CRM transporto įmonei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM transporto įmonei

CRM transporto įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite crm transporto įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM transporto įmonei, pateikta Universaliosios apskaitos sistemos programinėje įrangoje, yra efektyviausia priemonė darbui su klientais – pritraukti ir išlaikyti transporto įmonės teikiamas paslaugas, taip pat fiksuoti visas transporto įmonės atliktas operacijas, susijusias su bendrovė. konkretus klientas, - kitas asmuo, diskusijos tema, pasiūlymo siuntimas, skelbimų talpinimas, užsakymo pristatymas ir kt. Laivybos įmonės CRM sistema yra patikima vieta, kurioje saugomi visi klientui sukurti ar iš jo gauti dokumentai. sąveikos procesas. Ne veltui CRM sistema yra laikoma optimaliausiu formatu darbui su klientais, nes joje yra kelios funkcijos, optimizuojančios kasdienę vadovų veiklą, minimalizuojančios darbo laiką ieškant naujų klientų ir siunčiant taškų pasiūlymus.

Pavyzdžiui, ekspeditoriui skirta CRM sistema reguliariai stebi klientus, kad nustatytų asmenis ir (arba) įmones, kuriems reikia parengti naują pasiūlymą, kad primintų apie jų paslaugas, suteiktų įsipareigojusią informaciją ir išsiųstų reklaminius pranešimus. Taip, taip, CRM transporto įmonei dalyvauja organizuojant informacinius ir reklaminius laiškus, kuriuose CRM sistemoje specialiai talpinami teksto šablonai, o tinkamo teksto pasirinkimas kreipimosi proga yra pakankamai platus, o žinutės – siunčiami įvairiais formatais – siuntimas gali būti masinis, individualus ir tam tikroms klientų grupėms. Siuntimo kriterijus nustato ir nustato laivybos įmonės vadovas, kurio darbas yra padidinti pardavimus pritraukiant naujų klientų ir reklamuojant paslaugas.

Pranešimams siųsti transporto įmonei skirta CRM sistema naudoja elektroninį ryšį, kuris automatizuotoje sistemoje pateikiamas sms ir elektroninio pašto forma, abonentų sąrašas rengiamas automatiškai, neįtraukiami klientai, kurie atsisako gauti rinkodarą. Žinutės, kurios nurodytos ir CRM sistemoje – kiekvieno kliento asmeninėje byloje. Visi transporto įmonei skirtos CRM sistemos dalyviai yra suskirstyti į kategorijas, klasifikavimą atlieka pati transporto įmonė, sudaromas katalogas ir pridedamas prie CRM, skirstymas grindžiamas sąveikos procese apibrėžtais ženklais ir atributais. , ir kiekvieno poreikius. Klasifikavimas CRM leidžia sudaryti tikslines grupes, kad vienas ir tas pats pasiūlymas vienu metu būtų išsiųstas keliems klientams, o tai, žinoma, taupo vadovo darbo laiką, padidina kontaktų skaičių ir atitinkamai mastą. informacija.

Visi išsiųsti tekstai lieka CRM sistemoje kaip archyvas, todėl galite greitai atkurti ankstesnių laiškų temas ir pašalinti dubliavimąsi. Ataskaitinio laikotarpio pabaigoje automatizuota sistema sugeneruoja specialią ataskaitą, kurioje rodomas laiškų skaičius, abonentų skaičius kiekviename, informuojant transporto įmonę apie klientų užklausų skaičių ir kokybę po kiekvieno siuntimo. ir atgalinių skambučių, naujų užsakymų skaičius bei įmonės pelnas iš jų. Taip pat CRM sistema laivybos kompanijai, atsižvelgdama į stebėsenos rezultatus, parengia vadovams kasdienį darbo planą ir stebi plano įgyvendinimą nuolat primindama, jei derybų rezultatai nebuvo įrašyti į CRM. Taip pat įmonė gauna ataskaitą apie vadovus ir jų efektyvumą pagal CRM duomenis; kiekvienam iš jų pateikiamas laikotarpio darbų planas ir atliktų užduočių ataskaita, atsižvelgiant į šių apimčių skirtumą, transporto įmonė gali įvertinti šių apimčių skirtumą. savo darbuotojų produktyvumą.

Transporto įmonės vadovo užduotis – savo kompetencijos ribose vykdyti gamybinę veiklą ir užtikrinti, kad atliktas užduotis, kitas operacijas fiksuotų elektroniniame darbo dienyne, kuris kuriamas kiekvienam atskirai ir prisiima asmeninę atsakomybę už atitinkamą informaciją. įmonė ir joje skelbiami verslo procesai. Transporto įmonei skirto CRM dėka įmonės vadovybė nuolat gauna informaciją ne tik apie savo darbuotojus, bet ir apie klientus, kadangi jų veikla registruota CRM, pagal šiuos duomenis galima nustatyti, kas atvežė ir kas atvežė daugiausia finansinių įplaukų. / arba pelnas. Tokie klientai gali turėti individualias paslaugas – savo kainoraštį, prisegtą prie asmeninės bylos CRM, o automatizuota sistema atitinkamai ir be painiavos kainoraštyje apskaičiuoja įmonės vykdomų užsakymų kainą. kiti skaičiavimai, įskaitant gabalų įkainius įmonės darbuotojams, kurie yra programos vartotojai, nes jų veikla įmonėje atsispindi tiek laiko, tiek darbo apimtyje ir rezultatuose. Viskam, ką įmonės darbuotojai daro nefiksuodami programoje, netaikomas kaupimas ir atitinkamai atlyginimas. Taigi įmonės vadovybė verčia juos aktyviai dirbti informaciniame tinkle.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Programa, be CRM, apima ir kitas duomenų bazes, visos turi vienodą informacijos pateikimo struktūrą, kuri palengvina vartotojo darbą ir taupo laiką.

Informacijos pateikimo struktūra tokia: ekrano viršuje pateikiamas bendras pozicijų sąrašas, apačioje – eilė skirtukų su pasirinktos pozicijos detalėmis.

Svarbiausios duomenų bazės yra nomenklatūros serijos, transporto priemonių duomenų bazė, vairuotojų duomenų bazė, sąskaitų faktūrų duomenų bazė ir užsakymų duomenų bazė, kurių kiekviena turi savo klasifikaciją.

Transporto duomenų bazėje pateikiama visa informacija apie kiekvieną į įmonės balansą įtrauktą transporto priemonę – atskirai už traktorių ir priekabą, skirtą buhalteriniam naudojimui.

Kiekvieno transporto asmens byloje yra jo aprašymas – markė ir modelis, kuro rūšis ir standartinės sąnaudos, greitis, naudingoji apkrova, pagaminimo metai, rida, remonto darbai.

Be techninės būklės aprašymo, šioje duomenų bazėje yra su transporto priemonių registravimu susijusių dokumentų sąrašas, be kurių neįmanoma atlikti užduočių.

Automatizuota sistema savarankiškai stebi kiekvieno dokumento galiojimą ir operatyviai praneša atsakingam asmeniui apie keitimo, perregistravimo poreikį.

Tokia pati vairuotojo pažymėjimo galiojimo kontrolė organizuojama vairuotojų duomenų bazėje, ten taip pat skelbiama informacija apie kvalifikaciją, darbo patirtį ir atliktas užduotis.

Transporto duomenų bazėje pateikiamas kiekvieno transporto vieneto per veiklos įmonėje laikotarpį atliktų reisų sąrašas, nurodomos faktinės išlaidos maršruto vykdymo metu.

Į nomenklatūros asortimentą įtrauktos visos prekės, kurias įmonė naudoja vykdydama transportavimo veiklą ir kitoms reikmėms, įskaitant degalus.

Nomenklatūros asortimente visi prekiniai produktai yra suskirstyti į kategorijas, kad būtų lengva ieškoti pavadinimų pagal katalogą su sistemoje integruota visuotinai priimta klasifikacija.

Visos prekės turi savo ypatybes, pagal kurias jas galima greitai atpažinti renkantis iš šimtų panašių prekių ir to paties pavadinimo.

Bet koks prekių elementų judėjimas fiksuojamas važtaraščiais, kurių surašymas atliekamas automatiškai - darbuotojo vardas, pavardė, kiekis, pagrindas.

Sandėlio apskaita, veikianti einamuoju laiku, pagal sąskaitą faktūrą perduotas prekes automatiškai išskaito iš likučio, o jų einamuoju likučiu pranešama apie gaminių komplektavimą.

Už kiekvieną vykdomą veiklą įmonė reguliariai gauna ataskaitas su rezultatų analize, kuri padeda nustatyti veiksnius, kurie neigiamai veikia pelno maržą.