Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM automobilių dalių parduotuvei

CRM automobilių dalių parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM automobilių dalių parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamai parsisiųsti CRM programą automobilių dalių parduotuvėje

Nemokamai parsisiųsti CRM programą automobilių dalių parduotuvėje

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automobilių dalių parduotuvės CRM sistemos galimybės

 • USU programa gali atlikti CRM funkcijas automobilių dalių parduotuvėje;
 • alite automatizuoti tiek internetinės parduotuvės, tiek fizinės prekybos vietos apskaitą;
 • rogramoje galite sukurti pilnavertes duomenų bazes su kategorijomis, pavyzdžiui, pagal automobilių markes;
 • iekvienai daliai galite sukurti atskirą inventoriaus kortelę, netgi galite pridėti prekės vaizdą;
 • ei turite filialus, galite naudoti TVS jų procesams valdyti;
 • SU gali dirbti įvairiomis kalbomis;
 • rograma padės automatiškai apdoroti klientų užklausas;
 • orėdami pagreitinti operacijas, galite sujungti integraciją su įranga;
 • sant poreikiui, esame pasiruošę sujungti Jus su integracija su išorinėmis tiekėjų sandėlių sistemomis;
 • latforma gali būti naudojama kartu su brūkšninio kodavimo įranga;
 • nventorizacijos procesas kartu su sandėlio įranga vyks labai greitai;
 • er USU galite stebėti kokybės kontrolę, pavyzdžiui, galite sekti tam tikrų prekių galiojimo datą: tepalų, filtrų ir kitų;
 • RM gali būti naudojamas lojalumo programoms organizuoti ir įgyvendinti;
 • agal pageidavimą prie Jūsų konsultacijų galime prijungti pokalbių robotą;
 • Šios ir kitos galimybės Jūsų laukia dabar, USU – sėkmingai plėtokite savo verslą.

CRM automobilių dalių parduotuvei

CRM automobilių dalių parduotuvei – tai specializuotas programinės įrangos sprendimas, skirtas pardavimo procesui optimizuoti, klientų aptarnavimui valdyti ir paslaugų kokybei gerinti.

Automobilių dalių parduotuvės CRM funkcijos tiesiogiai priklauso nuo jūsų biudžeto, jums gali būti pasiūlyti įvairūs sprendimai. USU įmonė pasiruošusi svarstyti įvairius bendradarbiavimo variantus pas mus galite gauti programą, kuri visiškai atitiks veiklos reikalavimus.

CRM automobilių dalys

USU Auto Parts CRM padės jums valdyti jūsų sąveiką su klientais geriausiu įmanomu būdu. Verslui labai svarbu išlaikyti ir plėsti klientų ratą. CRM gali rodyti išsamią informaciją apie klientus: kontaktus, pirkinių istoriją, grąžinimus, automobilio markę ir pan.

Ši informacija padės jums teikti labiau individualizuotas paslaugas. Tai taip pat padės pradėti lojalumo programas, kurios yra įdomios klientui ir naudingos jūsų verslui. Naudodamiesi USU galite siųsti laiškus įvairiais ryšio kanalais.

CRM automobilių dalys taip pat padės segmentuoti klientų bazę ir sutelkti dėmesį į jos mokumą, automobilių segmentą, pageidavimus ir pan.

Kitas labai svarbus veiklos aspektas – pardavimų valdymas. Naudodamiesi USU galite atsižvelgti ne tik į pardavimus iš fizinio taško, bet ir iš internetinės parduotuvės. Integravus su internetine parduotuve, visas operacijas galima atspindėti.

Pardavimas yra vienas iš pagrindinių procesų, kai integruotas su brūkšninių kodų skaitytuvu, galite labai greitai dirbti su savo asortimentu. Jei fiziškai neįmanoma nuskaityti gaminio brūkšninių kodų, galite naudoti lapą su atspausdintais kodais. Kitas variantas – sugalvoti savo kodus ir naudoti juos savo darbe. USU galima dirbti visai be kodų, naudojant tik gaminio pavadinimą.

Naudodamiesi USU galite efektyviai valdyti paraiškas ir užsakymus, apdoroti juos operatyviai ar net automatiškai. Registruodami pardavimus galite automatiškai generuoti dokumentus.

Sistema leidžia dirbti su įvairiomis formomis ir dokumentais: sutartimis, sąskaitomis faktūromis, sąskaitomis faktūromis ir kt. Programinėje įrangoje galite išsaugoti įvairius šablonus ir pritaikyti juos savo veiklai. Jei turite tam tikrus pardavimo etapus ir jų būsenas, tai galima įgyvendinti per USU.

SRM atsarginių dalių parduotuvei

Atsarginių dalių parduotuvės CRM turi turėti sandėlių valdymo funkcijas. Asortimentas yra labai svarbus automobilių dalių parduotuvei. Taip pat svarbu stebėti esamą būklę ir tas prekes, kurios yra paklausios tarp vartotojų.

Pridėti naują prekę į USU labai paprasta, reikia pasirinkti prekių gavimo veiksmą, nurodyti sąskaitos tipą (atvežimas, judėjimas, nurašymas). Norėdami sukurti sąskaitą faktūrą, reikia pasirinkti sandėlį, tiekėją, išsaugoti dokumentą, tada reikia pridėti prekės pavadinimą. USU nesunku sukurti naują elementą, netgi galite jam priskirti vaizdą.

Jei veikla jau vykdoma stabiliai, dalis verslininkų su tiekėjais dirba automatiškai: pasiekę minimumą išsiunčia prašymą papildyti. USU gali būti sukonfigūruotas siųsti tokią programą, kai pasiekiamas produkto minimumas. Programinė įranga apie tai taip pat praneš atsakingam asmeniui.

SRM atsarginių dalių parduotuvei iš USU gali jus pradžiuginti įvairiomis analizėmis. Pavyzdžiui, galėsite gauti pardavimo ataskaitą, įvertinti padalinių darbą, vadovų indėlį į įmonės pelną.

Gebėsite analizuoti vartotojų tendencijas, pardavimų pikas, sezoniškumą ir kitus veiksnius. Remdamiesi USU užfiksuotais duomenimis, savo vartotojams galite pasiūlyti asmeninius pasiūlymus. Galime suteikti daugiau informacijos apie USU galimybes, nes šioje apžvalgoje aprašėme tik keletą.

Kviečiame apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje, kur rasite visą programinės įrangos galimybių vaizdo apžvalgą. Jūsų dėmesiui taip pat pristatomos įvairios praktinės medžiagos. Universali apskaitos sistema suteikia visus reikalingus įrankius kokybiškam autodalių parduotuvės aptarnavimui.