Transporto dokumentų programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Transporto dokumentų programa

Transporto dokumentų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite transporto dokumentų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto dokumentų programa yra viena iš Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos konfigūracijų, sukurta tikrinti krovinio turinčius lydėti gabenimo dokumentus ir transporto priemonių registraciją kroviniams vežti patvirtinančius dokumentus. Tiek šie, tiek kiti gali būti laikomi transporto dokumentais. Transporto dokumentų pildymo programa šį pildymą užtikrina automatiniu režimu, kai programa pateikia programai specialias formas, vadinamus langais, į kuriuos įvedami pirminiai, naujausi duomenys, kad būtų galima tiksliai atspindėti gamybos procesą.

Vežimo dokumentų pildymo formos turi specialų formatą ir atlieka dvi užduotis – pagreitina pildymo procedūrą ir nustato ryšį tarp naujų verčių ir nurodytų transporto dokumentų pildymo programoje. Formato ypatumas slypi užpildymo laukeliuose – juose yra įmontuotas meniu su atsakymų parinktimis (administratorius turi pasirinkti tinkamą) arba suteikiamas aktyvus perėjimas į konkrečią duomenų bazę, kad būtų galima pasirinkti norimą vietą joje, o tada taip pat grįžkite į formą. Tai, žinoma, pagreitina pildymą, o duomenys per meniu su atsakymais ir/arba nuoroda į duomenų bazę susijungia tarpusavyje.

Atsakymai meniu užpildymo laukeliuose visada skiriasi ir juose pateikiama informacija apie pagrindinį pareiškėją – tai klientas, transporto priemonė ar prekė, priklausomai nuo to, kokia forma pildoma. Dėl šio pildymo būdo eliminuojama klaidų įvedimo galimybė pildymo formoje, o tai garantuoja, kad jie bus teisingai paruošti transporto dokumentams. Užpildžius formą ir atsižvelgus į įvestą informaciją, įvyksta automatinis siuntimo dokumentų generavimas, kuris naudoja nustatytą norminę ir orientacinę programos bazę gabenimo dokumentams pildyti ir metodines rekomendacijas registruojant. pagal teisinį reglamentavimą, teisės normas, muitinės reikalavimus. Taip parengti dokumentai turi oficialiai patvirtintą standartą, jų automatinis pildymas atitinka nustatytas taisykles, gabenant prekes iš skirtingų regionų nėra esminių klaidų.

Transporto dokumentų apskaitos programa siūlo elektroninį dokumentų valdymą, kurį programa taip pat sukuria apskaitai vesti, kai sukurti dokumentai automatiškai įrašomi į elektroninę apskaitą. Tokiu atveju programa tęsia įrašymą su nenutrūkstamu išvardinimu, pagal nutylėjimą registre nustato einamąją datą, tada sukuria archyvus, atitinkančius dokumentų turinį, seka jų grąžinimą po pasirašymo ir pažymi, ar yra originalas, ar nuskaityta kopija. išsaugotas faile. programa. Transporto dokumentų registravimo programoje numatoma atlikti kitokį aukščiau paminėtą procesą, kai užtikrinama konkrečios transporto priemonės galiojimo laiką rodančių registracijos dokumentų, kartu su vairuotojo pažymėjimu, kontrolė, kad transporto priemonės ir vairuotojai būtų prieš tai visiškai apsiginklavę. kiekvienas skrydis. Pasibaigus jų galiojimo laikui, programa praneš atsakingiems asmenims, kad netrukus bus pakeisti transporto dokumentai, kad būtų pakankamai laiko perregistruoti.

Transporto dokumentų programinę įrangą nuotoliniu būdu į įmonės darbo kompiuterius įdiegia USU darbuotojai, iš kurių naudojasi interneto ryšiu, kaip ir atliekant bet kokį nuotolinį darbą. Programa gali veikti be interneto ryšio su vietine prieiga, tačiau jos buvimas būtinas, kad veiktų viena informacinė erdvė, kurioje yra visos paslaugos, įskaitant geografiškai nutolusias. Bendras tinklas leidžia tvarkyti didžiąją knygą ir generalinį pirkimą, o tai sumažina įmonės išlaidas organizuojant naujus pristatymus.

Pervežimo dokumentų valdymo programa taip pat apima paslaugas, susijusias su prieigos kontrole, individualaus prisijungimo ir slaptažodžio suteikimu, pervežimo procesu personalui, kuriam leidžiama programoje vesti savo veiklos apskaitą, bei leidžia greitai gauti informaciją iš įstaigos. visais frontais, užtikrinant, kad programoje būtų visapusiška informacija, kuri leidžia peržiūrėti tikrąją verslo procesų būklę, visada atsižvelgiant į visus susijusius niuansus. Tuo pačiu į programą įtraukiami darbo specialistų darbuotojai, turintys eksploatacinių žinių, dirbantys tiesiogiai su transportu ir leidžiantys patikrinti jo būklę esamu metu. Programos naudojimo patogumą užtikrina patogi navigacija ir tuo pačiu paprasta kelių vartotojų sąsaja, suteikianti kiekvienam galimybę vienu metu tvarkyti verslo įrašus ir nekyla konfliktų juos išsaugant. Duomenų apie struktūrą paskirstymas yra aiškus, elektroninėse formose yra vienodas pateikimo ir pildymo standartas, o tai pagreitina vartotojų darbą programoje ir taupo darbo laiką.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Programa sukūrė keletą duomenų bazių, kad būtų atsižvelgta į pagrindinius veiklos tipus, jos taip pat turi tą pačią struktūrą ir informacijos paskirstymo principą.

Nomenklatūros serijos arba prekių bazėje yra pilnas prekių, kurias įmonė naudoja verslui ir/ar pristatymui pirkėjui, sąrašas, visos turi numerį.

Nomenklatūra ir atskiros prekybos ypatybės leidžia greitai rasti ir atpažinti vieną prekę tarp tūkstančių vienodų prekių.

Siekiant atsižvelgti į darbą su klientais, sukuriama duomenų bazė CRM formatu, kurioje pateikiami kiekvieno iš jų duomenys, įskaitant kontaktus, ankstesnę sąveiką, verslo planą, laiškų tekstus.

CRM nuolat stebi klientus, identifikuoja skambintojus ir reguliariai primena apie taikomąją programą, sudarydamas sąrašą kiekvienam vadovui.

CRM leidžia vadovams rengti verslo planus, kuriuose vadovybė reguliariai stebi savo veiklą, vertina laiką, įgyvendinimo kokybę ir papildo naujais.

Siekiant atsižvelgti į prekių judėjimą, programoje pateikiamas dokumentinis fiksavimas per sąskaitas faktūras, jų surašymas atliekamas automatiškai naudojant nomenklatūrą.

Sąskaitos sukuria savo skirtingų tipų duomenų bazę; atskyrimui rekomenduojama kiekvienam tipui ir spalvai priskirti atvejį, kad būtų vizualiai padalintas.

Kad būtų atsižvelgta į transportą, programa sukuria užsakymų duomenų bazę, kurioje surenkamos visos paraiškos, nepriklausomai nuo to, ar vykdomas pervežimas, užpildomas užsakymo langas, išsaugomas registruojant transportą.

Visi užsakymai užsakymų duomenų bazėje turi savo būseną ir jiems skirtą spalvą, nurodantį pasirengimo laipsnį, kad vadovas galėtų vizualiai kontroliuoti krovinio gabenimo etapus.

Būsenos užsakymų bazėje keičiasi automatiškai – vykdytojams pridedant savo duomenis į vykdymo žurnalus, programa juos iš ten atrenka, surūšiuoja ir keičia parengties būseną.

Atsižvelgiant į transporto priemonių būklę ir apkrovą, sukurta transporto duomenų bazė, kurioje surašyti visi transporto priemonių parkui priskirti vilkikai ir priekabos bei pateiktos jų charakteristikos.

Transporto duomenų bazėje pateikiama informacija apie kiekvieną agregatą, įskaitant atliktus skrydžius, atliktus remontus, registracijos dokumentų galiojimą, degalų sąnaudas.

Transporto planavimui sudarytas gamybos grafikas, kuriame kiekvienam darbo planui pažymėti visi užimtumo ir planuojamos priežiūros laikotarpiai.

Statistinė apskaita leidžia iš anksto apskaičiuoti rodiklius naudojant sukauptą statistiką, kuri leidžia efektyviai planuoti prekių kiekį sandėlyje, išlaidas.