Transporto įmonės apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Transporto įmonės apskaitos programa

Transporto įmonės apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite transporto įmonės apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto įmonės apskaitos programa yra Universalios apskaitos sistemos automatizavimo programos konfigūracija ir užtikrina transporto įmonei efektyvią apskaitą bei automatinį apskaitos režimą. Automatizuotos apskaitos dėka transporto įmonė sutaupo darbo sąnaudas, taigi ir darbo užmokesčio apskaičiavimą, gerina savo efektyvumą per tikslesnę ir efektyvesnę apskaitą bei efektyvinant verslo procesus ir apskaitos procedūras, didinant nebedalyvaujančio personalo įtraukimą, o tai didina efektyvumą. buhalterinės apskaitos ir skaičiavimų kokybė... Visų transporto įmonės apskaitos programine įranga atliekamų operacijų greitis yra sekundės dalis, nepriklausomai nuo apdorojamos informacijos kiekio, ir ši kokybė turi įtakos informacijos apsikeitimo greičiui transporto įmonėje , pagreitina sprendimų priėmimą ir dėl to didėja gamybos apimtys. vykdo gamybos operacijas...

Atsižvelgiant į tai, kad darbuotojai nebedalyvauja atliekant daugelį kasdienių procedūrų, tai leidžia juos „perkvalifikuoti“ atlikti kitas ne mažiau svarbias užduotis. Transporto įmonės apskaitos programa įtraukia įvairaus profilio darbuotojus, o tai suteikia operatyvią ir įvairiapusę informaciją, padedančią visapusiškai atvaizduoti esamą situaciją. gamybos procesas. Pavyzdžiui, ji užsiima transporto veiklos apskaita, įskaitant transporto operatorius, vairuotojus, technikus, koordinatorius; autoservisų darbuotojai dalyvauja nustatant faktinę transporto priemonių būklę, kuri turi įtakos transporto našumui; į maršrutų planavimą ir skaičiavimą įtraukiami logistikos skyriaus darbuotojai, transporto darbuotojai, taip pat darbininkai. sandėliai, klientų aptarnavimo vadybininkai, buhalterija ir kt.

Kadangi transporto įmonės apskaitos programoje dalyvauja daug vartotojų, teisių paskirstymas, siekiant apsaugoti paslaugų duomenų konfidencialumą, numatytas pagal esamas pareigas ir suteiktus įgaliojimus. Norėdami tai padaryti, kiekvienam suteikiamas asmeninis prisijungimas ir saugos slaptažodis, pagal kurį nustatoma darbo sritis ir aptarnavimo informacijos kiekis, reikalingas darbo užduotims atlikti. Atskira darbo sritis transporto įmonės apskaitos programoje yra asmeninių darbo žurnalų tvarkymas elektronine forma, prieinamas tik žinynui, siekiant kontroliuoti vartotojo veiklą – jo duomenų kokybę ir jų aktualumą. reali situacija. gamybos procesas, užduočių atlikimo laikas.

Kontrolės procedūra turėtų būti reguliari, užtrunka, todėl transporto įmonės apskaitos programa siūlo naudingą audito funkciją, kurios pareiga – po galutinio patikrinimo išryškinti naujus ir pataisytus duomenis. pagreitina procesą. Kiekvienas vartotojas turi nedelsdamas įvesti darbo rodiklius į programą ir įrašyti programoje atliktus veiksmus, kuriuos jis atliko verslo metu. Pasibaigus ataskaitiniam laikotarpiui, transporto įmonė gauna daugybę darbuotojų, kurių darbas pažymimas kaip visuma, o rezultatai surenkami individualiai kiekvienam vartotojui, įskaitant informacijos įvedimo greitį į transporto apskaitos programą. įmonė, kuri automatiškai apskaičiuoja mėnesinį mokestį pagal tai, kas užregistruota žurnalo vykdymo apimtis. Tokia situacija verčia darbuotojus aktyviau pildyti ataskaitų formas ir laiku fiksuoti užduočių pasirengimą.

Visų rūšių veiklai sekti programa sukuria keletą duomenų bazių, kurių priežiūra informatyviausiai atspindi transporto įmonės darbą visais procesais, objektais ir temomis, įskaitant lėšų judėjimą, sąveiką su klientais ir tiekėjais, veiklą. ir transporto priemonių parko būklę, esamų atsargų valdymą. Tuo pačiu metu visos programoje esančios duomenų bazės yra vienodo formato, todėl vartotojui jas lengva prižiūrėti – visas duomenų bazės dalyvių sąrašas pateikiamas viršuje, o apačioje yra skirtukų juosta su tokia informacija. . Išsamus visų šiai duomenų bazei svarbių parametrų aprašymas, kurį pateikė bendraautoris.

Transporto įmonei svarbus transporto parko statusas – techninis ir eksploatacinis, pakrovimas užsakymais, terminai ir kt. Jo veiklai kontroliuoti buvo sudarytas gamybos grafikas, kuriame visas transportas planuojamas pagal esamas sutartis. ir transporto programėlės, kurios yra dabartiniu režimu. Kiekvienai siuntai priskiriamas konkretus transportas, kad galėtumėte susidaryti vaizdą apie kiekvienos parko transporto priemonės naudojimo efektyvumą, taip pat programa pateiks ataskaitą apie visas transporto priemones kaip visumą ir atskirai laikotarpio pabaigoje. , išskiria juos į traktorius ir priekabas. Ši bazė taip pat atsakinga už techninę priežiūrą – šie laikai suplanuoti iš anksto ir grafike pažymėti raudonai, kad atkreiptų logistikų dėmesį planuojant naujus skrydžius.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Programa taip pat sukuria verslo balanse esančių transporto priemonių duomenų bazę ir išskiria jas kaip traktorius ir priekabas, kad būtų galima sekti kiekvieną iš jų.

Transporto duomenų bazėje surašyti visi kiekvienam atlikti skrydžiai, remonto darbai ir atsarginių dalių keitimas, nurodomos techninės charakteristikos, registracijos dokumentų trukmė.

Vairuotojams sukurta panaši duomenų bazė, kurioje nurodomi visi atlikti skrydžiai, medicininių apžiūrų rezultatai, kvalifikacija, stažas ir pažymėjimo trukmė.

Programa sukuria klientų bazę, kurioje saugo visus kontaktus su klientais, santykių istoriją, parengtą verslo planą, visus išsiųstus laiškų tekstus.

Nuolatinius santykius su klientais palaiko skelbimai ir naujienlaiškiai, kurie siunčiami skirtingais formatais, priklausomai nuo situacijos – auditorijos, asmeninio, grupinio.

Siuntimo ataskaitą programa sugeneruoja kiekvieno laikotarpio pabaigoje ir įvertina gautų užklausų, naujų užsakymų ir gauto pelno skaičių bei jų efektyvumą.

Programa sukuria produktų liniją, kurioje pateikiamos visos prekės, įskaitant atsargines dalis su savo numeriu, komercinės charakteristikos, kad būtų galima greitai ieškoti.

Prekių ir krovinių judėjimas fiksuojamas važtaraščiais, surašomi automatiškai – užtenka nurodyti atskirą parametrą, kiekį, judėjimo pagrindą.

Kiekvienai prekei skirta atskira vieta sandėlyje, greitai prekės paieškai galima priskirti brūkšninį kodą, programa veikia su brūkšninių kodų skaitytuvu.

Programa veikia su duomenų rinkimo terminalu, kuris leidžia greitai atlikti visas inventorizacijas, taip pat greitai patikrinti gautą informaciją apskaitos duomenimis.

Programa veikia su etikečių spausdinimo spausdintuvu, elektroninėmis svarstyklėmis, kurios leidžia greitai ženklinti prekes transportavimui, spausdinti lipdukus su firminiu dizainu.

Programa sutvarko automatinę sandėlio apskaitą, kuri automatiškai pagal sąskaitą faktūrą iš balanso išskaičiuoja visas gabenamas prekes.

Sandėlio santrauka parodo, kurios prekės yra labai paklausios, kurios yra nelikvidžios, nekokybiškos, kontroliuoja programos apyvartą.

Programa sumažina atsarginių dalių ir degalų vagysčių faktus, pašalina netinkamą transporto priemonės naudojimą, neleistinus išvažiavimus, suteikia degalų ir tepalų kontrolę.

Personalo ir transportavimo veiklos organizavimas pagal laiką ir darbo apimtį lemia personalo produktyvumo didėjimą, transporto panaudojimo efektyvumą įmonėje.