Buhalterinės apskaitos programa transporto įmonėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Buhalterinės apskaitos programa transporto įmonėms

Buhalterinės apskaitos programa transporto įmonėms



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite buhalterinės apskaitos programą transporto įmonėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Buhalterinės apskaitos programos laivybos kompanijoms – įvairios konfigūracijos Universaliosios apskaitos sistemos programinė įranga, specialiai sukurta laivybos kompanijoms, siekiant automatizuoti jų apskaitą kaip visumą arba kaip atskirus apskaitos tipus, priklausomai nuo jų poreikių. Buhalterinės apskaitos programa transporto įmonei – tai automatizuota informacinė sistema, skirta organizuoti ir palaikyti ne tik duomenis, bet ir įvairias vidines veiklas, įskaitant personalo, transporto priemonių, klientų, tiekėjų ir atsargų sekimą ir valdymą.

Buhalterinės apskaitos programinė įranga transporto įmonei yra įdiegta kompiuteryje be jokių reikalavimų, vienintelė diegimo sąlyga yra Windows operacinė sistema, pats diegimas vykdomas nuotoliniu būdu – per interneto ryšį ir kūrėjo. Tam, kad transporto įmonės gautų informaciją apie apskaitą esamu laiko režimu, USU transporto įmonėms skirtos apskaitos programos leidžia tiksliai ir efektyviai parodyti visų turimų paslaugų dalyvavimą transporto įmonėse, verslo procesų esmę, realią jų būklę. .

Taip, ne visi transporto įmonės darbuotojai, ypač mėlynųjų profesijų atstovai - vairuotojai, mechanikai, technikai, turi privalomus darbo kompiuteriu įgūdžius, tačiau tai nėra svarbu transporto įmonės apskaitos programai, nes tokia paprasta sąsaja ir lengva navigacija, be patirties, kurią net vartotojai greitai ir lengvai įvaldo, beje, yra skirtumas tarp USU apskaitos programų ir alternatyvių patobulinimų. Vairuotojų ir mechanikų, technikų ir koordinatorių įtraukimas į vartotojo veiklą leidžia greitai atnaujinti programoje esančią informaciją, nes jie yra tiesiogiai susiję su dalyvavimu transporte ir remontu, o transportas yra transporto gamybinės veiklos pagrindas. todėl informacija apie jo statusą ir darbą atspindi jo verslo procesų turinį.

Laivybos įmonės buhalterinėje programoje numatytas vartotojo teisių atskyrimas, siekiant apsaugoti oficialios informacijos konfidencialumą – per daug žmonių turi prieigą prie jos, todėl kiekvienam vartotojui priskyrus prisijungimo vardą ir saugos slaptažodį, padidėja naudojimosi laipsnis. apsauga apribojant prieigą prie visos apimties ir pateikiant tik informaciją, reikalingą darbuotojui užduotims atlikti. Pažymėtina, kad transporto įmonės buhalterinėje programoje yra užduočių planuotojas, kuris pradeda savo vykdymą pagal transporto įmonės nustatytą darbo grafiką, vienas iš šių užduočių yra reguliarus paslaugos informacijos atsarginės kopijos, garantuojančios jos saugumą.

USU apskaitos programa turi dar vieną svarbų skirtumą nuo kitų pasiūlymų – tai visų rūšių verslo veiklos analizė ir analitinių bei statistinių ataskaitų kūrimas, remiantis duomenimis, iš kurių galima susidaryti tikrą veiklos vaizdą ir daug sužinoti. . nuo įdomių dalykų - pavyzdžiui, kokie veiksniai teigiamai ir/ar neigiamai veikia pelno formavimąsi, kuris iš klientų yra pelningiausias automobilių įmonei, kurie maršrutai populiariausi, kurie bus pelningiausi, koks transportas daugiausiai skrydžių ir kuris ekonomiškiausias, iš darbuotojų būtų galima pagalvoti, kuris efektyviausias, o kurie sąnaudų punktai – neprotingi. Labai svarbi informacija šiai idėjai, jei ją panaudosite organizuojant transporto veiklą, teisingai paskirstydami savo išteklius galite padidinti ekonominį poveikį.

Apskaitos programa kiekvienam vartotojui suteikia savo elektroninę formą atliktų užduočių buhalterinei apskaitai, verslo rodmenų įvedimui ir kitiems procesų stebėjimams. Pagal vartotojo pažymėtus darbus, buhalterinė programa apskaičiuoja kūrinių įkainius, kitus buhalterinėje programoje neatliekamus, bet neapmokestinamus darbus. Ši aplinkybė geriau nei kitos įpareigoja visus vartotojus laiku fiksuoti užduočių ir operacijų vykdymą, o individualios darbo formos įpareigoja prisiimti asmeninę atsakomybę už savo informacijos, kuri įvedant į programą pažymima įrašu, teisingumą, bus nesunku surasti melagingos informacijos savininką.

Buhalterinė programa automatiškai atlieka visus skaičiavimus, pavyzdžiui, apskaičiuoja transportavimo išlaidas, atsižvelgdama į visas kelionės išlaidas – tai standartinės degalų sąnaudos pagal maršruto ilgį, dienpinigiai vairuotojams, mokesčiai už stovėjimą ir kt. išlaidas. Kai į programą įtraukiamos kelionės pabaigoje patirtos išlaidos, ji automatiškai parodo, kad faktinės išlaidos nukrypsta nuo planuotų ir nustato šio nukrypimo priežastį. Automatiniams skaičiavimams programoje organizuoti buvo sukurta norminė ir metodinė bazė, surinkta iš visų pramonės reglamentų ir reglamentų, patvirtintų normų ir standartų ir jos duomenimis atliktas visų verslo operacijų skaičiavimas. priskiriant jiems išlaidas.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Kadangi kelių vartotojų sąsaja pašalina šią vienalaikės prieigos problemą, visų tarnybų darbuotojai saugo bendrus dokumentų įrašus, neprieštaraudami savo santaupoms.

Darbas vietinėje prieigoje atliekamas be interneto, bendro tinklo tarp nuotolinių paslaugų veikimas galimas tik esant interneto ryšiui.

Visos elektroninės formos yra unifikuotos – jos turi vieną standartą pildymui, visose duomenų bazėse vienodas informacijos paskirstymo principas, o tai pagreitina procedūras.

Norėdami tinkinti sąsają, programa siūlo daugiau nei 50 dizaino parinkčių ir kiekvienas vartotojas gali pasirinkti savo dizainą naudodamas slinkties ratuką pagrindiniame ekrane.

Visas prekių asortimentas, su kuriuo dirba laivybos įmonė, pateikiamas terminologija, kur kiekviena prekė turi savo numerį ir individualias verslo charakteristikas.

Visos prekybos pozicijos yra suskirstytos pagal visuotinai priimtą klasifikaciją pridedamame kataloge, o tai pagreitina norimos prekės paiešką tarp tūkstančių panašių prekių.

Visas klientų ir tiekėjų sąrašas pateikiamas vienoje rangovo duomenų bazėje, visi suskirstyti į kategorijas pagal transporto įmonės patvirtintą klasifikaciją.

Kiekvienos sandorio šalies profilyje įrašoma asmeninė ir kontaktinė informacija, darbo planas, ankstesnės sąveikos archyvas, prie bylos galima pridėti bet kokius dokumentus.

Bet koks prekių judėjimas dokumentuojamas sąskaita faktūra, kurią automatiškai sugeneruoja ir fiksuoja programa, nurodydama pavadinimą, kiekį, priežastį.

Kiekviena sąskaita faktūra turi numerį ir registravimo datą, šie dokumentai išsaugomi duomenų bazėse ir skirstomi pagal būseną bei spalvą, nurodant sąskaitos tipą būsenos vizualizacijai.

Transporto duomenų bazėje pateikiamas pilnas transporto priemonių sąrašas, kuriame nurodomi kiekvieno agregato techniniai parametrai, skrydžių istorija ir remonto istorija, registracijos datos.

Visos gaunamos siuntimo užklausos ir (arba) sąnaudų skaičiavimai įrašomi į užsakymų duomenų bazę ir padalijami pagal būseną bei spalvą, kad būtų galima vizualiai patikrinti paraiškos parengtį.

Programa atlieka transportavimo veiklų planavimą ir priežiūrą gamybinėje programoje, kuri parodo transporto priemonių užimtumo laikus pagal datas.

Duomenų bazėse pateikiamas visas vairuotojų sąrašas, nurodant kiekvieno kvalifikaciją, stažą apskritai ir įmonėje, licencijos trukmę ir atliktų skrydžių istoriją.

Programa, nustatydama abipusį ryšį tarp visų bazių ir verčių, pagerina apskaitos kokybę dėl aprėpties išsamumo ir pašalina neteisingų duomenų galimybę.