterio bruožų – dėmesys net mažiausioms smulkmenoms. Labai svarbu jį turėti, nes rinkodaros santykiai, kuriuose mes visi gyvename, mums pasako savas bendradarbiavimo ir sąveikos su vidiniais ir išoriniais verslo procesais taisykles. O žinodami tendencijas tikrai gausite rimtą pranašumą. Programa USU-Soft jums tai padeda dar labiau palengvindama valdymo procesą.