Programinė įranga transporto priemonėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga transporto priemonėms

Programinė įranga transporto priemonėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programinę įrangą transporto priemonėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Programinė įranga transporto priemonėms – programinė įranga, automatizuojanti transporto įmonės vidinę veiklą, įskaitant apskaitą ir transporto priemonių, sudarančių gamybos fondą Universali apskaitos sistema, kontrolę. Transporto priemonės detaliai aprašomos programine įranga sukurtoje transporto duomenų bazėje, atsižvelgiant į jų efektyvumą ir tinkamą parinkimą priskiriant jas maršrutui, nurodančiai transporto priemonių reikalavimus sėkmingam įsipareigojimų vykdymui. Šioje duomenų bazėje prie traktoriaus ir priekabos transporto priemonė pateikiama atskirai, kiekvienai nurodomas valstybinis registracijos numeris, surašyti dokumentai su galiojimo termino nustatymu ir visi šioje įmonėje atlikti darbai bei planuojamas apžiūros laikotarpis. ir (arba) techninė priežiūra ir pridedamas ankstesnių remonto darbų sąrašas. , atsargines dalis ir tokių keitimų datas.

Transporto priemonės ir vairuotojų programinė įranga sudaro panašų pagrindą visam vairuotojų personalui, kuriame pateikiami patys vairuotojai ir jų vairuotojo pažymėjimų numeriai, jų galiojimo laikas, visi toje įmonėje atlikti skrydžiai ir bendra patirtis. kaip vairuotojo, žinios apie turimą kvalifikaciją ir medicininės apžiūros rezultatus, nes įmonės pelnas priklauso nuo transporto priemonių būklės ir vairuotojo sveikatos – tai automatiškai valdo programinę įrangą. Suėjus kažkieno terminui, transporto priemonėms ir vairuotojui skirta programinė įranga išsiunčia pranešimą atsakingam asmeniui už būtinybę pasikeisti dokumentus, atsižvelgdama į transporto priemonei ar vairuotojui priskirtą darbo planą. , nes viskas turi būti paruošta kitos kelionės pradžiai.

Transporto priemonėms ir vairuotojui skirta programinė įranga, atsižvelgdama į esamas sutartis ir tranzito laiką, sukuria verslo planą visam automobilių parkui ir apima esamus užsakymus iš nesudarančių klientų. Siekiant atsižvelgti į naujus užsakymus transporto priemonėse ir vairuotojų programinėje įrangoje, sukuriama taikomųjų programų duomenų bazė, kurioje įrašomi visi klientų prašymai, įskaitant paslaugų kainos apskaičiavimą, nes vėliau su tokiais prašymais galėsite dirbti toliau. vis tiek privilioti klientą į savo programą.

Norint paruošti aplikaciją transporto priemonėms ir vairuotojui programinėje įrangoje, atsidaro specialus langas, kuriame administratorius įveda duomenis apie siuntėją, krovinį ir gavėją, duomenys įvedami ne renkant iš klaviatūros, o pasirenkant norimus. Pildymo srityje įmontuota išskleidžiamojo meniu parinktis, kurioje jau yra įvairių atsakymo parinkčių, susijusių su kliento, kuriam pateikiama paraiška, užsakymais, nes transporto priemonės ir vairuotojo programinė įranga automatiškai prideda informaciją, saugomą iš ankstesnių užsakymų. Klientas kreipiasi ne pirmą kartą. Pirmojo skambučio atveju, kadangi šis procesas yra pagrindinis, transporto priemonėms ir vairuotojui skirta programinė įranga bus automatiškai nukreipta iš užsakymo lango į kliento registracijos langą, o tada atgal į užsakymo langą, kad būtų galima tęsti registraciją.

Dėl to laikas, skirtas pildymui, užtruks kelias sekundes, o užpildyta forma automatiškai pateiks visą lydimųjų dokumentų paketą transportavimui, o tai labai svarbu, nes priklauso pristatymo kokybė, įskaitant ir laiką. jo paruošimo kokybė. Jis sužino, kad automobilių įmonė nešvaisto savo darbuotojo laiko šiam darbui, kaip ir nesugaišo laiko kurdama jokių dokumentų, nes ta atsakomybė dabar tenka programinei įrangai – visiems turimiems dokumentams. Įmonė automatiškai sudaroma pagal programinėje įrangoje esančius duomenis ir pagal automatinio formų pasirinkimo datą, kurios šablonai yra įterpti į programinę įrangą.

Surašyti dokumentai atitinka visus reikalavimus ir paskirtį, jų formatas atitinka oficialiai patvirtintą ir platinamą regione, kuriame veikia automobilių įmonė. Šie dokumentai apima finansines ataskaitas ir pavyzdines paslaugų teikimo sutartis, visų rūšių sąskaitas faktūras ir važtaraščius, paraiškas tiekėjams ir statistines ataskaitas pramonei.

Pažymėtina, kad programinė įranga atlieka daugybę užduočių, išlaisvindama nuo jų automobilių įmonės darbuotojus, taip sumažindama darbo sąnaudas bei paspartindama vidinius procesus, o tai gali neturėti įtakos galutiniams finansiniams rezultatams. Be to, USU programinė įranga yra vienintelis programinės įrangos produktas šioje kainų kategorijoje, analizuojantis dabartinę automobilių įmonės veiklą, kiekvieno ataskaitinio laikotarpio pabaigoje rengiantis analitines ir statistines ataskaitas, leidžiančias toliau didinti pelną sąmoningai koreguojant procesus pagal tai. apie nustatytus įtakos jo formavimuisi veiksnius, įskaitant teigiamą ir neigiamą poveikį.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Visi užsakymai užsakymų bazėje yra atskirti pagal būseną, kiekvienas turi savo spalvą, sutaupo darbo laiką dėka vadybininko vizualiai kontroliuojamo siuntimo lygio.

Jo būsena ir spalva keičiasi automatiškai pagal iš koordinatorių ir vairuotojų gaunamą informaciją, kurią jie darbo metu suveda į savo elektroninius žurnalus.

Įvedus naujus duomenis, automatiškai perskaičiuojami ankstesni rodikliai, tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su esamos situacijos pasikeitimu.

Iš vartotojų užduočių tik darbo rodmenų ir atliktų operacijų įrašas, užduoties pasirengimo ataskaita, kiekvienas dirba savo asmeniniuose darbo žurnaluose.

Siekiant užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie komercines paslaptis sudarančių duomenų, privačios informacijos apsaugai numatytas vartotojo teisių atskyrimas.

Vartotojų teisėms atskirti naudojama kodų sistema – jie kiekvienam priskiria savo vartotojo vardą ir slaptažodį, apribodami žinių erdvę iki kvalifikacijų rėmų.

Darbas asmeniniuose darbo žurnaluose suteikia asmeninę atsakomybę už vartotojo pateikiamą informaciją – ji turi būti teisinga.

Automobilių įmonės vadovybė reguliariai peržiūri pasiekiamus darbo žurnalus ir naudoja audito funkciją, kad optimizuotų atnaujinimų išryškinimo procedūrą.

Programinė įranga pagerina apskaitos kokybę ir pašalina klaidingą informaciją, sukurdama tam tikrą reitingą tarp skirtingų informacijos kategorijų duomenų.

Kai darbuotojai dirba kartu su programine įranga, nekyla konfliktų dėl duomenų išsaugojimo – kelių vartotojų sąsaja pašalina šią problemą.

Esant vietinei prieigai, internetas nereikalingas, tačiau būtinas bendro informacinio tinklo veikimui derinant nuotolinių struktūrų veiklą apskaitai.

Dėl paprastos sąsajos ir lengvos naršymo automatinė sistema yra prieinama visiems, įskaitant ir neturinčius patirties naudotojams, tinkama verslui.

Darbuotojų pritraukimas iš gamybos vietų leidžia greitai įvesti pirminę informaciją, kurią jis arba ji turi kaip tiesioginis praktikas.

Greitas svarbios informacijos įvedimas leidžia įmonei laiku reaguoti į bet kokius pokyčius, kurie gali būti kitokio pobūdžio, įskaitant ir neigiamus.

Kiekvienas vartotojas gali turėti asmeninį sąsajos dizainą, rinktis iš daugiau nei 50 skirtingų dizaino variantų, vaizdas tvarkomas sukamuoju ratuku.